Aldo Vandini

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2014. február 7.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Ajakápolók

Barna cukorral és sárgabarackmagolajjal.

kisizé

2017. március 29.

Figyelem! Megváltozott a csomagolása, nem a képen láthatót kell keresni! (én is alig találtam rá)
Én is kicsit keveslem a szemcséket, de egyébként tetszik, semleges az íze és egész jól hidratál. Ajakfénynek is jó, mivel pár óráig szép fényes lesz tőle a száj, ez kimondottan tetszik! :) Sajnos gyorsan fogy és nem radíroz eléggé, így drágállom (ezért -1*)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

ihavenotime4this

2016. november 2.

Én annyira nem voltam oda érte, viszont hatalmas veszteség azért nem ért, ugyanis sikerült féláron beszereznem. Szerintem annyira nem jó a radírozó hatása, kevés és nagy szemcsék vannak benne, én egy külön ajakradírozásra tartott fogkefével sokkal jobb eredményt tudok elérni, és még olcsóbb is. Viszont ajakápolónak nem volt rossz, csak a szemcsék miatt nem az a "táskába bedobós napközben újrakenem" típus, ezért én "ajakpakolásnak" (tudom, vicces :D) használtam éjszakára, és egész jól hidratált. Összességében vagy több szemcse kellene bele szerintem, vagy egyáltalán ne legyen benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Joaninha

2016. október 5.

Még sosem volt radírozós ajakbalzsamom, hát gondoltam kipróbálom. Egyébként nagy ajakbalzsam, szájfény és rúzs függő vagyok. Hajlamosak kiszáradni az ajkaim, főleg télen, illetve nagyon érzékeny vagyok az illatanyagokra és tartósítószerekre, ezért nagyon nem mindegy, hogy mit kenek fel a számra. Ez a termék nagyon tetszett, nagyon kellemes az illata és valóban eltávolítja az elhalt hámréteget, ugyanakkor az olajos szájfény pedig táplálja. Nem okozott irritációt, de napközben nem igazán szerettem használni a cukordarabok miatt. Inkább otthoni ajakápolókúrának jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

blackcat00616

2015. június 12.

Fincsi édes illat, szépen leradírozza az ajkamról az elhalt bőrt, de nem sokáig hagyom fent, mert szárít :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

vabedi

2015. április 5.

Az én ajmaim nagyon szárazak, de úgy néz ki ez az ápoló még nekem is segít. Éjszakára kentem fel és reggelre puha ajkakkal ébredtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

Zsildom

2015. március 22.

Nem vagyok egy ajakápoló szakértő, szélsőséges időjárás, vagy betegség esetén kell rendszeresen ápolnom a szám, egyébként csak alkalomszerűen kényeztetem. Ez a kis cukiság is hirtelen ötletként került a kosaramba. Tetszik, hogy higiénikusan adagolható, néhány óráig érezhetően puhább a szám éééééés finom az íze. Nem tudom megállni, hogy ne nyalogassam:) Mindezek mellett én túlárazottnak tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

Redlips

2015. március 17.

Én nagyon szeretem napközben ezt a terméket használni. Szeretem a radírozó hatását, ami nem túlzott, inkább diszkrétnek mondanám. Szájfény helyett is használható, ugyanis hihetetlenül csillogóvá teszi az ajkakat (amúgy is vigyázni kell vele, mert könnyű túl sokat felkenni belőle). Hidratáló hatása nagyon jó, pedig az én szám hajlamos a kiszáradásra. Íze, illata is visszafogott, talán egy kicsit ragadósabbá teszi az ajkakat, de ezért max. egy fél pontot lehetne levonni. Az én napközbeni ajakápolási rutinomban tökéletes és 5 csillagot adok neki.

Mivel kivonják a forgalomból a DM üzletekben féláron kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Mivel kivonják a forgalomból a DM üzletekben féláron kapható!

Lajla

2014. szeptember 7.

szeretem ahogy radírozza a szám, finom az illata, nekem kicsit ragad, és "semmi extra" ennyiért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Saretin

2014. február 7.

Ma vettem egyet és azt hiszem sokan összekeveredtetek, hogy akkor ez most micsoda és pontosan mire való: a csomagoláson ez áll: 2in1 Peel and Care / vagyis 2 az 1-ben ajakbalzsam radírozó és ápoló hatással. Használni elvileg meg úgy kell, hogy kinyomsz egy icipicit és rákened az ajkaidra, és nem, ettől nem lesz őrületes radírozó hatása, ahhoz egy fogkefe sokkal jobban megfelel reggelente, ám hidratálni azért hidratál, legalább 3 órán keresztül, ha nem nyalod le. Nem csodaszer, érdemes többször kenni 1 nap, az illata kellemes, de nem hosszantartó. Én jobb szeretném, ha erősebb lenne, no meg, ha ennyi pénzért kicsit többet adnának belőle. Valószínűleg nem veszem újra, hanem visszatérek a Greenland Kakaóvajas ajakápolómhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Ancs

2014. január 26.

Egy barátnőm tanácsolta hogy próbáljam ki, neki segített és tényleg sokáig érzem miután lekopott, feltölti az ajkam pedig az a rossz szokásom hogy rágom :$ tudom hogy nem szabad csak nehezen állom meg. Illata nagyon jóóó az ára mivel leértékelten vettem azt hiszem 200 valamennyiért, mindezek mellett azt hiszem jó vételt csináltam. ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.