Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morin, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A hidratáló bőrradír az ápoló murumuru vajjal, az egzotikus lapacho kivonattal, a kókuszreszelékkel és a természetes tengeri sóval gyengéden eltávolítja a fáradt hámsejteket és kisimítja a bőrt.

Remi

2020. május 31.

Korábbi: Extrém hosszan tartó illat, erős dörzshatás, + hidratálás, teljesíti mindazt amit egy testradírnak nyújtania kell. Külcsín és belbecs ezúttal harmóniában van.
Nagyon zsíros bőrűeknek nem ajánlom, mert erőteljesen hidratál, de akinek bőrszárassági problémái vannak az igazi csodaszerre lelhet benne. Akinek picit is sebes a bőre, az ne használja mert fájdalmas lesz, de lábgombásodásnál a tömény só miatt nagyon jól alkalmazható, szépen rendbeteszi a beteg, érdes bőrfelületet, elpusztítja a bacikat, gombákat.
Normál bőrtípustól már bátran alkalmazható.

Updatelném: Ilyen erős fizikai hámlaszót sosem használnék már, se ennyire illatos terméket. Mindkettő káros a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Normál bőrtípustól már bátran alkalmazható.

gothmarypoppins

2014. október 29.

A kedvenc radírom volt, amíg kitartott, de életveszélyesen csúszott utána a kád, minden használat után ki kellett pucolni, ami elég strapás. A hatását szerettem, vízlepergető lettem a sok olajtól, alig akart beszívódni, este radíroztam, másnap még mindig olajos voltam. Szerintem csodás illata volt, igazi egzotikus-fanyar nyaralós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

kicsim1978

2013. december 11.

Nekem túl olajos.Ragad rá a hálóing fürdés után,és az illata borzalmas!Elhasználom ha már megvettem,de ennyi pénzért kár volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

rakaczaiby

2013. július 18.

Ezt is akciósan vettem, csábítóan hangzott a murumuru, lapacho egzotikus összetevők. Szerintem az van benne a legkevesebb, csupa só az egész. Viszont jól érezte magát utána a bőröm, kétségtelen, de nem biztos, hogy még egyszer veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

szuperninaa

2013. február 23.

Kíváncsi voltam erre a radírra, de sajnos csalódtam benne.
Kb olyan az egész cucc, mint egy adag só, ami zöldre színezett étolajjal van nyakonöntve! Ráadásul még az illata is förtelmes.
A só erősen csípi a száraz részeket, elég nagyok a szemcsék benne ezáltal durva is, de itt még nincs vége a dolognak, alig lehet lemosni mert tiszta olajos, ragacsos, és tapadós lesz a bőr az olajtól, és az a furi szag... hát nem tudom... inkább egy természetes házi radír cukorral, fahéjjal és citrommal! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 23.

Kíváncsi voltam erre a radírra, de sajnos csalódtam benne.

tahdetontaivas

2012. július 4.

Az illata tényleg nagyon kellemes, de kissé talán túlhidrtál. Ragad utána a bőröm. Emiatt veszít egy pontot. A cukros, Spirit of India nekem jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Morin

2012. április 20.

Nagyon szeretem ezt a peelinget. Szerintem kellemes az illata és sokáig érezhető. Tetszik, hogy tengeri sóval és kókuszreszelékkel távolítja el az elhalt hámsejteket. Használat után selymes és hidratált lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

A kókuszpálma termésének gyömölcse. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és dörzshatású összetevő.