Alexandre.J

Ár:   23000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Bélabá, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 22.

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyek: ánizs, gyömbér, dohány, olibanum, pézsma, ámbra, vanília, cédrus, labdanum és fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Diaven

2017. szeptember 27.

Kezdeném azzal, hogy imádom a különleges, vad, füstös, fás, már-már maszkulin illatokat. Az üveg alapján már tudtam, hogy nekem ezt az illatot mindenképpen ki kell próbálni. Parfümvásárlás előtt mindig rendelek illatmintát, szerencsére ez most is így történt... A termék nem unisex vagy női illat, egyértelműen férfiaknak készült! Annyira markáns, szúrós és irritáló illata van, hogy max. a 70 éves nagyapámnak ajánlanám. De igazából neki sem, mert szó szerint mindenki menekült tőlem, aki megérezte rajtam. Azt találgatták, hogy a párom parfümjét fújtam e magamra, vagy szimplán valamelyik axe dezodor valamelyikével estem-e szerelembe reggel... még mindig megvan a minta, de inkább kidobnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

x

2016. november 14.

Mennyei, én egyből beleszerettem, igazából már szimatolás előtt, amikor megláttam a különleges üvegét, és később, amikor beleszimatolhattam, majdnem elájultam a gyönyörűségtől. Sötétszürke, viharos, fás-füstös illat, gyönyörűszép. Vadság, különleges. Az üvege is megér egypár misét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

fritz.aniko

2016. október 27.

Kifújás után rögtön kiégtek az orrlyukaim: erős, szúrós, füstös tömjén illata van az első pár percben. Körülbelül 5-10 perc múlva 'lecsendesedik' és fás, száraz akkordok is megjelennek. A háttérben még éreztem valami enyhe gyógyszerszagot is ami leginkább a Tamarinlax lekvárra emlékeztetett. Körülbelül 20 perccel később 'melegebbé vált az illat. Érzem benne a dohányt és a vaníliát.

Valamelyik weboldalon - szerintem tévesen - írták, hogy uniszex illat és az illatjegyek alapján úgy döntöttem, hogy megér egy próbát. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, mert habár hozzám egyáltalán nem illik, érdekes illatélmény volt. 40 feletti férfin tudom inkább elképzelni.
A száraz fás jellege miatt rögtön eszembe jutott, hogy a női megfelelője lehetne a Cabochard Gres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

TFerenc

2016. október 17.

Fura egy parfüm ez. Mikor először fújtam magamra összerándult az arcom. Szúrós, orrsövény gyilkos illat csapta meg az orrom. Vegyszer, műtő, égett gumi-műanyag. Ezek jutottak eszembe, és hogy kidobtam a pénzt a mintára. Második próbálkozásra is hasonló élmény volt. Aztán néha-néha csak magamra fújtam szigorúan otthon. Most ott tartok hogy rászoktam :) Nem tudom hová lettek az előbb leírt negatív asszociációk, de alig jönnek elő. (Lehet alkalmazkodott az orrom hozzá?) Helyette egy tömjénes, vaníliás pacsuli orgia pici dohánnyal. Igazából azért nem hordom mégsem utcán, mert félek akik először megérzik rajtam ugyanúgy reagálnak mint ahogy én a találkozáskor. Szóval marad privát illat.

Update:

Nos. Hideg, komor, őszi időben olyan ez a parfüm, mint az üvegen az arany ahogy kitűnik a sötétségből. 4 csillagra kell hogy emeljem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Update:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Limonene, Coumarin, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Isoeugenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.