Alfaparf

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xxilaurab, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Az Alfaparf Pigments egy ultrakoncentrált tiszta pigment, amely tökéletes színhatást biztosít a hajnak. Segítségével semlegesíthetjük, vagy intenzívebbé tehetjük az árnyalatokat.

• Használható natúr, festett vagy szőkített hajon
  • Használatával intenzívebbé tehetjük az árnyalatokat, de akár létrehozhatunk újakat is
  • Semlegesíti a nem kívánt árnyalatokat
  • Gyönyörű fényt kölcsönöz a hajnak
  • Vízzel használva színkorrekciót végezhetünk (újra pigmentálás)
  • Festékkel együtt alkalmazva az árnyalatok intenzitását növelhetjük vagy újat hozhatunk létre
  • Keratinnal a kezdeti hajszínt fokozhatjuk, valamint dúsítja és javítja a haj szerkezetét
  • Hajpakolással keverve a natúr hajszín első színezésére, és a natúr szín frissítésére tökéletes
  • Sampon, maszk vagy ampullával  professzionális, teljes, hajápoló, frissítő és hajszínező kezelés végezhető

eszterszekely

2019. december 12.

Nagyon lelkesen vettem meg, annyira jól hangzott a leírás és az Alfaparf termékekkel kapcsolatban eddig alapvetően elég pozitív tapasztalataim voltak.Őszintén szólva nem is értem mire jó ez a termék. Én a violet ash (?) árnyalatot vettem, többször is nekifutottam mert nem akartam elhinni hogy még annyit sem tud mint egy átlagos drogériákban kapható hamvasító sampon. Többféle felhasználási módot is lehetővé tesz, először óvatosan a balzsamomba kevertem és a hajfestékbe nehogy lila legyen a hajam mert azt hittem valami extra hatása lesz. Végül az utolsó tubust már direktbe nyomtam rá, nem sokkal több eredménnyel. Értetlenül állok a dolog előtt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid