Alfaparf Precious Nature Oil With Prickly Pear & Orange For Long & Straight Hair

Alfaparf

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Klau07, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó tápláló olaj, ami simítja a hajat és megvédi a nedvességtől, kifésülhetővé, fényessé és selymessé teszi. Formulája fügekaktusz olajjal gazdagított, ami a hajat nagyon lággyá és könnyűvé teszi, és narancskivonatot tartalmaz, ami segít emelni a haj fényét.

Benedetta88

2018. december 14.

Nagyon finom illata van és sokáig elég. Szárazon szoktam felvinni a hajvégekre, hamar beszívódik és puhává varázsolja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Klau07

2018. május 15.

Együtt használom a termékcsalád többi tagjával (sampon, pakolás). Ez az öntős kiszerelés megijesztett engem is, de én átöntöttem az előző olajom flakonjába, ami pumpás. Az üvegtől is tartottam, nehogy leejtsem és összetörjön... Egyébként minőséget sugall. Az illata mennyei. Sűrű állagú. Teszi a dolgát. Nem olcsó, viszont professzionális és sokáig elég lesz. Vizes és száraz hajra is használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

fannus9

2018. május 7.

Fodraszom hasznalta rajtam es nagyon puha lett tole a hajam. Az illata eszmeletlen finom tropusi gyumis. Agyalok hogy beszerezzem csak ez az ontos formula nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.