Alfaparf

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szvalex, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A haj göndörségének és hullámainak maximális kontrollt biztosít, és a hajat azonnal kifésülhetővé teszi.

• bársonyosan selymessé teszi a hajat
  • gyönyörű fényt és vitalitást kölcsönöz a hajnak
  • minőségében javítja a haj szerkezetét
  • észrevehetően szebbé teszi a hajat

Szvalex

2019. január 18.

Szeretem. Bár 100% natúr terméknek vettem, picit elszomorított, hogy nem teljesen úgy van ez, mint mondták...mindegy, kipróbáltam, megszerettem. Napokig kiengedve tudom hordani a göndör hajamat, nem esik össze egy nap alatt (van, hogy 3. napon göndörebb, mint mosás után), puha és könnyen kezelhető. Nem seprűsödik, szárad ki a hajvégem. Mondjuk nem tudom ezt az eredményt csak ennek az egy terméknek betudni, hisz ott van a remek alfaparf samponom és balzsamom is göndör hajra. Röviden: jól kiegészítik egymást ezek a termékek. Már nagyon régóta keresgéltem. Fél éve próbálkozásmentes vagyok! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.