Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolás

Szépség olaj, mely azonnali fényt kölcsönöz és lágyságot ad a hajnak és könnyen kifésülhetővé teszi azt. Lenmagolaj kivonatot és E-vitamint tartalmaz, ami erős antioxidáns hatású, ezáltal használatával a haj megerősödik.

Kiszerelés: 50 ml

fennecfox

2016. június 21.

Én is nagyon szerettem, nálam is kb. 2,5 évig tartott. Szépen ápolta a hajvégeket és az illata is csodás, már nem használok ilyet, mivel kókuszolajjal ápolom a hajam, de a régi idők emlékére rákerestem és adtam neki 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

vadvirag919

2015. június 25.

Ez az 50 ml-s üvegcse 4 évet bírt ki nálam. Nagyon sok, és nagyon hosszú hajam van, hetente 1-2x használtam, szóval az árát teljesen megérte. Az utolsó fél évben az állaga és az illata már nem volt az igazi. Összességében vegyesek az érzéseim, az illatát imádtam, fényesebb is lett tőle a hajam, kevesebbet is tört. Ugyanakkor megesett h száraznak éreztem pedig ez egy OLAJ... aztán volt olyan is, hogy inkább elnehezítette a hajam és gyorsan bezsírosodott, vagy hiába kentem szanaszét tört a vége 1 hónap alatt. Lehet, hogy az újat egyszer kipróbálom, de egy ideig mással próbálkozom, hátha találok valamit, ami egyenletes hatást tud produkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

kekszexpressz

2015. június 3.

5 csillagos csodaszer, fodrász ajánlotta és tényleg a legjobb hajolaj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

5 csillagos csodaszer, fodrász ajánlotta és tényleg a legjobb hajolaj :)

Evyy

2014. október 4.

Isteni illata van, és jó is. Viszont rettentő drága. Pótolható más, olcsóbb olajokkal. Amit megspórolok rajta olcsóbb termékkel, azt inkább pakolásra költöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Még fodrásztanulóként találkoztam az Alfaparf termékeivel. A hajvégápolója valóban kiváló, a száraz hajvégeket remekül ápolja, én is használtam. Nálam 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

DalmiDalmiDalmi

2014. május 7.

Egy kisebb luxus ez az olaj, de ennél jobbal még nem találkoztam. A 16 ml-es kiszerelés ára 2155 forint, a fodrászomtól tudom beszerezni. Szolid, finom, tartós illata van. Aranysárga színű. Pár perc kell a felszívódásához. Nem hagy maga után ragacsos érzetet. A hajam a használata után selymesen puha, ragyogó, mélyen táplált, könnyű és illatos lesz. Nem csak felszínesen táplál, tényleg mélyrehatóan kezeli a sérült hajszálakat. Mindennapos használatával megszüntethető a hajtöredezés. Szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 7.

Szundikacica

2014. április 8.

Ezt használom hajmosás-szárítás-hajvasalás után a hajvégekre, szép csillogó lesz tőle a hajam, nem nehezíti el, nagyon kiadós és nem utolsó sorban isteni az illata, mintha a fodrásztól jöttem volna! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

sky

2014. március 30.

Sokáig használtam, kellemes olaj, szép fényes lesz tőle a haj, de nekem nagyon elnehezítette a végén, pedig mindig max. egy pumpálásnyi került rá. Amiért váltottam elsősorban, az az ára volt, találtam jobbat sokkal olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

nikolettabella

2014. március 11.

Nekem tökéletesen rendbe tette a száraz, szálkás hajamat. Előtte nagyon sok mindent kipróbáltam, többek között a Body Shop kókuszolajos hajvégápolóját, de semmi nem vált be. Ez számomra valóban csodaszer. Illatok terén elég "megalkuvó" vagyok, sok minden tetszik, én ennek is szeretem az illatát. Tény, hogy nem olcsó kategóriás hajvégápoló, de a kis kiszerelés is sokáig tart, én csak hajmosás után a nedves hajamra szoktam használni, szárítás előtt két pumpálásnyit. Januárban kezdtem használni és most a felénél járok kb. Érdemes rá befektetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

reka8606

2014. február 4.

Sziasztok. Ha valakit esetleg érdekel, nekem van eladó. Egyszer használtam csak. Tudok képet is küldeni, hogy pontosan mennyi hiányzik belőle. Helyileg IV. kerületben van. 1500 Ft. Az illatát nem bírom, ezért megválnék tőle. 16 ml-es kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol