Alfaparf

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

• Hosszan tartó, erős tartást adó hajhab
  • Tökéletes minden típusú göndör hajhoz és struktúrált frizurákhoz
  • Határozott formát biztosít a haj kiszárítása nélkül

szilvia.bano

2021. február 9.

Anyukámtól kaptam ezt a hajhabot, magának vette, de minthogy neki sokkal göndörebb a haja, mint nekem, így nem volt rá szüksége. Ugyanakkor állítása szerint kissé ragacsos érzetet hagyott maga után, viszont ő száraz hajra használta. Állítólag úgy is lehet, szerepel is a termék ismertetőjében, de én erről a megoldásról még nem hallottam. Nem kiöblítendő balzsamról, vagy hajolajról tudom, hogy lehet használni száraz hajon is, de hajhabot mindig törülközőszáraz/nedves hajra szoktam felvinni. Egy ideje már használom és eddig jó tapasztalataim vannak vele. Kellemes, barackos illata van, jó tartást ad, de nem nehezíti el a hajam (ez lényeges, mert vékony szálú, göndör hajam van). Nekem nem hagyott ragacsos érzetet maga után, nem tapasztotta össze a hajam. Ami miatt biztosan nem venném újra, az az ára, én egy hajhabra sokallok 3500- 4000 Ft-ot (a különböző webshopokban eltérő árakon kapható). Amellett, ha online rendeljük meg, ahhoz a legtöbb esetben hozzájön még a kb. 900 Ft-os szállítási költség is. Egyébként jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Potassium Lactate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).