Algemarina

Ár:   €2   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. november 26.

Ár:   €2
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Szárazsampon minden hajtípusra, valódi és póthajra is. Könnyen kifésülhető, selymes fényt ad.

Tvylvis

2016. június 3.

Három szóban: olcsó, hatékony, kiadós. Én mindig éjszakára használom, így reggelre eltűnik a fehérség, és szép tartást ad. Egy-két nappal simán kitolható a hajmosás. Nagy különbséget mondjuk nem látok ezen termék valamint a márka narancssárga szárazsamponja között. Ha látom, simán megveszem újra, ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

hvcs

2015. november 30.

Általában nem szeretem a hajtógázas szárazsamponokat, de ezt találtam a német DM-ben, így adtam neki egy esélyt. És jó! Jobban tetszik, mint a por alakúak, amiket általában használok és meg vagyok velük elégedve. Nincs például ugyanaz a probléma a túladagolásssal, mivel ez pár perc alatt és egy kis kikefélés után tényleg láthatatlanná válik a hajon. A használata után tényleg napokig teljesen rendben marad a gyorsan zsírosodó hajam, és nagyon szép tartást ad! Most, hogy látom, hogy itthon a Müllerben kapható, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Hidratálók: Propylene Glycol