Algemarina

Ár:   1015 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: halaszvio, Módosítva: 2015. november 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Gyorsan zsírosodó haj és érzékeny fejbőr tisztítására alkalmas készítmény hajmosás nélkül. A zsíros hajat pillanatok alatt illatosítja és tisztává varázsolja a fejbőr megterhelése nélkül. Aktívösszetevői feloldják a zsírt és a szennyeződéseket. A finom, különleges púder könnyen kifésülhető a hajból. Használat után a haj ismét puha és könnyű lesz, a frizura hosszabb ideig megmarad.

Ingi

2019. április 27.

Utazás miatt kerestem egy kis kiszerelésű száraz sampont, és csak ez az egy volt a drogériában. Egyébként főképp Batiste-t használok, de a Niveáét is szeretem.
Nagyon kellemes meglepetés! Az illata jó, és a hatása is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Nagyon kellemes meglepetés! Az illata jó, és a hatása is szuper.

vivii95

2018. február 16.

A legjobb szárazsampon! Imádom! Bár nem sok félét használtam, de ezek után nem is fogok. Jó illata van, 1 perc alatt már eléri azt a hatást amit kell, és dúsítja a hajam + nem szárítja ki (legalábbis nem feltünően) Amióta ezt használom nincs bad hair day, mindenen segít, 2 napot minimum kilehet vele tolni a hajmosásig. Csodaszer:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Dorotien

2017. március 20.

Batistet használtam korábban, de drágállottam, ezért gondoltam kipróbálok valami mást. 900 ft-ért vettem a Müllerben, de nem éri meg azt az 500 forintot, amennyivel olcsóbb a Batiste-nál, mert a sötétbarna hajamon borzasztóan látszódik, hiába fésülöm ki, törlöm át törölközővel, a hintőport sokkal jobban el tudom dolgozni. Ha pedig távolabbról fújom, akkor semmi hatása nincs, szóval számomra nem sokat ér, mert vagy zsíros marad a hajam, vagy pedig úgy nézek ki, mint akire ráhullott egy marék liszt. Szerintem az illata is nagyon mű és erős, alig várom, hogy elfogyjon. Maradok a Batiste-nál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Melpomene21

2017. március 7.

Bár szárazsamponként nagyon bevált, 3 napos hajra még három nap után kezdett csak picit újra zsírosodni,iszonyú mennyiségű hajtömeg hullott ki a használatot követő hajmosáskor. Nekem így nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Tvylvis

2016. június 3.

Három szóban: olcsó, hatékony, kiadós. Én mindig éjszakára használom, így reggelre eltűnik a fehérség, és szép tartást ad. Egy-két nappal simán kitolható a hajmosás. Nagy különbséget mondjuk nem látok ezen termék valamint a márka kék szárazsamponja között. Ha látom, simán megveszem újra, ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

dandelion

2016. április 26.

Kellemes illat, gazdaságos használat abszolút kedvencem. Többféle száraz sampont próbáltam de ez a lehatékonyabb, két nappal ki tudom tolni vele a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Smiley167

2015. november 22.

Imàdom nagyon jò az illata és megéri az àràt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 22.

Imàdom nagyon jò az illata és megéri az àràt

lettart

2014. július 4.

Valóságos kis csodaság :) Nekem nagy kedvencem, ha száraz samponokról beszélünk, finom illat, könnyű fésülhetőség, és finoman selymesít egy kiadós táncóra után :) imádom! a 200 ml körülbelül elég 4-5 alkalomra, az extra hosszú hajamra 5+

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

eo

2013. augusztus 30.

2013. május 12.
Ez az első szárazsampon, amit próbáltam, így viszonyítási alapom egyedül a hintőpor, bár azt is régen és csak párszor alkalmaztam. Na de: használat közben nagyon ijesztő, úgy nézek ki, mint egy öregasszony. Ezen túllépve várok 1-2 percet a száradásra, aztán attól függően, hogy mennyit fújtam jön egy hosszabb-kevésbé hosszú procedúra, hogy először is törölközővel eloszlassam, kirázzam. Ez nálam nagyobb odafigyelést igénylő tevékenység, ugyanis sötétebb barna a hajam. Hajlamos tompítani így a színén/fényén, de ha elég eltökéltek vagyunk és jó alaposan átdolgozzuk törölköző/hajkefe kombóval (többször akár), akkor egészen szép végeredményt kaphatunk. Mármint olyan értelemben, hogy nekem tényleg frissebbnek és talán kicsit dúsabbnak is tűnik tőle a hajam. Viszont! Nekem alapvetően egyenes a hajam, amire azért rá kell némileg segíteni, viszont mikor ezt használom, utána szinte biztos, hogy még igényel egy rávasalást. Ez nem feltétlenül negatívum, csak egy észrevétel. Mindenesetre nagyon örülök ennek a vételnek, egyelőre elégedett vagyok, remélem még sokáig kitart, bár most már szinte minden hajmosás előtti utolsó napon bevetem, hogy komfortosabban érezzem magam, lassan már el se tudom képzelni, hogyan élhettem én ilyen dolog nélkül. Erős a gyanúm, hogy újravevős lesz.

Update: Már újravettem és a második flakon nagy csalódást jelentett. Ahogy már írták előttem, nálam is megtörtént, hogy még a flakon feléig se jutottam és egyszerűen nem jött belőle több. Ez rendkívül idegesítő, hiszen amúgy még majdnem tele volt a cucc, ahhoz pedig nem olcsó, hogy ennyit lehessen belőle használni. Visszavihettem volna, hátha tudnak valamit tenni, de őszintén szólva nincs kedvem egy szárazsampon miatt külön köröket futni. A kukában landolt és inkább olcsóbb alternatíva után nézek. (Ez természetesen pont utazás előtti nap történt, ahova szerettem volna magammal vinni.) Kár érte, mert az első flakon nagyon bevált, de ilyen terméknél nincs kedvem zsákbamacskázni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

2013. május 12.

doriprivat

2013. április 19.

Jól végezte a dolgát, de váltok. Egy másik szárazsampon dúsított is, így ennél ez a hatás nekem már hiányzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.