Alkmene

Ár:   €1.75   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dream, Módosítva: 2017. március 7.

Ár:   €1.75
Kiszerelés:   2 x 6 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcmaszk ausztrál teafaolajjal. Azonnal és mélyen tisztítja a pórusokat.  A teafaolaj egy tisztan természetes termék, aminek hatása már évszázadok óta lenyűgöző és ezért "Ausztrália zöld aranyának" is nevezik. A modern receptúránk az egész test számára ápoló elixír. A teafaolajos arcmaszk szembeszáll a pattanásokkal és a miteszerekkel. Tisztítja a bőr pórusait, szabályozza a faggyútermelést és ezáltal finomabb bőr képet biztosít.

Stella1993

2018. július 30.

Engem csípett, és én utálom ha egy arcmaszk csíp. Ígérete ellenére szerintem sok mindent nem csinált a pórusaimmal. Kiszárította az arcom, kicsípte, másnap hámlani kezdett a bőröm több helyen is. Pattanásom nincs sok, mitesszerre BHA-s tonikot használok, sokkal jobban beválik, mint bármiféle szárító hatású kence...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Stenico

2018. június 6.

Kellemes a hasznalata es a bort finom puhava teszi, de kifejezett porustisztito hatast nem vettem eszre. Nekem egy tasak 2 hasznalatra volt elegendo es egy het alatt sem szaradt be a nyitott csomagolas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

polkadot

2018. január 31.

Ez az egyik legjobb maszk amit próbáltam, és jó párat próbáltam már. Használata után sokkal tisztábbnak érzem és látom is a bőrömet. Engem is csíp egy picit az elején, de valóban nem okoz semmi pirosságot, sőt azt inkább szépen lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

kobarbika

2017. június 18.

A Müllerben bukkantam rá egy olyan alkalommal, amikor a bőrömnek éppen problémás időszaka volt. Örülök, hogy kipróbáltam, az egyik legjobb teafaolajos termék, amit eddig használtam. A pattanások eltüntetésében nagyon hatékony, mégis kíméletes. Kellemes teafaolaj illata szinte relaxáló hatású. Feltéve nekem először mindig csíp egy kicsit, de ez az érzés pár másodperc után elmúlik. Nemcsak tisztítja, de hidratálja is a problémás bőrt. A rövid csípő érzés ellenére sosem okozott kipirosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Hidratálók: Sorbitol

Kaolin 0 0