All About Face

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Endzsi, Módosítva: 2012. július 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Arcradír zselé az elhalt hámsejtek eltávolításával és a pórusok mélytisztításával ragyogóvá teszi a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Demonshadow

2014. április 20.

Még nagyon régen kaptam ajándékba anyutól, bár akkor még nem igazán tudtam, mire is való az arcradír. Használtam néhányszor, de nem igazán foglalkoztam vele, mert se nem hámlott az arcom, se nem voltak mitesszereim. Amikor már ilyen problémákkal is szembe kellett néznem a tinédzserkorban, már nem sokat ért, nem lehetett vele jól leszedni a bőrt, szárítani viszont nagyon durván szárított, ennek következtében több faggyút termelt a bőröm, aztán még több pattanásom lett. Amolyan ördögi kör volt. Az ára a márkájából fakadóan nem sok (bár jelenleg fogalmam sincs, mennyibe kerül), de én nem ajánlom azoknak, akiknek amúgy is problémás a bőrük, nem fog vele csodát tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.