All About Body

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tigrisfog, Módosítva: 2013. december 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Cellulitisz elleni gél. Hozzájárul a cellulitisz enyhítéséhez. Alga- és vadgesztenye-kivonatot, valamint koffeint tartalmaz, a karcsúsítás és feszesítés érdekében.

Tigrisfog

2012. június 25.

Nem állítom, hogy 90-60-90 lettem, mióta kenem, de előnye, hogy meglehetősen nagy kiszerelést kapunk, a hasonló tudású krémekhez képest olcsóbban, és még az illatától sem szédülnek le a lépcsőn a többiek, miután használtam.
Nem cellulitiszre vettem, csak a kis extraként problémásabb területekre, mint egy gazdaságosabb alternatíva, ami kiegészíti a mozgást és a normális étrendet.
Engem pozitív meglepetésként ért, hogy csak egy piros pöttyös összetevője van, úgyhogy én elkenegetem szépen lassan, mindenféle rossz érzet nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.