All About Body

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Száraz bőrre. Allantoinnal dúsított.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Hernyone

2015. október 28.

Izzadásgátlónak jó, de kell hozzá egy jó illatú parfüm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

Izzadásgátlónak jó, de kell hozzá egy jó illatú parfüm is.

Christine

2014. október 17.

Ezt soha többé. Télen használtam, gondoltam akkor mindegy, úgyse izzadok annyira. Jellegtelen illat, kicsit izzadsággátló, nah de pár hét után felkentem és egyszerűen egy ragadós massza lett belőle O.o alig bírtam lemosni, ment is a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin