All About Body

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. december 5.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolás

cserryy

2016. július 16.

Kicsivel sűrűbb mint kellene, így sokáig tart lemosni. Viszont nem irritál és használom tusfürdő helyett is. Illatra nem kellemetlen ,bár nem nagy szám. Az összetevői szépek.

Egy nagyon kicsit behígítottam kb. 1 cm-nyi vizet tettem hozzá, jól összeráztam vele ,így már könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Marcsus

2016. február 23.

Eddig Dermomed-et használtam, de mostanság annyira elszálltak az árakkal, hogy inkább nem vettem újra, hanem kerestem egy olcsóbb alternatívát, így bukkantam erre a lemosóra. Nevetségesen olcsó, viszont az adagolópumpa szerintem silány, egy pumpálás még kevés, kettő már nagyon sok. Ráadásul tisztábbnak és frissebbnek éreztem magam a Dermomed-et használva, bár tény, hogy ez is tisztít. Összességében nem rossz, de egyelőre nem nőtt a szívemhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

bella4

2015. december 11.

Én szeretem, olcsó és nem okoz érzékenységet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Én szeretem, olcsó és nem okoz érzékenységet.

Lolychan

2015. augusztus 17.

A célnak megfelel, de inkább csak vészhelyzet esetére veszem meg, ha otthon egyáltalán nincs lemosóm. Az avonos intim lemosók jobbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

zsófi84

2014. július 1.

Ezt használom évek óta. Annak ellenére, hogy eléggé problémás vagyok, nem okozott semmi bajt, igaz, valószínűleg megelőzni sem előzött semmit. Sokáig elég, tetszik a pumpás kiszerelés, jó az állaga, az illata semleges. A drágább termékek nekem nem voltak annyival jobbak, mint amennyivel drágábbak, így maradok, amíg kifejezetten erre visszavezethető probléma nem jelentkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

honey88

2014. május 31.

Én kidobtam, mert elkezdtem tőle viszketni. Korábban sosem volt ilyen problémám...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

platinakuka

2013. március 29.

ez a harmadik flakon teszkós intim lemosóm, volt kamillás és aloés is, és igazából semmi gondot nem okozott, semmi plusz fertőzést vagy ilyesmi. mondjuk csodát se várok tőle, az igaz. és ha csak rálesel az összetevőkre, ebben inkább a zöld pötty dominál, kevesebb a narancssárga mint pl a jessában, és valahogy úgy vagyok vele, hogy minél kevesebb összetevője van, annál jobb :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

somodiedo

2012. december 27.

Nekem eddig semmi problémám nincs vele, szerencsére. Megfelelően tisztít, az állaga rendben van, nem híg. Remélem hosszabb távon se lesz vele semmi gond. -1* azért, mert drágább, mint a cien.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

whyteangel

2012. november 28.

Nekem semmilyen problémám nem volt vele, talán az illata lehetne némileg kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Maniac

2012. május 30.

Úgy látom nem csak én vagyok ezen a véleményen. Rájöttem, hogy mégis megéri többet költeni intim lemosóra, mert amíg Lactacyd-ot vagy Niveát használtam semmi bajom nem volt. Pedig jó az adagolója és nagy mennyiség. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol