Almacabio

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumiukko, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Natúr, csak kiváló növényi alapanyagokból készült kézműves szappan, természetes illatanyagokkal.

lumiukko

2013. október 27.

Ezt a szappant csak az illata miatt vettem meg, mert már az összetevői alapján sejtettem, hogy nem lesz túl tápláló. Viszont a vártakkal ellentétben nem is szárít, úgyhogy ez nagy pozitívum. A habja krémes, könnyű eloszlatni. Nem rossz, egynek elmegy, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.