almost 1.618

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a HelloSkin-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2024. február 7.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: HelloSkin, 4990 Ft

Az almost1.618 AHA sav formulájába több savfajta is található, amely jól működik minden bőrtípusnál:

• a tejsav (lactic acid): közepes erősségű AHA sav, melynek fő funkciója a hidratálás
  • glikolsav (glicolic acid): legerősebb hatású anti-age AHA sav, kis molekula mérete miatt képes mélyre hatolni, és ott hatni
  • almasav (malic acid): javítja a bőr rugalmasságát

Ár: 4990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 , Eladó: Aniko1983
Állapot: egy cseppet használtam belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

AstraNauta

2022. október 8.

Azt hiszem befejezem azokat a termékeket, amibe édesgyökér kivonatot tesznek. A niacinamidos szérumtól iszonyú kiütéses lettem, egész fejem tiszta ragya volt, hetekig küzdöttem, hogy elmúljon, pedig örültem, hogy csak 5%-os, azért választottam azt. Erre megvettem ezt a hámlasztót, és most már csak az édesgyökérre tudok gyanakodni, hogy azzal van baj. Kiütések helyett most pár nagyon mély, vörös és fájdalmas pattanás jött elő, pedig szó szerint egy éve egy sem volt. Gondoltam lecserélem a Cosrx aha-t egy erősebbre így őszre / télre, de nem az, sőt sokkal gyengébbnek is érzem. A pipettát meg már 2. alkalomtól kezdve nem tudom rászorítani, mert kitekeredik. A C-vitamin szérumot imádom, de ezt elengedem. Pedig annyira bíztam benne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 8.

Októberi Lány

2022. október 8.

A márka BHA szérumáért oda vagyok, szerintem a legjobb a kategóriájában, ezért akartam ezzel is tenni egy próbát.
Állaga, használhatósága, rétegezhetősége, sőt még a semleges kis illata is nagyon hasonlít arra, viszont sajnos a hatásával nem vagyok annyira megelégedve. Konkrétan számomra nagyon harmatos gyenge amit csinál. Előzőleg Ordinary-s 5%-os tejsavam volt, amit a Natics Youth 7%-os AHA széruma követett, ezekkel sokkal többet értem el a 3 naponta történő használattal (és a heti-két heti egyszeri 30%-os AHA “kezelésekkel”, amit most is csinálok emelett).
Egyszerűen nem látom a hatását, így azt hiszem, ha elfogy, visszatérek a Natics-ra, ami az árát illetően kb azonos ezzel, csak folyékonyabb textúrája miatt kicsit hamarabb fogy, de cserébe teszi a dolgát. Lepontozni viszont nagyon nem akarom, mert amúgy egy igényes, kellemes termék szép összetevőkkel, és annak akinek kevésbé problémás a bőre, bizonyára jobban beválik, de nekem ezzel a pofival “megáldva” sajna magasabb elvárásaim vannak. 🤷🏼‍♀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 8.

KonDori

2022. szeptember 25.

A TO AHA-ja helyett vettem kipróbálásra. Kissé testesebb szérum, de nem zavaró, szépen elkenhető. Teljesen rendben van, tudja, amit egy AHA-nak tudnia kell. Jó csomagolás, viszonylag sokáig elég. Az illata kicsit zavar, de az hamar elillan. Rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Antioxidánsok: Arginine, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Pentylene Glycol, Lactic Acid, Betaine, Glycerin, Sodium PCA, Arginine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.