Aloe Pura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3000 Ft   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 25.

Kiszerelés:   3000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Ez a termék tiszta Aloé Vera belső gélből készült,  maximális aktív Aloé Vera barbadens növényből. Az enyhítő gél nedvesít, lágyít és segít a száraz, sérült bőrt helyre állítani.

Használható: terhességi csíkokra, sebhelyekre, száraz, kicserepesedett bőrre, napégésre, bőringerültségre és kisebb égési sérülésekre.

Jótékony tulajdonságok: enyhítő, hűtő, nedvesítő, tápláló.

Krtek1

2019. szeptember 10.

Nagyon jó kis gél, én arcra is használom, enyhén nedves arcra kell felvinni, az a titka. Én előtte esszenciát használok. Jól nyugtatja a bőrt, a gyulladt részeket leviszi és szerintem remek hidratáló zsíros bőrre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Ursula_Black

2014. április 30.

Sérülésekre, csípésre, epilált/gyantázott testrészekre nagyon jó. Hűsít, nyugtat. Arca inkább nem kéne kenni mert ahogy szárad csípi a szemet a belőle felszabaduló pára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol