Best of Beauty 2019

Aloe Pura

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Enca

2018. május 28.

Szerintem nekem ujabb verzio van meg, mas a felirat designja, illetve az osszetevolista is valtozott....
Kellemes hasznalni, teafaolaj illata van es azt nagyon szeretem.
Hegekre, zuzodasokra, egesekre kenem, van boven kuzdosportolo gyerekek mellett.
Csodat nem tesz, de husit es nagyon jol esik a bornek, kellemesen hidratal. Ezek miatt magas pontszam es plusz, hogy eletem ferfiai elviselik magukon, nem mossak le ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Kellemes hasznalni, teafaolaj illata van es azt nagyon szeretem.
Hegekre, zuzodasokra, egesekre kenem, van boven kuzdosportolo gyerekek mellett.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Emulgeálószer, felületaktív anyag.