Aloedermal

Ár:   2260 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Jenniii92, az összetevőket feltöltötte: sajtosszenya, Módosítva: 2019. november 25.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten érzékeny bőrűek, bőrallergiások és bőrbetegségekkel küzdők számára ajánlott. Gyengéden tisztít, erőteljes hidratáló hatásával jelentősen csökkenti a bőr hámlását, ezért akár krónikus pikkelysömör esetén is használható.

• Az aloe vera és a repceolajból kivont fitoszterolok csökkentik az irritációt
  • A borágó olaj nyugtatja a bőrt, és mélyen hidratálja a kötőszövetet
  • A kókuszdióból kivont allantoin, cisztein és a pantenol táplálja a hajat

Hipoallergén termék; emulgeálószer-, tartósítószer-, színezőanyag-, parabén-, SLS- és SLES-mentes.

sajtosszenya

2019. szeptember 19.

Samponnak sajnos nem vált be: az érzékeny, kiszáradásra hajlamos fejbőröm hajmosás után 2. napon már viszketett, egy apró pattanás is megjelent, úgyhogy néhány használat után inkább letettem. Hisztis fejbőrűek a használatával csak óvatosan! Azóta tusfürdőnek használom, az illata karakteresen gyógynövényes, de engem nem zavar, sőt. Az állaga tényleg sűrű, zselészerű, kiadós és habzása valóban mérsékelt. Nem szárít, viszont hidratálásban és tisztaságérzetben nyomába sem ér a Bioderma Atoderm olajos tusfürdőjének, ami árban kb. ugyanez a szint. Nem fogom újravenni, mert samponnak akartam használni és sajnos, ahogy említettem, annak nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Felhasznalo888

2018. május 27.

Sűrű, sárgás-barnás áttetsző zselé állagú tusfürdő intenzív de számomra kellemes gyógynövény illattal.
Meglepő módon elég jól habzott (nyílván nem úgy mint a vegyszeres társai de ez nem baj) kis mennyiség is elég volt belőle.
Hajra is jó volt használni, jól tisztított és még a kisfiam érzékeny bőre is szerette. Viszonylag könnyen lemosható, ragacsos érzetet sem hagyott maga után és bár a leírásban ígért hidratálásról nem vagyok meggyőződve, azt biztosan állítom, hogy nem szárított. Nem viszketett a bőröm utána és allergiás reakciót sem váltott ki.
Valószínűleg újraveszem majd, bár nem olcsó termék - de egyik legjobb vegytisza tusfürdő és sampon amit eddig használtam (ha nem a legjobb!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Antioxidánsok: Cysteine HCL
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin