Egyéb

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2018. július 4.

Kategória:   Testápolás

Kmerci

2017. április 28.

Pár hete vettem 2300ért, bioszállító oldalán olcsóbb legközelebb onnan fogom megvenni. Eddig a legjobb intimmosakodo amit használtam! Huzamosabb ideig tartó felfazasos és az irritált bőr tüneteimet is elmulasztotta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

oviki

2016. július 20.

3 hónapja vettem, minden nap használom és még mindig van belőle egy kicsi. A dolgát elvégzi,illatra először kicsit fura, de már megszoktam. Azért vettem, mert csak természetes összetevőket tartalmaz. Megérdemli az 5 csillagot. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.