Alora Natura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2013. április 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mélytisztító arcmaszk zsíros bőrre rózsaszín, zöld  és fehér agyaggal, Holt-tengeri iszappal, isteni egzotikus szépítő  virágesszenciákkal: ilang-ilang, pacsuli, geránium és levendula illattal. Tisztít, feszesít, hidratál és ápol. Használata után bőröd sima és puha lesz, valósággal újjászületik. Ápoló olaj és illóolaj tartalma regenerálja a zsíros, pattanásos bőrt.

A maszk és bőrradír száraz por alakú, nem tartalmaz vizet! Így semmilyen tartósítószerre nincs szükség.
Összetevők: Fehér agyag, rózsaszín agyag, Holt-tengeri iszap, zöld agyag, őrölt bio szőlőmag, pacsuli, ilang-ilang illóolaj, levendula illóolaj, geránium illóolaj

zoknimajmocska

2015. április 6.

A bőrradírozó funkciója annyira nem működik nálam (bár lehet hogy túlságosan a nagyszeműekhez vagyok hozzászokva, ami amúgy nem túl jó az arcra). Jól esik a bőrömnek és tényleg frissebbnek érzem utána, illata nekem már túl virágos. Szívesen elhasználom, de újravenni nem hiszem, hogy fogom inkább egy másikat fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

elizabett85

2014. július 25.

Megérkezett, kipróbáltam, fantasztikus!!! Igaz én még megtuningoltam egy kicsit, mert friss paradicsom levével kevertem és egy csepp teafaolajat is raktam hozzá, de szerintem magában csak vízzel is szuper lehet. A bőröm igazán tiszta lett utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

margoca24

2014. május 31.

Igyekszem egy héten egyszer használni, nagyon szeretem. Hatékony, nagyon jól tisztít, és tökéletesen kiegészíti a többi natúr kozmetikummal az arcápolást. Mindenkinek ajánlom, aki egy kis extra tisztítasra és ápolásra vágyik. Nekem sokáig elég, sőt előfordul, hogyha más alora maszkok is vannak otthon, akkor keverem őket. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Vivvancs

2014. május 16.

Az arcmaszk hatása fantasztikus, ez a leghatékonyabb kozmetikumom. Nagyon szépen letisztítja a bőrt, a tapintása is más a a használata után! Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil

Kaolin 0 0

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

További info az összetevőről a KM-blogon >>