alouette

Ár:   349 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. július 4.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Természetes allantoint és kamilla kivonatot tartalmazó ápoló formula, bőrsemleges pH-val.

Bőrgyógyászatilag igazolt. Biológiailag lebomló.

wildrose

2019. november 15.

Nagyon kellemes, enyhe, friss illatú, jó méretű törlőkendő, elég nedves és nagyon jó minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

mlexa

2019. június 16.

Szuper kis termék! Ár - érték arányban tökéletes! Kellően nedvesek és nagyok a lapok. Az illata is kellemes. Nem szakad. Mindig ezt veszem. Sokkal jobban szeretem, mint a Zewát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

BlueEyes

2019. február 22.

Mióta rátaláltam, ő a kedvenc. A kamillás társát is szeretem, de úgy vettem észre, ez a fajta nedvesebb, úgyhogy - bár eddig vegyesen használtam őket - szerintem mostantól teljesen erre váltok át, mivel azt érzem, jobban tisztít. Egyébként legalább annyira jó számomra, sőt talán jobb is, mint a nagyobb, jóval drágább márkák, szóval maradok ennél. Puha, elég nagy, kellemes használni, és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

dunaimano

2018. november 5.

Korábban használtam már a sima rossmanos nedves toalettpapírt, gondoltam kipróbálom a deluxe változatát.
A papír anyaga jobb, mint a sima, kellemes használni, nem szakad. Viszont nekem kicsit már túlzottan is nedves. Illata jó, visszafogott. Hiába, marad a Zewa, nekem még mindig ő a nyerő ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.