alouette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2012. július 5.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

25 darab nedves törlőkendő Aloe Verával. Alkohol mentes, pH semleges, különlegesen puha, utazáshoz alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2019. szeptember 4.

Kellemes, enyhe illatú, elég nedves törlőkendő, jó méretű és nem szakadós, de elég vékonyka anyaga van, és a csomag záródása sem tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Vizililiom

2017. március 21.

Nekem nagyon tetszik, hogy a kendők erősek, nem az a könnyen szakadós fajta, illetve eléggé nedvesek is. Nagyon megéri, mostanában csak ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Bnemrita

2017. január 10.

Hú, ez egy katasztrófa. A kendők nem puhák, a csomagolás borzalmas. Nem lehet normálisan visszazárni, én két használat után szétszakítottam. Táskába dobósnak vettem, de még a százforintos boltban 50 Ft-ért kapható példányok is jobban ennél. Ilyet többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 10.

nicorosie

2016. augusztus 6.

A kiszerelését tekintve kedvező, de a csomagolása borzalmas. A szélső törlőkendők hamar kiszáradnak. Biztos, hogy nem veszem többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

agi.greendaygirl

2013. május 9.

Ahh nagyon nem jó... Sztem egy ilyen terméknél kulcsfontosságú a csomag záródása. Ennek sajnos ez elég gyenge. Az anyaga túl merev a táskámban többx kinyílt összeszedett minden szöszt ami miatt már egyáltalán nem záródik... A kendők amúgy sem voltak valami nedvesek de már annyira sem mert kiszáradtak... Kb. 5 dbot ha el tudtam használni. Soha többet kategória

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Nicole7

2013. április 21.

A Rossmannban a pénztáros tukmálta rám, de nem bántam meg, mert utólag rájöttem, hogy nagyon hasznos főleg nyáron van egy ilyen kis 10-25 db-os a táskámban, mert igazán jól tud jönni, ha éppen tiszta fagyi a kezem, vagy ha csak jól esne egy kis frissítő kocogás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

mankaa

2012. szeptember 28.

A minap kifogyott a kendő a táskámból, így gyorsan beszaladtam a Rossmannba. Nálam a 10-es kiszerelés semeddig se tart, de a 40-60db-os kiszerelést nem szeretem a táskámban, mert kiszárad/leszakad a nyitófül, stb. Ezért választottam ezt, 25 db, 14ft/db áron szerintem korrekt. Az átlagnál nedvesebb, kellemes tapintású kendő, (de nem túl puha), használata után nem ragad a kezem és tisztábbnak érzem. Ha a nyitófüllel sem lesz probléma, akkor újraveszem.

Update: A kendő jó, a csomagolás viszont nem tökéletes, igaz, nem is kíméltem. Jöhet máskor is, megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract