Alpa

Ár:   €1.30   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Drogéria, Külföld, bevásárlóközpont   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SunnySide, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Ár:   €1.30
Lelőhely:   Drogéria, Külföld, bevásárlóközpont
Kategória:   Samponok

A szárazsamponban rizskeményítő található, egyedülálló kötő (összehúzó) képességének köszönhetően csökken a túlzott zsírképződés. Nedvesítés nélkül a haj újra zsírmenetessé és ragyogóvá válik.

SunnySide

2019. augusztus 13.

Őszintén ezelőtt csak 2 alkalommal vásároltam szárazsampont, a legolcsóbb Baleáshoz volt szerencsém, elégedett voltam vele, de nagyon hamar elfogyott hiszen fújós volt. Ezt a terméket utazásom közben szükségből vettem meg, de azóta is rendszeresen használom. Sokáig kibír, a 2-3 napos hajmosásomat ki lehet tolni vele heti 1-re. Az illata az, ami eleinte nem tetszett, de kifésülés után egyáltalán nem intenzív. Utazáshoz is tökéletesen megfelel a mérete és mivel nem fújós kiszerelés, így a természetet is jobban kímélem vele. Ár tekintetében sem találkoztam még jobbal, főleg hogy ilyen sokáig kitart. Az egyetlen problémám, hogy nem tudom MO-n kapható-e, mindenesetre, ha Szlovákiába megyek legközelebb mindenképpen veszek. Számomra csodaszer, hiszen az extra hosszú hajamat nem csak frissé varázsolja de olyan tartást és formát is kölcsönöz neki, amit máshogy eddig nem nagyon vagy nem tartós ideig tudtam elérni más termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.