Alpa

Ár:   460 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pingus, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A masszírozó folyadék fenyő kivonatot tartalmaz. Jellegzetesen aromás gyanta illata van.

Használat: ez a fajta növényi illóolaj kivonat alkalmas inhalálási kezelésekre, serkenti a vérkeringést a masszázs során.

Wonka

2017. július 27.

Hosszabb túra után használtam a fáradt lábizmaim bedörzsölésére.
Kicsit túl sokat löttyinthettem, mert olyan érzés volt, mint ha jégtömbök lennének a lábaim helyén. Viszont utána elmúlt az izomfájdalom, és másnap sem volt izomlázam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Hosszabb túra után használtam a fáradt lábizmaim bedörzsölésére.

Cuni95

2016. október 31.

Édesapám kapta egy ismerősétől, mivel ha pengével borotválkozott folyamatosan kipattogott az arca. Sok gyulladt patti lett a pofiján. Mióta használja olyan az arcbőre mint a babapopsi! 😀 Én most vágattam frufru-t, kezd tele lenni a homlokom pattanásokkal..... Kipróbáltam. Hát komolyan mondom, illatra dianás cukor, hatásra meg atyaisten! Lemarta az arcom! 😂 Nem kellemes, de folytatom a használatot, ha eredményes akkor kit érdekel az a 10 perc, amig ég az arcom? 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Ennie86

2016. június 4.

Elsőre fogalmam se volt, hogy mire jó ez a zöld lötty. :) Aztán jöttek a kísérletezéseim:
- fejfájásra (be szoktam dörzsölni a homlokom és a halántékomat)
- pattanásokra
- zúzódások visszahúzására
- ízületi nyavalyákra is hatásos
- csípésekre
- megfázásra az orrom alá szoktam egy kicsit kenni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

- fejfájásra (be szoktam dörzsölni a homlokom és a halántékomat)
- pattanásokra
- zúzódások visszahúzására
- ízületi nyavalyákra is hatásos
- csípésekre
- megfázásra az orrom alá szoktam egy kicsit kenni

lacrymosa88

2016. április 21.

Nálunk is "mindenre jó" csodaszerként lapul a polcon. Bogárcsípésre, kinyomott pattanás leszárítására, kisebb vérző sebek fertőtlenítésére használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

jégvirág

2013. november 28.

Friss: Kipróbáltam és elégedett vagyok ezzel is. Szerintem ugyan azt tudja, mint az átlátszó társa. A pattanásos arcbőrre jótékony hatással van, fertőtlenít és a gyulladást is csökkenti. Mondjuk használata után kicsit piros az arcom, de csak egy rövid ideig, szerintem azért is, mert serkenti a vérkeringést. Egyébként nagyon erős ez is, rendesen csíp/mar, hűsít, ha a szem közelébe kerül véletlenül, akkor könnybe lábad az ember szeme :D. Mondjuk szárít is, de ez nem gond, könnyen lehet orvosolni egy egyszerű arckrémmel. Szerintem az, aki eleve utálja az alkoholos kozmetikumokat, az messziről kerülje el, mert ebben van bőven. Én este használom arctisztítás után, mint tonikot és egy ideig nem akarom leváltani..

Én a sima átlátszó Alpát szeretem, az szinte mindig volt/van itthon. Jó fejfájásra, csípésre, fertőtlenítésre és még szájöblögetésre - fájó fogra is, csak ne nyeljük le. Tehát az 5 csillag!
Ezt a zöldet még nem próbáltam, de kíváncsi vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 28.

Ezt a zöldet még nem próbáltam, de kíváncsi vagyok rá.

Pingus

2013. szeptember 15.

Soha nem tudtam, hogy pontosan mire is való igazán. Régen nagymamám mindig ezzel kente be a szúnyogcsípéseimet és akkor is ezt használta, amikor beütöttem valamimet vagy fájt valahol. Ez olyan "mindenre jó" szer volt nálunk. Tini koromban ezzel törölgettem át az arcomat. Senki nem hinné el, de tényleg működött pattanásokra. Bár mostanában már nem merném vele bekenni. Úgy tudom jó derék, hát és mindenféle fájdalom enyhítésére, reumára stb... Örök retro cucc!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, D-Limonene
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 28440

Nem szabályos INCI név. Jelentése: fenyőtű kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!