Alpecin Hypo-Sensitiv  Sampon

Alpecin Hypo-Sensitiv Sampon

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: measme, Módosítva: 2012. november 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz és érzékeny fejbőr esetén használatos sampon. Tartósítószermentes, parfümmentes, neurodermitisz esetén is használható.

A hiposzenzitív receptet a Dr. Wolf kutatás speciálisan a túlérzékeny fejbőrre fejlesztette ki. Még neurodermitisz esetén is használható. A kímélő mosókomplexum glukóz tenzidekkel különösen kímélően tisztít és segít a fejbőrnek megőrizni a nedvességet. A zsályakivonat és a bisabolol (a kamilla hatóanyaga) nyugtat és megelőzi a fejbőr irritációját; erősítik a bőrt és támogatják a fejbőr természetes funkcióit. A mindennapos hajmosásnál is megmarad az egyensúly.

kaposztamester

2020. június 16.

Szerintem ez a legrosszabb alpecin termék amit készítettek . A seborrhea tünetei nekem rosszabbodtak .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Babooca

2020. április 21.

Nagyon kiszárította a hajamat, párszor kísérleteztem vele, mert a fejbőröm szörnyű állapotban volt. Mivel nem tudtam balzsam és pakolás után sem normálisan kifésülni a hajamat, rengeteg hajam kihullott a fizikai behatás miatt, pedig igyekeztem kíméletes lenne. Nagyon hamar visszazsírosodott a hajam, így pár kísérlet után inkább odaadtam Édesanyámnak, akinek nincs semmi gondja vele. Miatta 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

natasa

2019. december 27.

Kíméletes sampont kerestem, mert néha a fejbőröm fájdalmasan húzódik. Ez a sampon tényleg kíméletes, de használnom kell utána hajápolót is. Viszont nem zsírosít, nem áll tőle össze a haj stb. Eddig csak a Müllerben láttam, én ott vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 27.

Makk Zsuzsó

2018. november 26.

Anyukámnak nagyon érzékeny, kisebesedős a fejbőre és korpás is. Ez a sampon nem irritálja és fokozatosan csökkenti a hámlást is. Szereti, többedszer vettük újra. Én is használom néha, mindennapos hajmosásra, érzékeny fejbőrűeknek tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

goracka

2018. október 26.

Az egyedüli sampon, amitől nem viszket őrülten a fejbőrön! Soha le se cserélem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Az egyedüli sampon, amitől nem viszket őrülten a fejbőrön! Soha le se cserélem

Orsolya13

2018. október 20.

Nagy csalódás volt. Első két alkalommal úgy tűnt jó lesz, majd ugyanúgy elkezdett viszketni tőle a fejbőröm és hiába tettem a hajvégekre hajvégápolót teljesen kiszárította. Páromnak sose volt korpás a fejbőre, na ettől az lett. Valakinek biztos beválik ez a sampon, de annyi pénzért én többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

GoldTree

2018. május 22.

Az enyhén száraz fejbőrömet tovább szárította, vastagon hámlik. Emellett a hajam már másnap teljesen zsíros tőle - vagy nem tisztít rendesen, pedig kétszer samponozok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

anneshirley

2018. május 19.

A márka híres-neves koffeines samponjával szemben ezt egészen megszerettem, és újra is vettem. Nem nyújt különösebb "hűha" hatást, de mindig megbízhatóan teszi a dolgát, nem irritál, és nem illatosított. Örülnék, ha a tápláló összetevők egy kicsit előrébb lennének az INCI-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

writa

2018. április 1.

Nem viszket tőle a fejbőröm, pedig a legtöbb sampontól viszket. De a zsírosodást nem csökkentette. Egészen jó sampon, de ha az árát is beleszámítjuk, akkor nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

anitazs

2018. március 17.

Egy helyen ekcéma jött ki a fejbôrömön, erre kerestem egy kímélô sampont. Nem ismertem korábban, de egyértelmû, hogy mostantól használom majd. Gyönyörûen helyrehozta a fejbôrömet, nem viszket egyáltalán. Szépek az összetevôi, mégis egy “normális” sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol, Zinc PCA, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.