Alterra

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A simább és feszesebb bőrért

Természetes nyírfalevél- és alga kivonatot, valamint grapefruit- és limetta olajat tartalmazó hatékony formulájának köszönhetően gyorsan a bőrbe szívódik és intenzív hidratálást biztosít. Simítja, rugalmasabbá teszi és feszesíti a bőrt.

Nem tartalmaz szintetikus színezéket, illatanyagot és tartósítószert. Szilikon, paraffin és más ásványiolaj-származéktól mentes. A növényi alapanyagok, lehetőség szerint, ellenőrzött biológiai termesztésből vagy vadszedésből származnak. Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Fabricia

2019. augusztus 7.

Én már nagyon sokszor újravettem. Hatásos szépen simítja a bőrt, persze nem elengedhetetlen a rendszeres testmozgás és az egészséges étkezés (anélkül semelyik ilyen termék nem hat semmit!:))
Picit nedves bőrön kell eloszlatni és úgy könnyebb dolgod van és tartósabb is.
Picit tényleg nehezebben szívódik de hát olaj. És sajnos az ilyenre hajlamos ruhákat összekenheti ,amit nem olyan könnyű kimosni.
Illata kellemes, de nem erős (ami engem pont nem zavar).
Ha van kedvem napi 2x kenem(reggel este) magam ami már nem olyan gazdaságos ,de szerintem az 1 is bőven elég főleg h nem az egész testet kell kenni vele, hanem csak a problémás területet.
Minden esetre más termékeket is kipróbálok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Picit nedves bőrön kell eloszlatni és úgy könnyebb dolgod van és tartósabb is.
Illata kellemes, de nem erős (ami engem pont nem zavar).
Minden esetre más termékeket is kipróbálok még.

Jazmi

2019. június 17.

Mozgás mellett azt vettem észre, hogy javult a narancsbőr állapota, de nagyon nehezem akar beszívódni és az ajánlott napi 2 kenéssel egész nap olajos vagyok. De az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

googles

2018. október 5.

Update
Kap meg egy pontot, nem olyan rossz azert, csak teljesen nem szivodik be es ez nekem nem szimpi.

Az Occitane mandulás olajának keresem az olcsó alternatíváját, mert ugyan a mandulás nagyon érdekel, még nem vettem meg sosem, annyira drága.
Ezt eddig egyszer használtam és sajnos nem váltja be egyelőre a vágyaimat, a jó értékelések ellenére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 5.

Update

Sheila

2018. május 31.

Azt nem tudom, hogy cellulit ellen használ-e majd vmennyit (kétlem), de mégis 5* mert: isteni illata van, könnyen beszívódik, nagyon kellemes használni. Ha másra nem is, de sima bőrápoló olajként mindenképp szuper. Jó a pumpás kiszerelés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 31.

Dea

2018. május 23.

Imádom ^^ Szükségem volt valami parfümmentes anti-cellulit termékre és ezt találtam, és nagyon szeretem, jól hidratál, könnyen beszívódik, kellemes illata van,nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!