KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   620 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A kellemes zsályavíz, citromfűkivonat és hamameliszlevél-kivonat együttesen szabályozzák az izzadtság képződését, gyengéd ápolást és kellemes illatot kölcsönöznek a bőrnek.

Szinezőanyag-, illat-, és tartósítószermentes. Szilikon-, paraffin- és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

gingerbloo

2018. január 23.

Ünneprontó leszek. Láttam milyen jók itt az értékelések úgyhogy meg is vettem. Nem várom, hogy gátolja az izzadást, de azt igen, hogy effektíven megelőzze a testszagot. Én nem vagyok se izzadós ember, főleg nem büdös, de ettől még csak rosszabb volt a testszagom mint nélküle. Jó az ára, a csomagolása, az összetevői viszonylag, bár az alkohol nekem irritáló, nem csíp, hanem inkább egy ilyen meleg érzést kelt, aminek nem örülök.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

A77

2017. december 19.

Sajnos nekem nem vállt be, kvázi mintha semmit nem használtam volna. Télen az irodába se volt elegendo, alig vártam, hogy haza tudjak jönni lezuhanyozni, pedig nem vagyok izzadós. Nem tudom ajánlani

A77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

danikin

2017. október 14.

Iszonyú finom illata van, tavasszal és nyáron bevált, az izzadásbarátabb ruhák alatt, és a stresszmentesebb napoknak köszönhetően. Ősszel sajnos le kellett cserélnem, mert a hosszú kabátok blúzok alatt már nem segített, de alig várom hogy visszatérjek hozzá. Sajnos le kell vonnom 2 pontot mivel nem áll mindig helyt

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Jaslindore

2017. szeptember 4.

Light-os, frissítő, könnyű deo, megszerettem, őszi - téli - tavaszi szezonban ideális főleg otthoni lazulós napokon, amennyiben semmi izzasztó dolog nem történik :) Egy nyári fülledt időszakban nem ajánlott, ahhoz gyenge, alumíniumos társait meg sem közelíti izzadás gátlás terén, így (hacsak nem fullideál vagy ingerszegény munkahelyünk, vagy a napunk) akkor időtállóbb darabra lesz szükség. Egy bolti vásárló ajánlotta figyelmembe, hogy bátran próbáljam ki, bio és ilyen - olyan mentes, szerinte ár-érték arányban egész jó, ő főleg este zuhanyozás után használja, éjszakára ... utólag is köszönöm! :) Rossmann ár: 699 Ft

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Hugee93

2017. augusztus 10.

Ez volt az első alumínium mentes deóm, eleinte hozzá kellett szoknom. Az illatát nagyon szeretem, és így 2. nyári használat után is meg vagyok vele elégedve. Azóta vettem már más fajtát is, de nekem ez vált be a leginkább.

Hugee93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Kendralinx

2017. július 16.

MOst fújtam be magam vele megint, de nekem kifejezetten meleg égetést csinált a bőrömön és olyan, mintha valami gyógynövényt magamra borítottam volna, egy dolog menti meg ezt az illatot hogy a gyógynövény elpárolog akkor a citromot érzem. Nekem olyan mintha a szúnyog elleni riasztót fújtam volna magamra vagy wc illatosítót..

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

flash620

2017. május 24.

Nem rossz, nem rossz, de nem is vagyok tőle elájulva. Én úgy használom, hogy alá a Balea kristály deot és ezt fújom fölé. Hűvösebb időben így elmegy. Viszont melegben...1 óra múlva már újra kéne fújni. Mivel nálam a többi bio deo sem teljesít jobban, ezért nem húzom le. Az illata valóban érdekes, kólás, de engem nem zavar. A többi sajátmárkás bio deónál viszont jobban teljesít, nekem ő vált be a legjobban közülük.

flash620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

amyherczeg

2017. március 14.

Az izzadást nem gátolja, nem is vártam tőle, csak valami "könnyebbet" kerestem a rexonák után. Az illata nagyon kellemes, igazi friss illat, engem a limonádéra emlékeztet. Még tavasszal elmegy, de nyáron már édeskevés lesz.

amyherczeg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

smiley222

2017. január 7.

Annyira szerettem volna imádni ezt a deot, de annyira nagyon-nagyon nem vett le a lábamról. Nap végére azért érzem már, hogy kissé gyengébben funkcionál. Nem rossz egyáltalán, de nem győzött meg teljesen.

smiley222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

lucababa07

2016. november 15.

Nemrég esett erre a választásom, mert alu-mentes, de kedvező árú deót kerestem - szerintem sikerrel jártam, mert eddig nagyon bevált, kellemes az illata, és egy teljes napot "kibírt" edzéssel együtt. Ajánlom :)

lucababa07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.