KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   620 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A kellemes zsályavíz, citromfűkivonat és hamameliszlevél-kivonat együttesen szabályozzák az izzadtság képződését, gyengéd ápolást és kellemes illatot kölcsönöznek a bőrnek.

Szinezőanyag-, illat-, és tartósítószermentes. Szilikon-, paraffin- és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

500Ft-Alterra Deo Jojoba & Zsálya alumíniummentes deo, dezodor
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 75ml-néhány fújás, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom

bygleen

2018. május 6.

Nem ez a legjobb termék. Az illata nagyon kellemes, de nem véd az izzadás és a kellemetlen szagok ellen sem. Otthoni használatra tökéletes mert legalább nincs benne aluminium és bármikor újra be tudod fújni magad ha szükséges.:)

bygleen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

KissMicu

2018. április 5.

évek óta csak ezt használom izzadásgátlásra és nagyon szeretem. Felfrissít, jó az illata, s izzadsággal is jól elbánik, sőt, mióta nem aluminiumosat használok az izzadásom sem annyira büdös, ezért ezzel a termékkel együtt tökéletesen kordában lehet tartani

KissMicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Sielu

2018. április 2.

Egyszerűen imádom az illatát. Leginkább testpermetnek használom, de szerintem izzadásgátlóként is jól megállja a helyét. Rendszeresen ezt a dezodort használom, nekem nagyon bevált.

Sielu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

clevergirl

2018. március 28.

Kedvenc dezodorom! Már legalább négyszer újravettem! Teljesen nem akadályozza meg az izzadást, de nem lesz szaga, Nyilván, aki erősebbet keres, annak ez kevés lesz. Nálam ez bejött. 😊

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Bonzee

2018. március 2.

Alapvetően nem vagyok büdösen izzadós típus, de ezt használva, egy stresszes munkanap után, esküszöm, éreztem hónaljban a csípős verítékszagot. Úgyhogy "lefokoztam" hétvégi használatra, amikor kevesebb az idegeskedés, vagyis nem akkora kihívás számára, hogy jól teljesítsen.
Ugye amúgy ennek csak szagmentesítő funkciója van (lenne)? Mert ha elvileg izzadásgátló is, akkor elégtelen, leülhet...

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

gingerbloo

2018. január 23.

Ünneprontó leszek. Láttam milyen jók itt az értékelések úgyhogy meg is vettem. Nem várom, hogy gátolja az izzadást, de azt igen, hogy effektíven megelőzze a testszagot. Én nem vagyok se izzadós ember, főleg nem büdös, de ettől még csak rosszabb volt a testszagom mint nélküle. Jó az ára, a csomagolása, az összetevői viszonylag, bár az alkohol nekem irritáló, nem csíp, hanem inkább egy ilyen meleg érzést kelt, aminek nem örülök.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

A77

2017. december 19.

Sajnos nekem nem vállt be, kvázi mintha semmit nem használtam volna. Télen az irodába se volt elegendo, alig vártam, hogy haza tudjak jönni lezuhanyozni, pedig nem vagyok izzadós. Nem tudom ajánlani

A77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

danikin

2017. október 14.

Iszonyú finom illata van, tavasszal és nyáron bevált, az izzadásbarátabb ruhák alatt, és a stresszmentesebb napoknak köszönhetően. Ősszel sajnos le kellett cserélnem, mert a hosszú kabátok blúzok alatt már nem segített, de alig várom hogy visszatérjek hozzá. Sajnos le kell vonnom 2 pontot mivel nem áll mindig helyt

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Jaslindore

2017. szeptember 4.

Light-os, frissítő, könnyű deo, megszerettem, őszi - téli - tavaszi szezonban ideális főleg otthoni lazulós napokon, amennyiben semmi izzasztó dolog nem történik :) Egy nyári fülledt időszakban nem ajánlott, ahhoz gyenge, alumíniumos társait meg sem közelíti izzadás gátlás terén, így (hacsak nem fullideál vagy ingerszegény munkahelyünk, vagy a napunk) akkor időtállóbb darabra lesz szükség. Egy bolti vásárló ajánlotta figyelmembe, hogy bátran próbáljam ki, bio és ilyen - olyan mentes, szerinte ár-érték arányban egész jó, ő főleg este zuhanyozás után használja, éjszakára ... utólag is köszönöm! :) Rossmann ár: 699 Ft

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Hugee93

2017. augusztus 10.

Ez volt az első alumínium mentes deóm, eleinte hozzá kellett szoknom. Az illatát nagyon szeretem, és így 2. nyári használat után is meg vagyok vele elégedve. Azóta vettem már más fajtát is, de nekem ez vált be a leginkább.

Hugee93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.