Alterra

Ár:   620 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A kellemes zsályavíz, citromfűkivonat és hamameliszlevél-kivonat együttesen szabályozzák az izzadtság képződését, gyengéd ápolást és kellemes illatot kölcsönöznek a bőrnek.

Szinezőanyag-, illat-, és tartósítószermentes. Szilikon-, paraffin- és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

Kmetyek

2019. augusztus 11.

Finom frissítő illata van. Nagy nyári melegben nem tart ki egész nap, de eleve izzadós típus vagyok. Kíváncsi vagyok hogy hidegebb időben milyen. Szőrtelenítés után kicsit csíp. Nem okoz kiütéseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Fabricia

2019. augusztus 7.

Szeretem az illatát, friss bár sajnos nem túl tartós. tetszik h pumpás viszont nekem kicsit irritálja a bőröm epilálás után:/
Elhasználtam de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Elhasználtam de nem vettem újra.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Szeretem, kicsit széna/szúnyogírtó (biztos a citromfű miatt) illata van:-) friss. Nem túl tartós, de nyáron nekem ez elég. Újravásárolnám, bár a kutyám nem szereti az illatát, irritálja a szemét. Ár- érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Reni07

2019. július 9.

Nem vált be. Sajnos. Kora délutánra olyan büdi lettem tőle, rosszul voltam magamtól. Nem is volt aznap az a nagy meleg. Mi lett volna ha 30-35 fokban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Wattsy

2019. június 21.

Keresek már egy ideje egy jó kis alumínium mentes, nem mérgező dezodort, ami mondjuk így 30 fokban kockázatos vállalkozás. Pár napja vettem meg az itteni vélemények hatására; tényleg kólás gumicukor illata van, megbirkózik a szagokkal (mondjuk azt nem vettem észre hogy különösebben kevesebbet izzadnék) és tetszik, hogy pumpás, de... Csíp pár másodpercig amikor felfújom, ami persze jó kis ébresztő így reggelre de azért lemondanék róla.
Elhasználom mert egy korrekt kis dezodor, de nem hiszem, hogy újravenném. Legközelebb a Lush tömbdezodorjára fogok befektetni, hátha megtalálom az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

stefiorsi

2019. június 9.

Az illata nem zavaró, bár nagyon erősen zsályás. Viszont rettenetesen csíp engem. Így biztos nem veszem újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

6vilag

2019. március 25.

Illata, mint egy frissítő erdei séta: nagyon kellemes, gyógynövényes hatású. Engem nem csíp, nem mar, foltot egyetlen ruhán sem hagy, szeretem. Egyáltalán nem vagyok izzadós, és sokfélét is kipróbálok. Keveset szeretek meg, de ez kifejezetten irodabarát, könnyű használni, nem lesz csupa illatfelhő minden, nem bántja senki orrát, ezért lapul a fiókban. 36 fokban is kedvezően teljesített, legfeljebb kicsivel többször kellett fújni, de nem vészes.
Elhasználtam egyet, tökéletes volt. Üvege utántölthető és mióta kifogyott, illóolajjal és vízzel töltöttem fel, most légfrissítős flakonként szolgál. Dezodorként is remek volt az adagolója, de így is simán megállja a helyét. Teljes megelégedettségemre szolgált, így újra vettem, viszem az irodába, napközben néha a melegben használgatom. Jöhet a jó idő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

ketnajairotkiv

2019. március 24.

A szép összetevők, és a kólás gumicukorra emlékeztető illata miatt nem tudom megunni. Annyiféle deot kipróbáltam már, de ő a legnagyobb kedvencem! Kellemes, könnyed, frissítő érzés befújni magam vele minden reggel. Főleg azoknak ajánlom, akik nem izzadnak nagyon sokat, és akik nem akarják magukat feleslegesen mérgezni az alumíniumos, szilikonos, paraffinos és ásványi olajos izzadásgátlókkal, vagy deokkal :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

googles

2019. március 9.

Régebbi:

Megvettem és egyelőre nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem fogom csak ezt használni dezodor célra, mert arra stifteket használok. Ezt dezodoráló hatású testpermetnek vettem, arra szerintem tökéletes lesz, az eddigi próbám alapján. Nagyon finom, friss, kellemes az illata, nem túl gyógynövényes, de mégis olyan jellegű. Szóval én pont ilyet kerestem, egyelőre nagyon jó benyomásom van róla. Ha bármi gondom lenne később, majd jól lepontozom. Ha nem, akkor marad az 5 csillag.

Frissítés: A hőségben használtam, finom illata van, szuperek az összetevői... nagyon hálás termék, tudom ajánlani. Izzadsággátlót is használok pluszban, én nem merek mindenmentes dezodort használni magában, de ez illatra nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Régebbi:

Chrissy

2019. február 24.

Én kivételesen nem az itteni vélemények hatására vettem meg, hanem alumíniumsó mentes, sok növényi összetevős dezodorra vadászva bukkantam rá. Tetszett, hogy pumpás, nem aeroszolos, tehát még a környezetet is kíméli. Az illata elég zsályás, kis citromfüves aláfestéssel - nem rossz, de nem parföm illata van, mint a legtöbb hagyományos deónak, hanem gyógynövényes és ezt meg kell szokni.
Természetesen itthon teszteltem, olyan napon, amikor tudtam, hogy nem fogok sehová menni, így biztosítva magam...nehogy kínos helyzetbe kerüljek, mert nem működik a szaggátló hatás...
És egyébként is úgy voltam vele, hogy azért én maradok a hagyományos dezodoroknál a hétköznapokon, amik gátolják az izzadást, mert én hajlamos vagyok stresszes helyzetben nagyon leizzadni és ilyen helyzet meg bármikor adódhat, akár naponta többször is és nem szeretnék csatakosan vizes lenni. Jellemzően szerencsére büdös nem vagyok egy deó mellett se általában, de le szokott verni a víz, na.
Szóval ezt arra vettem, hogy itthon szagmentesen izzadjak vele és legalább néhanapján megkíméljem a szervezetem az alumíniumsóktól és méregtelenítsek egy kis normális izzadással.
És erre bevált. Felfújáskor elég vizes tőle az ember, ez ugye nem porlaszt úgy, mint egy aeroszol, ezért hát nagyobb mennyiség kerül belőle az ember bőrére, de elég hamar szárad.
A hatása nem rossz, de napközben legalább 1x újra kell fújni. Ha nem teszi az ember, akkor a nap végére punnyadt zsálya szagú lesz, és ha melegebb van, vagy éppen aznap kicsit több baci került a bőrre az izzadással, akkor büdös, öreg munkás szaga lesz hónaljtájt. (Ezúton kérek elnézést minden büdös öreg munkástól, aki a KM-et olvassa és magára ismer)
Szóval én ezt a deót otthoni, hűvösebb napokra ajánlom inkább. Napközben legalább 1x újrafújva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.