Alterra

Ár:   620 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A kellemes zsályavíz, citromfűkivonat és hamameliszlevél-kivonat együttesen szabályozzák az izzadtság képződését, gyengéd ápolást és kellemes illatot kölcsönöznek a bőrnek.

Szinezőanyag-, illat-, és tartósítószermentes. Szilikon-, paraffin- és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak. BDIH pecséttel ellátva.

Vicus

2021. február 25.

Erős, gyógynövényes illata van, az kevésbé tetszik, de cserébe nem leszek kellemetlen szagú. Néha kicsit csíp, ezért frissen borotvált hónaljra nem mertem még fújni. Nem mondom, hogy tökéletes termék, próbálgatom tovább az alumíniummentes dezodorokat, de ha nem találok éppen mást, akkor visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Bellana

2020. november 15.

A dezodorálásáról nem tudok sajnos mit mondani, mert számomra elviselhetetlenül büdös volt. Mindenképp szagoljátok meg a boltban vásárlás előtt, lehet van akinek tetszik ez, de nekem használhatatlan volt így :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

Zolddino

2020. június 21.

Én nagyon szeretem a kellemes, növényes illatát és a pumpás kiszerelést, viszont sajnos nem segít az izzadás csökkentésében és a kellemetlen szagokat sem fedi el. Elfér a polcon, ha otthon vagyok naponta akár többször is használom, de ha elmegyek itthonról ennél azért több kell, amit nagyon bánok, mert imádnám, ha hatékonyabb lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

6vilag

2020. június 20.

Illata, mint egy frissítő erdei séta: nagyon kellemes, gyógynövényes hatású. Engem nem csíp, nem mar, foltot egyetlen ruhán sem hagy, szeretem. Egyáltalán nem vagyok izzadós, és sokfélét is kipróbálok. Keveset szeretek meg, de ez kifejezetten irodabarát, könnyű használni, nem lesz csupa illatfelhő minden, nem bántja senki orrát, ezért lapul a fiókban. Tavaly 36 fokban is kedvezően teljesített, legfeljebb kicsivel többször kellett fújni, de nem vészes.
Elhasználtam egyet, tökéletes volt. Üvege után tölthető és mióta kifogyott, illóolajjal és vízzel töltöttem fel, most légfrissítős flakonként szolgál. Dezodorként is remek volt az adagolója, de így is simán megállja a helyét.
A teljes megelégedettségemre szolgált, így újra vettem és állandó irodai deo lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 20.

llucia

2020. május 11.

Illata számomra férfias, dezodoráló hatása sem több mint pár óra. Nem izzadok erősen, de kis idő elteltével már érződik az a "keveredő" szag. (izzadtság + dezodor).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 11.

Kmetyek

2019. augusztus 11.

Finom frissítő illata van. Nagy nyári melegben nem tart ki egész nap, de eleve izzadós típus vagyok. Kíváncsi vagyok hogy hidegebb időben milyen. Szőrtelenítés után kicsit csíp. Nem okoz kiütéseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Fabricia

2019. augusztus 7.

Szeretem az illatát, friss bár sajnos nem túl tartós. tetszik h pumpás viszont nekem kicsit irritálja a bőröm epilálás után:/
Elhasználtam de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Elhasználtam de nem vettem újra.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Szeretem, kicsit széna/szúnyogírtó (biztos a citromfű miatt) illata van:-) friss. Nem túl tartós, de nyáron nekem ez elég. Újravásárolnám, bár a kutyám nem szereti az illatát, irritálja a szemét. Ár- érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Reni07

2019. július 9.

Nem vált be. Sajnos. Kora délutánra olyan büdi lettem tőle, rosszul voltam magamtól. Nem is volt aznap az a nagy meleg. Mi lett volna ha 30-35 fokban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Wattsy

2019. június 21.

Keresek már egy ideje egy jó kis alumínium mentes, nem mérgező dezodort, ami mondjuk így 30 fokban kockázatos vállalkozás. Pár napja vettem meg az itteni vélemények hatására; tényleg kólás gumicukor illata van, megbirkózik a szagokkal (mondjuk azt nem vettem észre hogy különösebben kevesebbet izzadnék) és tetszik, hogy pumpás, de... Csíp pár másodpercig amikor felfújom, ami persze jó kis ébresztő így reggelre de azért lemondanék róla.
Elhasználom mert egy korrekt kis dezodor, de nem hiszem, hogy újravenném. Legközelebb a Lush tömbdezodorjára fogok befektetni, hátha megtalálom az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.