Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. március 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Száraz ajkakra, értékes, ápoló összetevőkkel. Szintetikus színezőanyag és tartósítószermentes; szilikon-, parafin- és más ásványi anyagoktól mentes.

Kiszerelés: 4,5 g

kumcsyka

2014. február 22.

Nagyon szerettem ezt az ajakápolót, de sajnos mikor újra szerettem volna vásárolni, már nem volt a kínálatban. Nagyon szeretem a natúr kozmetikumokat, és ez olt az eddigi legjobb ajakápolóm. Sajnálom, hogy nem sikerült újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

v.szilvia789

2014. január 25.

Két ilyen dupla csomagot fogyasztottam el. Az elsővel nem volt semmi gond, ápolt, hidratált, kicsit könnyebben olvadt, mint a többid, de hát natúr termék, ez elfogadható. A második kettő viszont gyári hibás lehetett, mert nem volt egyenletese az állaga, apró csomók, gömbök voltak benne, amik hideg állapotban szúrtak, így nem volt kellemes használni őket. Végül emiatt nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Móni@nya

2013. augusztus 8.

Kellemes illat, nem túl nehéz. Inkább csak éjszakára használom, de nagyon rendben van.
Eredetileg a dupla csomagolás kedvező áráért vettem meg. Most viszont lelkesen használom, mert tökéletesen hidratál. Ha nem változtatnak az összetételén, újra veszem. Nem mintha látványosan fogyna. Elég kiadósnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Brigi19

2013. június 5.

Én imádom! Más ajakápolók után nekem ugyanolyan száraz volt a szám, de ha ezt véletlenül nem használom fél napig, észre sem veszem, annyira mélyen hidratál. Ráadásul gazdaságos. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

N.A.

2013. május 21.

Eredetileg a dupla csomagolás miatti gazdaságossági szempont miatt vettem meg és az eddigi legjobb ajakápolómnak bizonyult. Semleges illatú, nincs íze, jól hidratál, de nem zsíros, akár natúr szájfény helyett is kiváló. Ráadásul vegán védjegyes, ami a natúrkozmetikum mellett nálam extra pluszpontokat jelent. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

FaerieQueene

2013. május 12.

Hosszú idő után ez volt az első ajakápoló, aminek jó volt az íze, és még az állaga is kifogástalan. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

lizdalma

2013. április 15.

Csodás! Nekem állandóan kicserepesedik a szám, ezért szükségem van a hidratálásra. Nagyon bejött, árban és összetételben is jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

volhova

2013. március 20.

Kellemes viselni, nem ragacsos, és megfelelően hidratál. Mégis elcsábultam egy másikra, talán ha elmúlik a hideg, ez is elég lesz és visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

lizdalma

2013. március 20.

Nekem teljesen bejött! Eleve nagyon cserepesedik a szám és állandóan kiszárad, ezért jó, ha van egy rendes ajakápolóm. Mivel szeretem a natúr dolgokat, gondoltam, veszek egyet. És milyen jól tettem! Órákig puha és ápolt a szám, ráadásul gazdaságos is!
Amúgy nem vonják ki a forgalomból tudomásom szerint, csak a csomagolást változtatták meg.
Mindenképpen csillagos 5-öst kap! :) Persze nem maradok örökre ennél, nyárra valami könnyedebbet választok, de télen kiállta a próbát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Makk Zsuzsó

2013. március 12.

Azt nem állítom, hogy a legflancosabb ajakápoló, de a célnak megfelel. Kicsit szemcsés, teljesen szagtalan, de puhítja, ápolja az ajkakat. Engem egy kicsit a régi fehér tokos szőlőzsírra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0