Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ammeske

2015. május 4.

Nagggyon jó! Második próbálkozásom volt ez a tusfürdő, előtte a vaníilás-narancsos verzió volt meg, és az abszolút csalódás volt, összevissza csúszkált, az illatát sem szerettem... de ez király! :D Natúr tusfürdő létére tök jól habzik, pedig egyáltalán nem vártam tőle! Az illata is rendben van, nem túl erős, hamar elillan ugyan, de egye fene, jól tisztít és ez a lényeg :) ha illatos akarok lenni, használok parfümöt ;) szerintem tuti újraveszem! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

gothy

2014. augusztus 31.

Szeretem az ilyen visszafogottan kellemes illatokat. A géles állag is nagyon jó , mert nem folyik szanaszét, így sokáig elég. Az érzékeny bőröm is nagyon szerette, nem szárított, nem irritált. Nyár elején levadásztam az utolsó darabot az itteni Rossmannban. Nagyon szerettem használni, igazán kár, hogy ez is limitált :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

TN82

2013. december 12.

Nagyon jó ez a tusfürdő! Az illata nagyon kellemes, édes teaillat. Frissítő vele a zuhanyzás. Én a narancsos-vaníliás tusfürdőt nem szerettem használni az erős alkoholszaga miatt, de ennél nem érezni. Meglepően jól habzik ahhoz képest, hogy natúr termék. Bársonyos lesz a bőröm tőle, testápoló használata nélkül is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

malvina

2013. szeptember 4.

Milyen kár, hogy egy ilyen jó tusfürdő csak limitált kiadás! Különleges illata van, virágos, édeskés, tea illattal keveredve. Az állaga a gélessége miatt nem olyan folyós, mint a többi tusfürdőé, így jobban adagolható. Nem szárít, nem irritál, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

azursatellite

2013. augusztus 1.

Különleges illata van, számomra elég megfoghatatlan. A zöld tea kesernyés illatát érzem csak ki belőle, mint ismerős összetevőt. A megszokottnál sűrűbb géles állaga van és mivel az alkohol a sor végén kullog csak szerencsére, így nincs az alterrás tusiknál már megszokott mellékillat se. Meleg időben kellemes hűsítő illat, egy új dimenzióban - nem limonádé jellegű. Az idei nyár tusfürdőkínálatából szerintem ő a legegyedibb, üdítő változatosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Holdfény

2013. július 21.

Örülök, hogy engem ér a megtiszteltetés, hogy elsőként írhatok róla! :-)
Egy szokásos tusivásárlós napomon pillantottam meg, első látásra-szaglásra jóban lettünk. :-) Már a csomagolása is igényes (ahogy a többi Alterrának), az állaga kocsonyás, az illata édes és nagyon különleges, ami inkább a hibiszkuszvirágnak köszönhető, olyan finom, melengető, csupa báj-illat, kicsit még érzékinek is mondanám. :-) A habzása nekem megfelelő, egyáltalán nem is szárít, én imádok vele tusolni, úgyhogy biztosan feltankolom vele a fürdőszobámat. :-) Kár, hogy limitált, én nagyon szeretném, ha nem csak egynyári, hanem maradandó "kincs" lenne belőle, így mi, illatmániások is jól járnánk, és persze a Rossmann is. :-) Tökéletes tusfürdő, az Alterrások közül számomra a legjobb.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Örülök, hogy engem ér a megtiszteltetés, hogy elsőként írhatok róla! :-)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract