Alteya Organics

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judittttt, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a gyengéd, minősített organikus arctisztító hatékonyan távolítja el a sminket, a felesleges faggyút és a koszt a bőr felszínéről, anélkül, hogy megfosztaná azt természetes védőrétegétől. Tápanyagokban gazdag formula, összetevői napról napja támogatják és segítik elő az egészséges, természetesen ragyogó bőrkép kialakulását.

Judittttt

2019. április 24.

Nekem ez annyira nem tetszik. Kis tesztem volt belőle, de meglepett az állaga, hogy inkább lemosó tejhez hasonlít, én meg második lépésre inkább gélt preferálok, ami jobban tisztít. A tejes állag miatt nem éreztem túl hatékonynak a tisztítóerejét sem. Talán a sminklemosás első lépésére jó lehet, amikor csak fellazítod a sminket. De amúgy elég drága is. Engem annyira nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Zitak

2019. április 7.

Nagyon jó, igaz drága is. A hidratáló is kiváló és az is drága, de legalább nem pénzkidobás.
Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 7.

Ajánlom.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice