Alveola Aloe Vera

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2020. február 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Intenzív melegítő hatást biztosító olajmentes gél  sportolás vagy fitneszgépek használata előtti bemelegítéshez, zsírégetéshez, narancsbőr ellen, illetve az élénk színű feszülési csíkok (striák) kezelésére. Rendszeres használata csökkentheti a problémás helyeken (derék, has, comb, csípő, fenék) felhalmozódott zsírlerakódást és mérsékelheti a narancsbőr (cellulit) vagy stria csík jellegű bőrelváltozásokat, miközben a bőr simábbá és rugalmasabbá válik. Az alkalmazás után rövid időn belül érezhető melegítő hatás élénkíti a bőr mikrokeringését és segít megszabadulni a zsírsejtekből felszabaduló méreganyagoktól. A termék bedörzsölés közben könnyen beszívódik, a bőr nem lesz zsíros tapintású, és a ruhán sem hagy foltot. Speciális hatóanyag-kombinációjának köszönhetően érzékenyebb bőrön is alkalmazható.

6vilag

2020. február 14.

Azért vettem, mert láttam egy műsort, amiben az hangzott el, hogy a mozgás mellett, vagy együtt a krémek a leghatásosabbak a narancsbőr mérséklésére. Vasárnapi fürdés után vetettem bee és azt hittem kiugrok a gatyámból. Olyan volt, mintha felgyújtottak volna, legalább egy fél óráig, csak utána enyhült. Tegnap este a férjem panaszkodott, hogy izomláza van a combjában. Mivel erre rá van írva, hogy fokozza mikrókeringést, gondoltam, hogy lazít is, tehát megmasszíroztam vele. Ő is megerősítette a forróság érzetet, ami hosszan tart, de nekem is a kezem a masszírozástól olyan érzetű lett, mintha csilivel dörzsöltem volna be. Viszont másnap azt mondta a férjem, hogy sokkal jobb már, nem fáj annyira a combja. Na, hát eddig ennyi a tapasztalatunk vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 14.