Alveola Aloe Vera

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, az összetevőket feltöltötte: nyunyi15, Módosítva: 2021. szeptember 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Intenzív melegítő hatást biztosító olajmentes gél  sportolás vagy fitneszgépek használata előtti bemelegítéshez, zsírégetéshez, narancsbőr ellen, illetve az élénk színű feszülési csíkok (striák) kezelésére. Rendszeres használata csökkentheti a problémás helyeken (derék, has, comb, csípő, fenék) felhalmozódott zsírlerakódást és mérsékelheti a narancsbőr (cellulit) vagy stria csík jellegű bőrelváltozásokat, miközben a bőr simábbá és rugalmasabbá válik. Az alkalmazás után rövid időn belül érezhető melegítő hatás élénkíti a bőr mikrokeringését és segít megszabadulni a zsírsejtekből felszabaduló méreganyagoktól. A termék bedörzsölés közben könnyen beszívódik, a bőr nem lesz zsíros tapintású, és a ruhán sem hagy foltot. Speciális hatóanyag-kombinációjának köszönhetően érzékenyebb bőrön is alkalmazható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

6vilag

2021. szeptember 6.

Azért vettem, mert láttam egy műsort, amiben az hangzott el, hogy a mozgás mellett, vagy együtt a krémek a leghatásosabbak a narancsbőr mérséklésére. Vasárnapi fürdés után vetettem bee és azt hittem kiugrok a gatyámból. Olyan volt, mintha felgyújtottak volna, legalább egy fél óráig, csak utána enyhült. Tegnap este a férjem panaszkodott, hogy izomláza van a combjában. Mivel erre rá van írva, hogy fokozza mikrókeringést, gondoltam, hogy lazít is, tehát megmasszíroztam vele. Ő is megerősítette a forróság érzetet, ami hosszan tart, de nekem is a kezem a masszírozástól olyan érzetű lett, mintha csilivel dörzsöltem volna be. Viszont másnap azt mondta a férjem, hogy sokkal jobb már, nem fáj annyira a combja. Na, hát eddig ennyi a tapasztalatunk vele kapcsolatban.
Persze, nem szerettem meg, nagyon nehezen fogyott el, kellett vagy másfél év 1 tubushoz. Nem veszem többet. Bár csak hébe-hóba használtam, és rajtam kevés is a narancsbőr, de ezt értelmetlennek látom újra venni. És amúgy sem tudtam megszeretni ezt a lángoló érzést. Bár lehet jó annak aki kitartóbb, de én nem szerettem. Adok 3 csilit, mert lehet, hogy tőlem függetlenűl másnak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 6.

vajvajszabo

2020. október 14.

Nálam bevált. A bőrrel érintkezve azonnal elkezdi a hatást és égeti és melegíti. Edzés előtt kenem be a combom elől és hátul, a fenekem és a hasam. Nem szívódik be azonnal, de nem hagy nyomot a ruhán akkor se ha rögtön a kénes után érintkezik a testrész a ruhával. Feszesíti a bőrt és pár használat után halványítja a csíkjaim. Nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.