Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Barbe

2019. március 25.

Azt tudja amit igér, a szemkörnyék bőrét is be lehet kenni vele mivel nem irritáló hatású!

Barbe
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Dragonfly11

2019. március 25.

Ár-érték arányban a legjobb termék. Használom estenként arcra, de égési sérülésre, napégésre, sebekre is tökéletes :)

Dragonfly11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

audrina22

2019. március 23.

Szuper termék! Arcomra használom reggel és este esszencia után. Egyből beszívja a bőröm, segíti a regenerálódását.

audrina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

veniko12

2019. március 23.

Az én bőröm valamiért pár nap után megunja, ezért kell egy kis szünetet tartanom a használatok között. De, gyulladásra, hegekre, nyomkodás utáni állapot csökkentésére kiváló! Csak ajánlani tudom!

veniko12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Lilko0212

2019. március 23.

Ez egy csoda, mindenre jó, pattanás után maradt heget napok alatt eltűnteti gyönyörűen, ez az én megmentőm. Kicsit ragacsos érzést hagy maga után ha felkenem, de engem ez nem zavar.

Lilko0212
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

PirosEperke

2019. március 21.

Pár éve minden fűtésszezon kezdetekor elkezdett hámlani az orrom körül meg még néha máshol is az arcom. Semmit nem tudtam vele tenni, vettem húszezres krémeket, maszkokat, pakolásokat és semmi. Aztán most ősszel pörgettem krémmánián a legutóbbi vélemények oldalt, és egyből felkeltette az érdeklődésemet ez a gél. Szóval elmentem a spárba és megvettem, szorgalmasan kenegettem reggel-este, nagyon jó érzés az arcon és gyorsan felszívódik. Láss csodát, nem hámlott a fejem. De ekkor még nem könyvelten el csodaterméknek, gondoltam biztos még nem állt neki, csak később fog, stb. Aztán februárig ez így ment, amikor is elfogyott a gél, én meg nem foglalkoztam vele, nem vettem újat. Aztán két hét múlva rohantam a sparba, mert már láttam hogy kezd hámlani.... És most újra szuper minden, hogy használom. Szóval nekem csodaszer!

PirosEperke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

muszika

2019. március 20.

Mostanában eléggé bele vagyok bolondulva a bőrápolásba, kísérletezgetek és rengeteget olvasok róla. Az aloe vera hatását régóta ismertem természetesen, de rendkívül meglepett, hogy ilyen szuper áron ilyen szép összetevőjű magyar kencét lehet kapni. Szérumok után, a záró krém réteg előtt használom az esti rutinom részeként. Mindenképpen jár az 5 csillag neki!:-)

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Eszter555

2019. március 20.

Bekerült az otthoni alapgyógyszertárunkba, ugyanis tényleg csoda egy termék, és MAGYAR! Mindenre használom ami bőrregenációval kapcsolatos. Napégésre, bőrpírra, irritacióra, szúnyogcsípésekre, bőr száraz foltjaira. Gyermekeknél is alkalmazható. Napégésnel vagy konyhai tevékenységem által okozott égési sérüléseknél vált be a legjobban, talán mert ilyen esetben legláványosabb a hatása. Este befújom és másnapra nincs bőrpír és fajdalom. Hihetetlen de egy csoda. Imádom!

Eszter555
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Vikinca

2019. március 10.

Az ekcémám miatt vettem meg, gondoltam egy próbát megérne, ha már a gyógyszertári kenőcsök nem érnek semmit. Nagyon vörös volt az érintett rész, hámlott és iszonyúan viszketett, éjjelente rendszerint véresre meg sebesre vakartam. Aztán elkezdtem ezzel napi kétszer kenni, és csodát tett. Már csak egy nagyon halvány piros folt látszódik, korábban ilyen eredményt egyedül a szteroidos kenőccsökkel tudtam elérni. Borotválás után a bikini vonalra is szoktam kenni belőle, minimálisan pattog csak ki ezután és a viszketést is megúszom. Néha sminkelés előtt a szempilláimra is kenek, hagyom megszáradni és utána spirálozok, így dúsabbnak hat és talán mintha íveltebbre is sikerülne ezzel a módszerrel.

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Hollowsora5

2019. március 3.

Főként sebekre, hegekre használom. A legcsúnyább dudort is meggyógyítja.

Hollowsora5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Főként sebekre, hegekre használom. A legcsúnyább dudort is meggyógyítja.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol