Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Alexandra89

2019. május 18.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Csalódás. Lehet, hogy az én bőröm nem bírta valamelyik “összetevőjét”, mert hogy nem 100%-os, az tuti. Hatalmas puklikat okozott az arcomon, valamint úgy kimarta a bőröm, hogy győzöm hidratálni. Jelenleg vörös, égő, irritált az egész arcbőröm, aranyos kis csomókkal díszítve itt-ott. Sajnos nekem nem jött be, pedig nagyon szerettem volna hinni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

Plenda

2019. május 13.

Szuper kis készítmény! Mindig van itthon. Égésre, pattanásra, sebre, allergiás kiütésre, napégésre. Gyerekeimnél sokat bevetem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Beyuci

2019. május 13.

Nagyon szeretem, mindenre jó , gyerekeimnek is használom ! Hamar be gyógyítja a sebet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Pzsanett

2019. május 9.

Bevareasodott herpeszre használtam, ez volt az első alkalom, hogy vettem ilyet. 2 nap alatt már harmadjára kenem be vele de a varr már nincs ott és a bőrpír is enyhült. Szuper :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

nyk

2019. április 29.

Véletlenül bukkantam rá, FLP First-je helyett kerestem egy hasonlóan hatékony, de pénztárca barátabb sprayt. Ez a spray mellett volt a polcon, korrektnek találtam az összetevőit, így megvettem. Nem bántam meg. :) Segít a napégésen, nyugtatja az irritált bőrt, de ami a legjobb: nyugodtan kenhetem az én szuper érzékeny, mindentől kipattogó arcbőrömre. Nem irritálja, hanem megnyugtatja a bőrömet, segít a pattanások elleni küzdelemben is. Nyilván nem csoda termék, de nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Smoncsi93

2019. április 29.

Szintén égésekre, hegekre , pattanásokra, gyulladásokra használja az egész család nálunk, mindenki imádja. Szépen nyugtatja az irritált bőrt, állandó tag a fürdőszobában. Nyáron a fújós verziót preferálom, nagyon jól frissíti az megpirult/égett bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Szandi0504

2019. április 29.

napégésre, borotválkozás után gyulladásokra szoktam használni, szeretem,mert mindig teszi a dolgát
a kutyám fülét is ezzel szoktam kitisztítani, sokszor begyulladna neki különben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

a kutyám fülét is ezzel szoktam kitisztítani, sokszor begyulladna neki különben

krisztiradics

2019. április 24.

Én a pattanásaimra használtam ill. a hegekre, segített sokat rajtuk, de persze nem azonnal látható a hatása. Ár-érték arányban is elég jó, már többször újra vettem, mert nagyon sok mindenre fel lehet használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

anielka

2019. április 8.

Kétéves kislányom pókcsípésére kentem, gyakorlatilag azonnal lehúzta a bőrirritációt, egyszeri használat után szinte nyoma sincs a csípésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Saranhuone

2019. április 8.

Napallergiás lévén gyakran szívok hámló és hólyagosra égett bőrrel (ehhez elég egy áprilisi laza napsütés) és évek óta ezt használom az égésekre. Gyorsan hat, könnyű, nincs benne felesleges illatanyag, használ mindenféle sebre, kipirosodásra, szárazságra, egyszóval lennie kell belőle mindig. Pattanás utáni hegekre is csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol