Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

timcsike198989

2020. január 21.

Napégésre tényleg hatásos,megnyugtatja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Napégésre tényleg hatásos,megnyugtatja a bőrt.

Fruzsiii

2020. január 7.

Énis sok célra használom,arckrémezés előtt,égési sérülésekre,börkiütésre,borotválkozás után.Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

matyasflora

2019. december 24.

Reggel és este is használom az arcomra. A pirosságot is nagyon szépen eltünteti és fertőtlenít is. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

GardenofEve01

2019. december 24.

Minden nap ezt kenem az arcomra. Felkelés után és lefekvés előtt. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

Minden nap ezt kenem az arcomra. Felkelés után és lefekvés előtt. Tetszik.

bvril

2019. december 24.

Elsősorban arcra használom. Szeretem. Mindig van itthon.
A tubus kialakítását annyira nem szeretem, mert egy idő után beleragad a gél és akkor spriccel össze-vissza, ahogy próbálom kinyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

Elsősorban arcra használom. Szeretem. Mindig van itthon.

Gabria

2019. december 17.

Nem is tudtam, hogy ez mennyire egy hiánypótló szer itthon, amíg meg nem vettem. Azóta szinte napi szinten használva van, pedig mikor álltam a polc előtt megkérdeztem bizony magamtól, hogy tényleg kell-e ez nekem. És azt kell, hogy mondjam, hogy KELL! Viszkető felületre is kiváló, megszünteti azt. Ekcémás bőrfelületen is segít egy picit, persze van kenegetve krémmel is, arcra is kiváló, nekem teljesen jól és hamar beszívódik. Biztos, hogy máskor is meg fogom venni, mert tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Dia98

2019. december 10.

Permetekbe, házi pakolásokba és krémekbe teszem. Nyáron önmagában is használom arcra.
Hajpakolásba is tökéletesen teljesít, szuper jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Hajpakolásba is tökéletesen teljesít, szuper jól hidratál.

Anditita

2019. december 5.

Na, ez tényleg csodaszer! Nyáron sajnos többször lepirult az orrom/orcám, tökéletesen nyugtatta, hűsítette és regenerálta azokat a bőrfelületeket. Vízhiányos bőrre nekem nagyon bevált, reggel-este kenek az arcomra tisztítás után egy keveset már egy pár hete, és baromi jól hidratál, nyugtat, nem nehezíti el a bőröm, nem zsírosít. Kisebb sebeket, pattanásokat egész gyorsan gyógyít, 2-3 nap után egyben lehámlik a sérült bőrfelület, és egy egységesebb arcbőrt hagy maga után. Nagyon puha, hidratált és élettel telibb lett tőle a bőröm, külön dicséret a szép összetevőkért! :) Gyantázás után is szoktam használni, hogy hűsítsen, nyugtasson, és ne pattogjak ki utána: erre is tökéletes, univerzális csodaszer! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

noradrenalin

2019. december 1.

Seérülés, égés, csípés sokféle problémára megoldás. Jó ha van egy ilyen mindig otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

iuliel

2019. november 30.

Mióta felfedeztem, mindig van itthon. Rendkívül hatásos nem csak égésre... Az arcomra is használom, ha szükségét érzem egy kis plusz regenerálásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol