Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

Serena0123

2020. július 4.

1 éve küzdök a begyulladt piercingel. Elég volt napi 1x fürdés után bekennem és le húzta a gyulladást. Ajánlom mindenkinek ( főleg hasonló problémákkal küzdőknek)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

patvir

2020. július 1.

Nagyon szeretem, hajra, fejbőrre, bőrre, mindenre. Napégésre nagyon jó, megnyugtatja a bőrt. Hajmosás előtt a fejbőrbe masszírozom levendulaolajjal elkeverve és rajta hagyom min. félórát. A hajam nagyon puha lesz és a korpa is mérséklődik. Csodaszer, a sprayvel együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Bozizu

2020. június 29.

Igazi jolly joker fillérekért. Bármilyen bőrpírra, csípésre, napégésre bevált az egész családnak, de az én zsíros bőrömre napi szinten használom a szérumok sorában vagy azok helyett. Arcra és dekoltázsra is. Mintha életvízzel töltené fel a bőröm. Na jó, ez talán túlzás, de tényleg nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Aliz79

2020. június 28.

Semmit nem csinál.
Hidratálásra akartam használni, de azon túl, hogy fura réteget képezett az arcbőrömön, semmit nem tett.

Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Semmit nem csinál.

Pénzkidobás.

Ewi19931229

2020. június 18.

Nagyon szeretem. Tökéletesen megnyugtatja a bőrt ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Nagyon szeretem. Tökéletesen megnyugtatja a bőrt ! :)

SzkcsB

2020. június 15.

Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg nagyon szépen eltűnteti az epilálás utáni piros pöttyöket, amikkel napokig szoktam küzdeni.
A téli időjárás hatására kialakuló irritált, piros, kirepedezett bőrömet is megnyugtatta, bár önmagában a hidratálásra nem volt elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

tti

2020. június 15.

Nagyszerű, sokoldalú termék, az esti rutinom stabil pontja. Pár csepp jojobaolajat is cseppentek bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Tincs

2020. június 14.

Az arcomra és a patis részekre kentem belőle minden este, szerintem sokat segitett a bőrömön, ma már szinte semmi nincs rajta, bár sok más dolgot is változtattam az elmúlt időszakban. Sajnos nagyon gyorsan elfogyott, és találtam egy másik aloe gélt, ami gazdaságosabb.

Update: Végül csak ennél kötöttem ki, de annyira, hogy must have a szekrényben. Minden másnap kenek belőle az arcomra, ha van időm ezzel 7skin-ezek is.Szerintem az, hogy 2 éve nem tudok róla lemondani, sokat elárul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Monka71

2020. június 10.

Huh, ennek a terméknek 10-est kéne adni. Az itteni vélemények miatt vettem meg, és a reggeli/esti rutinomba építettem be. Már az első használatnál tapasztaltam a hatását, a bőröm rögtön normál színre váltott, az enyhe pírt kb 2 perc alatt leradírozta a bőrömről. A szérumok előtt és után használom, a hatása csodálatos. Ezentúl, soha nem fog hiányozni a polcról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

Mosomacko21

2020. május 24.

Nagyon szeretem, mert epilálás untán is már 1-2 órán belül eltünik az irritáció

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Nagyon szeretem, mert epilálás untán is már 1-2 órán belül eltünik az irritáció

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol