Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: flowing, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, Interspar
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Eredeti Aloe Vera Gél 100%-ban stabilizált Aloe Vera gélt tartalmaz. Könnyen behatol a bőr felső rétegébe, felgyorsítva ezzel a bőr hámrétegének megújulási folyamatait.

Alkalmazása: felületes hámhiányokra, égési sérülésekre, égési sérülések körüli körüli bőrfelület kezelésére, pattanásos bőrre, herpeszre, övsömör után a hámfelület frissítésére, korpás felületekre stb. A tiszta és stabilizált Aloe Vera Gél tökéletes minden bőrtípus irritációjának enyhítésére, pl. napégés, szúnyogcsípés kezelésére.

btia826

2022. április 17.

Arcon pici pattikat okoz (mint minden olyan termék, amiben az aloe az első helyen van), napégett bőrfelületen (háton) pedig hetekig gyógyuló, csúnya allergiás reakciót okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 17.

Mute311

2022. március 19.

Kipróbáltam plusz hidratálásképpen az arcomon, hidratált is, kellemes is volt, de hatalmas nagy gyulladt pattanásaim lettek tőle. Ezek után kipróbáltam a hajamon is pakolásképpen arra viszont tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

gladiola

2022. február 5.

Nem tudom már, mikor és hogyan fedeztem fel őt és a spray változatát, de nem is ez az érdekes, hanem hogy azóta, folyamatosan tartok itthon mindkettőből. Ez a gél remek vivőanyag nehezebb, sűrűbb hatóanyagok bőrömbejuttatásával - pl. olajakat tipikusan így hordok fel. Akár az egész testemre.

Nyáron testápolóként is funkcionál, mert olyankor semmi nehezet nem tudok egyébként sem elviselni magamon, se éjjel, pláne nappal. Másrészt ilyenkor is tudom pár csepp olajjal gazdagítani.
Tipikus olcsó és megbízható kis csoda számomra, és jó, hogy akár sparban, akár drogériában elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 5.

Csokismentol

2022. január 22.

Alap a fürdőszobában, napégésre csak ezt használom, de nehezen gyógyuló sebre, gyógyulófélben lévő pattanáshegekre, gyulladt bőrre is teszem. Ha túl sokat teszek, le lehet morzsolni, de ez az összes aloeval így van, ki kell tapasztalni mennyi az elég. Nem szokott elfogyni a felbontástól számítandó szavideje végéig, ezért alkoholos filccel ráírom meddig lesz jó és előtte elhasználom testápolónak, lehetőleg nyáron. Amint elfogy újraveszem, ha szükség lesz rá, akkor az sos, legyen rögtön otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

szzh01

2022. január 10.

Eleinte lelkesen szerettem, de idővel vannak fenntartásaim vele kapcsolatban.
Mindaddig, amíg nincs semmi baja a bőrömnek, jól funkcionál.
De amint a legenyhébb irritáció, halovány horzsolás lép fel, iszonyúan csíp és kipirosodik tőle a bőr. Tehát nemhogy nyugtatna, hanem még irritál is.
Mivel az alkalmazását épp ilyen esetekre ajánlják (felületes hámhiányokra, égési sérülésekre stb. ajánlják), így elég diszfunkcionális terméknek tűnik.
Arra gondoltam, hogy próbaképpen legközelebb más márka aloe géljét vásárolom meg, ha ez elfogy; olyat, aminek még szebb az INCI-je, hátha ezzel lehet a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 10.

Eleinte lelkesen szerettem, de idővel vannak fenntartásaim vele kapcsolatban.
Mindaddig, amíg nincs semmi baja a bőrömnek, jól funkcionál.

Lulu0206

2022. január 7.

Mindig van itthon, de főleg nyáron fogy.
Van hogy borápoló olajjal keverve testapolonak használom ( most is ezzel kevertem a maradék arcápoló olajom:)), vagy nap közben önmagában, kicsit felfrissziteni a nyakam, dekoltázsom, kézfejem..stb
Napéges, horzsolás esetén nálam is előkerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Mindig van itthon, de főleg nyáron fogy.
Napéges, horzsolás esetén nálam is előkerül.

Meloca

2022. január 3.

Minden nyáron tökéletes leégés esetén, 5 csillagos! Igaz, kissé ragacsos érzést hagy maga után, de nagyon gyorsan enyhíti a napégette bőr tüneteit. Én hűtőben tárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

sarah0425

2021. december 28.

Mindenre jó. Otthon mindig tartunk belőle és évek óta használjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 28.

Mindenre jó. Otthon mindig tartunk belőle és évek óta használjuk.

Csillamrambo

2021. december 16.

Tizenévesen, pattanásos időszakomban használtam, de talán a tubus fele sem fogyott el. Nagyon rossz, hideg, xanthan gumis állaga volt, ami egy masszív filmréteget hagyott az arcomon. Mindig sokkal gyulladtabbá vált az arcom tőle. Kár, pedig alapból szépek az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 16.

ddominikaa

2021. november 4.

Én ezt évek óta használom mindenre IS. :D A hajvégemre, az arcomra. Nyáron napozás után mindenhova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol