Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

Ár: 500 Ft , Eladó: GKrisz
Állapot: használtam, a konyhamérleg 102 grammot mutat a termék alatt, Helyszín: Budapest , fizetés: --
reddie

2019. október 16.

Az arcomra szoktam fújni belőle, remekül hidratál, nem zsírosít, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Mia0602

2019. szeptember 2.

Pár napig vendégségben voltunk, és a fiam kezén elkezdett kiújulni az ekcéma. Hirtelen ez jutott eszembe. Mire hazajöttünk nyoma sem volt a kezén. A szaga nem túl kellemes, de szerintem elviselhető. Én a meleg napokon arcfrissítő permetnek is használtam. A sminket se bántotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

széva

2019. augusztus 20.

Hát ma meggyőzött. Eddig próbálgattam fújtam az arcomra,de nem láttam,hogy bármi változott volna,csak beillesztettem a napi rutinomba. Ma viszont megcsípte a bokámat egy bögöly. Nagyon feldagadt,pedig bekentem fenistillel borogattam de változatlan volt a helyzet. Mikor eszembe jutott ez spricni...és használt. 5 perc múlva elmúlt a pír és a duzzanat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Lencseee

2019. augusztus 19.

Full teszteles alatt volt egy teljes napig ez a spray es az aloe csodaja. Tipikus es bena hiba : kinyomhatatlan pattanas az arcon, amit kinyomni kar, de annyira elkapott az eneztmostmegnyomom erzes es cselekedtem (bar ne tettem volna...hisz tudoooom!😂 par nap es lelankad, majd eltunik), lett is durva eredmenye...egesz nap, amikor csak eszembe jutott, fujtam egy adagnyit a kezemre es bemassziroztam az arcomba, nem csak oda, ahol tonkretettem a boromet... kerem szepen, ez valoban hat. A pirossag, a fajdalmas hegkezdemeny szepen mulik, nagyon latvanyos! Csodaszer.🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Szandika12

2019. augusztus 12.

Nekem nagyon tetszik! Befújkálom vele az arcom pattanásosabb részeit. Az illata nem egy leányálom, de meg lehet szokni :D. Nagyon jó még szúnyogcsípésekre, áldás nekem a termék! :). Egyedül a szunyogcsipés helyeire nem vált be, úgy tűnik, mert nagyon kipirosodott a terület, de ezért nem vonok le csillagot egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Luiselotte

2019. augusztus 10.

Arcpermetnek vettem , de inkább maradok a rózsavíznél.
Csípett, ragadt, az illata sem jön be. Próbáltam többször is és hiába mondogattam magamnak, hogy ez most nagyon jó lesz a bőrömnek egyszerűen nem tudtam megszeretni, tipikus “ van de minek “ termék.
Egy pont az összetevők miatt és egy amiért nem bántotta a bőrömet.0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Arcpermetnek vettem , de inkább maradok a rózsavíznél.
Egy pont az összetevők miatt és egy amiért nem bántotta a bőrömet.0

NikolettNIKI

2019. augusztus 3.

Nekem csak tovább szárította az arcom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Nekem csak tovább szárította az arcom..

Juca84

2019. július 29.

Amolyan csodaszerként tekintek erre a termékre... csípés, égés, pattanás... apróbb ráncok... mindenre jó...és elvileg sokáig elég....ha valaki nem locsolja mint pl.én :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

papramona

2019. július 14.

Másfél éve használjuk rendszeresen párommal, csípésekre, égési sérülésre, napégésre, cica karmolásra, irritációra, hűsíteni vagy ha száraz a bőröm, mondhatni mindenre jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Gyevocska

2019. július 12.

Először is kényszerből vettem, mert egy jól sikerült kirándulás-várlátogatás alatt sikerült úgy leégnem, hogy egy főtt rák is megirigyelte volna azt a színt. Hehe. Mondjuk akkor nem röhögtem így. De 2 nap intenzív spricc, és lám, egész emberi külsőm lett. Plussz, olyan selymes lett a bőröm, hogy nem akaródzik abbahagyni a használatát. És ugyan nem akarom elkiabálni, de az arcom bőrével is egész kompatibilis. Azt mondjuk tudni kell, hogy ugyan ütöm a 42-őt, de krémet nem használok, még télen sem. Egyszerűen nem szereti az arcom: beszív bármit, de 1-2 órán belül ki is köpi magából, kamatostul. Olyankor úgy néz ki a fejem, mintha belefejeltem volna egy zsíros bödönbe. De ez a kis drága! Olyan szépen lemattítja az arcom, amilyet én még nem láttam. Reggel-este használom, oszt majd kiderül, hogyan is alakul a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol