Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2020. április 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató és hidratáló készítmény 100%-ban stabilizált Aloe vera lével, pantenollal, allantoinnal és növényi (kamilla, árnika, gingko) kivonatokkal. Értékes összetevőinek köszönhetően alkalmas a bőr kisebb irritációinak (pl. viszketés, bőrpír, napozás után) azonnali enyhítésére. Az Aloe vera lé önmagában is kiváló nedvességpótló és bőrkondicionáló. Hialuronsav és NMF összetevői a bőr nedvességmegtartó képességének fokozásával biztosítják a bőr fokozott hidratáltságát.

Queen16

2020. november 20.

Szemöldök szedés és bajusz pihéket szedek ki havonta csipeszel ami miatt piros érzékeny néhol duzzadt lesz a böröm ilyenkor szoktam alkalmazni ezt, illetve amikor erős arcmaszkot használok szépen leviszi a pirosságot, és nem viszket tőle a böröm ami nálam nagy szó. Minden érzékeny börúnek tudom ajanlani enyi pénzért nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

AVoracsek

2020. október 20.

Nyáron, kisebb leégés ellen hatásos. Illetve két hajmosás között, ha viszketni kezd a fejem, akkor ezzel fújok a fejbőrömre, ami azonnal csillapítja a viszketést. Egyszerűen imádom. Mindig van otthon legalább egy flakonnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

vajvajszabo

2020. október 14.

Csodaszer. Elég egy kevés peremét a bőrhibát tartalmazó felületre akár a testén vagy az arcon és könnyed mozdulatokkal be kell maszirozni. Másnap már látható a javulás. Halványítja a hegeket, egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt és nyugtat. Az igazi aloe vera nedvvel ellentétben ez nem ragad a felvitel után és nem igényel lemosást hiszen azonnal felszívódik. Tökéletes!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

Pownie

2020. szeptember 23.

Nyárra, napozás utáni spraynek vettem. Kicsit féltem tőle, mert eddig 99%-os Lily of the Desert aloe vera gélt használtam, ahhoz képest nem tűnt olyan professzionálisnak, de pozitívan csalódtam. A márka aloe vera krémjével együtt használtam napozás után (a nedves sprayn könnyebb volt szétkenni a krémet, és együtt is javasolták a használatukat), a pirosságot szépen levitte, nem is hámlottam utána.
Most ősszel is elkezdtem használni, amikor egy nátha közben éreztem, hogy teljesen kiszáradt a bőröm. Hamar felszívódik, utána puha lesz a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

kgk

2020. szeptember 19.

Nagyon szuper kis termek es az ara sem az egekbe szokik nehany aloe veras mas markas tarsaval ellentetben... :)
Szortelenites utan, arcra, napeges ellen, mindenre hasznalhato. Ajanlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Szortelenites utan, arcra, napeges ellen, mindenre hasznalhato. Ajanlom!

Fiszuli

2020. augusztus 18.

Update: Másfél hónapig kerestem a megfelelő helyét a test- és arcápolási rutinjaimban, addig szó szerint állandóan és mindenhova fújtam magamon, ész nélkül. Egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy szőrtelenítés után válik be a legjobban. A lábam és a karom olyan napokon át, mint a selyem - tapintásra és ránézésre is. Nemsoká arcápolási rutint is újítok, megpróbálom majd végre értelmesen és főként következetesen bevezetni oda is. Meg fogom írni a tapasztalataimat. Továbbá ma megvettem ennek a termékcsaládnak a "regeneráló védőkrém"-jét. Ki fogom próbálni azt is, hogy ezzel a spray-el hogy dolgozik együtt. Azzal kapcsolatosan is megírom majd a tapasztalatokat. Addig is, továbbra is ajánlom mindenkinek.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg pár napja és nem csalódtam. Jelenleg a viszkető szúnyogcsípésekre, vagy a már álmomban kivakart csípés sebekre használom. Elképesztő módon felgyorsítja a gyógyulást, és azonnal hűsít, a viszketés tényleg abbamarad. Semmilyen irritációt nem okoz, még a sebeknél sem csípett. Napi egyszer, este, fürdés után használtam eddig. A pirosságok gyorsan eltűntek, a sebekből már szinte semmi sem látszik. Tényleg csodaszer. Tegnap óta alkalmazom a felkaromon szezonálisan előbújó keratosis pilaris-omra is. Eddig úgy gondoltam, hogy nekem ez dobta a gép és ezzel a problémával együtt kell élnem, de úgy tűnik, hogy ott is enyhíti a vörös-fehér kis dudorokat - bár hozzá kell tennem, nekem ez a problémám nem súlyos alapból sem. Az újonnan vásárolt cipőm ma reggelre picit megtörte a lábam, azt is lekezeltem ezzel a spray-el, se pirosság, se irritáció, se vízhólyag, így ma is fel tudtam venni ezt a cipőt. Ki fogom próbálni szőrtelenítés után is, valószínűleg nem fogok csalódni ott sem. Gondolkodtam azon is, hogy mi lenne, ha az egész testemet fújnám vele, mert egyrészt ez a spray verzió nagyon gazdaságos, másrészt alapból sem drága termék és kifújás után pár perc alatt beissza a bőr és nem marad utána ragacsos érzet sem. Gondolkodom azon is, hogy arcápolás során a tonikomat váltsam ki vele. Én egyébként fújás után nem masszírozom be, hagyom, hogy a bőröm maga vegye be a terméket, azt sem tartom problémásnak, ha kicsit megfolyik, mert azt a pár percet ki lehet bírni a fürdőszobában, főleg ilyen hatásért cserébe. Ezek után állandó termék lesz a polcomon és nem is igazán értem, hogy miért vártam eddig a megvásárlásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

tniki

2020. augusztus 17.

Rovarcsípés általi viszketés, napégés, bőrhiba...mindenre tökéletes megoldás! Kötelező darabja az otthoni készletnek! Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Vujka

2020. augusztus 14.

Nálunk ez nagyon jó szolgálatot tesz. A férjemet minden vérszívó imádja, a viszketést hamar csillapítja. Leégésre is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

DianaS

2020. augusztus 11.

Nekem a gél jobban bevált, nem szeretem ahogyan megszárad a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Nekem a gél jobban bevált, nem szeretem ahogyan megszárad a bőrömön.

LedaKoszegi

2020. július 16.

Szuper, többfunkciós termék. Sokadjára vásároltam újra. Reggel, ébredés után a megtisztított arcomra szoktam fújni, jól hidratál, napégés, csípések enyhítésére is használom, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol