Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

siofok0201

2019. március 23.

Nagyon hasznos termék, először vásároltam, de biztosan nem utoljára. Nagyon praktikus a szórófeje, smink nélküli arcomra szoktam fújni, hegre, pattanásra, száraz bőrre, szoli után, napégéskor remek.

siofok0201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Milly

2019. március 23.

Szeretem, arctisztítás után szoktam használni, bár meglepődtem hogy eddig mindig 999 Ft volt a DM-ben most meg már hirtelen 1400 lett...

Milly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

nreka

2019. március 16.

Gyantázás után vagy az arcomra is használom. A pirosságot gyorsan lehúzza. Egyetlen negatívumot tapasztaltam csak eddig, foreos tisztítás után hajlamos csípni a bőröm ha közvetlenül ráfújom. Biztosan újra fogom venni, nyáron a napégésre különösen jól fog jönni.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

MNicky

2019. március 14.

Annyira jól hidratál, hogy helyre hozta a teljesen kiszáradt bőrömet. Krém alá vagy krémezés után is jól működik. Testre is kiváló.

MNicky
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Bettii98

2019. február 19.

Pattanásokra használtam, égett, viszketett, kiporosodott, ragadt az arcom. Nagyon hamar megromlik, ami a roppant büdös szagából észrevehető.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Nileve

2019. február 16.

Nagyon király cucc! Simán képes helyettesíteni mindenféle flancos arckrémet vagy bármiféle testápolót, jó napozás után, sérülésekre, kipirosodott bőrre, hidratálásra, tonik helyett. Egyszerű, de nagyszerű.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

draculina

2019. február 6.

Sminkelés előtt fújok a tenyeremre és bekenem vele az arcom. Jól hidratál, vékonyan kenve nem ragacsos.

Ezen kívül felületi égési sérülésekre szoktam ráfújni, azonnal csillapítja a fájdalmat és nagyon gyorsan begyógyul tőle.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

sophiie

2019. január 23.

A kipirosodott bőr nyugtatására használom, illetve akkor ha nagyon pattanásos vagyok, így ez kicsit megnyugtatja az arcom és lehúzza a pattikat is.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

TimeaZsofia

2019. január 20.

2019.01.20. Update : még mindig jónak tartom, bár a tartósítószer talán picit lehetne hátrébb az inci -ben😊 Mostanában úgy használom, hogy hialuron szérum után (jelenleg HA5 Rich) fújok belőle egy pár spriccet, szinte érzem, ahogy megnyílik a bőrömön a hialuronsav, hogy befogadja a nedvességet. Így visszaolvasva, picit túl érzékletes lett, bocs.

2018. 11. 11.Nagyon jó termék, jó áron. A géles állagú is jó, de ebben van hyaluronsav és egy kis tejsav is. (Gondolom, itt a hidratáló jellege jön ki inkább, mivel elég hátul van az inci-ben)
Tonikként használom.

TimeaZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

Tonikként használom.

Emiii

2019. január 16.

Nálam semmi pozitív hatást nem mutatott (de legalább ártani sem ártott). Ekcémás kézfejre alkalmaztam, amikor éppen lángolt, vagy le akartam tépni a helyéről, úgy viszketett... na, kb. mint halottnak a csók, ennyit ért. Azt viszont el tudom képzelni, hogy kisebb problémák esetén tényleg segítségül szolgál.
A szórófejes flakon miatt kap egy közepest, mert azt legalább újra tudom hasznosítani.

Emiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol