Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2020. április 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató és hidratáló készítmény 100%-ban stabilizált Aloe vera lével, pantenollal, allantoinnal és növényi (kamilla, árnika, gingko) kivonatokkal. Értékes összetevőinek köszönhetően alkalmas a bőr kisebb irritációinak (pl. viszketés, bőrpír, napozás után) azonnali enyhítésére. Az Aloe vera lé önmagában is kiváló nedvességpótló és bőrkondicionáló. Hialuronsav és NMF összetevői a bőr nedvességmegtartó képességének fokozásával biztosítják a bőr fokozott hidratáltságát.

arime

2021. szeptember 18.

Régóta használom már, ezt is, és a gél változatát is, és imádom mindkettőt! Leégésre, csípésre, égési sérülésre, borotválás, epilálás után, bőrnyugtatóként, mindre bevált. Nem drága, de hamarabb elfogy, mint a géles változat. Ebben szerencsére nincs ott az a szag, mint a gélben. Szépen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést, mégis, nyáron valahogy jobban esik ezt használni. Könnyen beszerezhető, ami még egy plusz pont. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

cshrs

2021. augusztus 23.

A gél és a spray is csodálatosan működött az enyhe leégésemre és 1 éjszaka alatt rendbe tették többszöri kenegetéssel/fújkálással. Borotválkozás utánra is kipróbáltam őket és a lábaim is nagyon szerették.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Emma23

2021. augusztus 4.

Toniknak szoktam használni és nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól hűsíti a bőröm és nyugtató hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

pviviana

2021. július 15.

Szerintem nagyon jó termék. Végigjártam minden Dm-et, Rossmann-t a környéken, egyikben sem volt, végül a Tescoban találtam rá.
Epilálás után szoktam befújni vele a lábszáram, egyből megnyugtatja a bőröm. Az utóbbi időben pedig elkezdtem tonerként használni reggel és este, nagyon kellemes érzés az arcomon és a pattanások piros nyomait is elhalványítja. Biztosan újra fogom venni, mert olcsó, viszonylag sokáig elég és még hatásos is.

Ami viszont negatív számomra, hogy amikor fújok belőle, akkor nagyon kis mennyiség jön, viszont közben meg folyik ki belőle, ha lefelé fordítom. Nem tudom, mi a gond vele, nincs eltörve, vagy ilyesmi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

KoosAlexandra

2021. július 14.

Az a termék amiből mindig lesz itthon és nálam a táskában. Csípés, ekcémás folt, pirosság, viszkető bőr, kisebb égési sérülésre is használtam már, enyhítette a fájdalmat, viszketést. Fejbőrre is használtam amikor belobbant az ekcémám, nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Stargazer

2021. július 9.

Ez a termék, a "jó, ha mindig van belőle otthon" típusba tartozik. Használtam már napégésre, pattanás utáni heg kezelésére, herpesz utáni heg kezelésére, rovarcsípésre, égési sérülésre. Tetszik a spray kiszerelése, az egész család használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

cickibty

2021. július 6.

Papíron jól hangzik, de nekem nagyon nem jött be tonerként, apró piros kis pattanásokat okozott akárhányszor próbáltam. Igazából testre sem jött be, konkrétan csípi az irritált részeket is, amire elvileg való. Sokan nem bírják az aloe verát, de más termékeknél nem volt ilyen problémám. Nem tudom, hogy mivel lehet a probléma, mindenesetre nem fogom elhasználni. 2 csillag csak azért, mert tényleg jó összetevői vannak + pumpás flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Rekaroka

2021. július 2.

Csodaszer! Igyekszem mindig itthon tartani egyet, de nyaralások alkalmával kötelező! Napégés, bőrirritáció, kiütés, csípések...mindenre bevált. Hűtőben tartom, nyáron külön jó érzés így magunkra fújni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Marina89

2021. július 2.

Tonerként használom az arcomra, arra szuper. Imádom fújkálni esténként. Égésre, csípésre a gél jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

jaranyizso

2021. július 2.

Mindenre IS jó! Tényleg azonnal enyhíti az irritációt és napozás után is alap nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol