Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hűsítő, nyugtató spray rendkívül magas Aloe Vera gél tartalommal. Alkalmas a bőr kisebb  irritációinak (pl. viszketés, bőrpír) azonnali enyhítésére és a bőr hidratálására.
Az értékes bőrregeneráló és bőrnyugtató Aloe Vera gélen kívül értékes gyógynövények (gyöngyvessző, tigrisfű, kamilla, ginkgo, bodza) kivonatait, allantoint, pantenolt, nátrium-hialuronátot és aminosavakat tartalmaz.

Alkalmazás: kisebb felületi sérüléseknél, zúzódásoknál, horzsolásoknál, kisebb égési sérülések,
napégés, csípések, kiütések kellemetlen tüneteinek enyhítésére.

muszika

2020. április 1.

Ezt a kiszerelést még sokkal jobban szeretem, mint a sima kinyomós verziót, pedig azt hittem nem lehet fokozni.:-) Hialuronsavas készítmények után szoktam használni, nekem nyugtatja a bőröm és úgy vettem észre, hogy a pattanásaim is gyorsabban gyógyulnak vele. Ezenkívül néha kézkrém helyett/előtt is használom, arra is szuper.Imádom, hogy magyar termék és az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

1999

2020. március 18.

Nagyon szeretem ezt a spray-t. Smink alá és főlé is tökéletes, felfrissíti és kicsit hidratálja a bőrt anélkül, hogy kellemetlen érzést hagyna maga után. Leégésre is jó. Már több flakonnal vettem belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

kata07

2020. március 15.

Egyszerűen szuper termék. Főleg a nyári időszakban használom szinte napi szinten.Nagyon jól felfrissíti a bőröm. Mindig úja veszem ha elfogy. Nem hiányozhat a fürdőszobámból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

v.alexandra27

2020. február 24.

Én is nagyon szeretem, főleg az arcomra használom tonikként, illetve borotválás után a lábamra is szoktam tenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

gyongyikeolasz

2020. február 1.

Ez a termék egy csodaszer. Mióta minden este és reggel is használom az arcomra sokkal szebb a bőröm összképe. Nyáron a leégésre csak ez a termék vált be nekem. Mindig van itthon belőle 2-3 flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

miyumiyu

2020. február 1.

Érdemes mindig tartani otthon és az utazós neszeszerben is tartani belőle, mert nagyon nagyon hasznos, valóban gyógyító termék.

Amire én szoktam használni:
- esti arcápolás: arctisztírás után először az arckrémemet masszírozom az arcomba, majd zárásképp átfújom ezzel az arcom (1-2 fújás) - gyorsan beszívódik, nem ragacsos, reggelre pedig nagyon szépen hidratált az arcom
- epilálás utáni bőrpír (nagyon vékony, hófehér, érzékeny bőrű vagyok, napokig is meg tud maradni a piros pötty, de ha ezzel kenem át utána a bőröm, nagyon szépen megnyugszik fél nap után )
- napégés (nem hittem benne, de teljes mértékben működött - külföldön nagyon megégett a karom séta közben, ha ez nem lett volna nálam, bele sem merek gondolni, hogyan nézett volna ki a bőröm)
- fejbőr és haj - ha nagyon kiszáradna a fejbőröm, hajmosás után még vizesen fújok 2-3 nyomásnyit rá, és alaposan belemasszírozom, majd szárítom. szerencsés hajszerkezetem van, de ha így használom, a hajam tartása a szokásosnál is jobb (ennek nem tudom mi az oka, mert nem találtam erről leírást, de nekem furcsamód nagyon szereti a hajam)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Amire én szoktam használni:

Szila20

2019. december 12.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Tonikként használom és azt vettem észre, hogy nagyon szépen elbánik a pattanásokkal. Szerintem újra fogom venni, mert rengeteg más bajra is jó (de én eddig még csak az arcomra használtam). :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

1998

2019. november 13.

Arctisztítás és tonik után használom becsukom a szemem és a szám majd felrázombés úgy fújom az arcomra. Azt vettem észre hogy előszőr kicsit mattító hatása van, eleinte nem érezhetőbhogy hidratálna de egy kis idő után érzem az arcomon hogy puhább, simább kicsit hidratál. A gyulladásokat, pattanásokat enyhíti.
Arckrém alá is használom esténként, valamint nappalra is önmagában, krém nélkul. Szerintem nappalra elég. Semmi illata nincs, én nem érzem de mindegy ez nem zavar. Azt viszont nem szeretem benne hogy nem tudom oda fujni ahova szeretném a szórófeje miatt, fére megy a spray.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

SarahFosch

2019. október 30.

Mikor már semmi nem segít az ekcémádon és rájössz, hogy basszus... pedig az Aloe mindenre jó, miért nem ezzel kezdtem a tesztelgetést?! És igen, ó igen, elmulasztotta! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

RitaJudit

2019. október 29.

Kidörzsölésre, csípésekre, horzsolásra, sőtp császáros hegre is szuper. Csak azt bánom, hogy nem előbb szereztük be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol