Alveola Aloe Vera

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ancsapancs, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2020. április 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató és hidratáló készítmény 100%-ban stabilizált Aloe vera lével, pantenollal, allantoinnal és növényi (kamilla, árnika, gingko) kivonatokkal. Értékes összetevőinek köszönhetően alkalmas a bőr kisebb irritációinak (pl. viszketés, bőrpír, napozás után) azonnali enyhítésére. Az Aloe vera lé önmagában is kiváló nedvességpótló és bőrkondicionáló. Hialuronsav és NMF összetevői a bőr nedvességmegtartó képességének fokozásával biztosítják a bőr fokozott hidratáltságát.

Perplexia

2022. szeptember 13.

Nekem nagy kedvenc ez a termék, évek óta újravevős, mindig van otthon. Arcmosás után szoktam használni az esti rutin részeként, tonik előtt vagy helyett. Nyáron életmentő, pici sérülések esetén is hatásos lehet. Borotválás után is nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Teokleia

2022. július 18.

A spray 100 milis, ment is gyorsan a kosaramba, hiszen tudom utaztatni fedélzeti poggyászban is a nyáron. Férjem a második napon sikeresen leégett a tengerparton, így ezzel fújtam be napi kétszer. Néhány nap alatt a durván pirosra perzselődött felület rózsaszínre váltott és nem hámlott le, így elégedettségemben az arcomra is fújtam (az nem égett le, csak száraz érzete volt a napsütés miatt). Kiválóan nyugtat, hidratál, tonizál, tényleg tonerként is használható, bevált nagyon. Olcsó termék csodajó összetevő listával, ajánlom mindenkinek!
Update nyaralás után: sajnos valami nem stimmel. Leégett arcomat úgy marta hogy le kellett mosnom... csalódott vagyok. Nem is tudom, melyik összetevő lehetett a ludas. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

dorqaap

2022. július 17.

Szeborreás fejbőrömre hajmosás után, vagy ha viszket, befújom vele a fejem, és nagyon kellemesen nyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 17.

SzySza

2022. június 30.

Anno firstöm volt itthon, de irtózatosan drága lett. (Bár anno sem volt olcsó..) Egy netes patikában találtam rá, gyorsan ment is a kosárba, lássuk mit tud. Nos, szupergyors sebgyógyításra biztosan képes! Kisfiam bölcsis, és minden héten van valami sérülése. Térd, könyök horzsolás, csúnyán lenyúzott bőr az állon, rovarcsípés, napégés, elvágott ujj, megégetett bőr. Mindenre IS remek! Szintén alapdarab lesz itthon innentől, mert jócskán meggyorsítja a gyógyulást és szépen segíti a bőr regenerálódását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

rekireki

2022. június 19.

Reggeli hidratálóként és sminkalapként jól funkcionál, nyáron kifejezetten jól esik, hogy hűsít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

detti23

2022. június 15.

Nemrég megkapott a nap, ezért beszereztem egyet ebből, gondoltam ártani nem fog. Azóta meg kell mondjam, hogy függője lettem. Mindenhova is fújom. :) Kellemesen nyugtatja, hidratálja a bőrt. Főleg borotválkozás után használom illetve a száraz arcbőrömre szoktam fújni, amit szinte azonnal be is szív a bőröm. Alapdarab lett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

Lilike0918

2022. május 29.

Régebben alkalmaztam az arcomra tonikként, nagyon szerettem. Lehet újra be is szerzem, szépen levitte a gyulladást a bőrömről. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

FanniSzabooo

2022. május 4.

Évek óta használom imádja a bőröm. Tonikként használom hyaluron előtt. Mindig kell itthon lenni belőle. Szinte mindenre is jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Mute311

2022. március 19.

Borotválkozás után szoktam használni arra nagyon szuper. Tonerként is próbáltam, de annak nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

PotaSaci

2022. február 7.

Arcápolási rutinban használom. Este, lemosás után egy jó alapos permetezés arcra és dekoltázsra. Nagyon sokat segített a vízhiányomon, és jó bőrnyugtató. Már fogalmam sincs hányszor vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol