Alveola Waxing

Ár:   470 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Titándioxid alapú, csokoládé illatú, 100ml-es, széles görgőfejjel ellátott gyantapatron, érzékeny bőrre. Felmelegítéséhez gyantázógép szükséges.

juditkaa70

2019. május 17.

Egy rémálom vele a gyantázás. Könnyen felmelegedik,de a gyantával a felkenés a bőrre, kész kínlódás. Hézagosan kenhető fel, szilárdnak érzem még 35 perces felmelegítés után is. Ráadásul a bőrt húzza, a szőrszálakat nem tépi ki teljesen. Tiszta vörös, irritált lett a lábamon a bőr. Gyantázás után, bőrnyugtató zselével bekentem a lábam, és még így is 1 nap elteltével múlt el a pirosság a lábamon. Ment a kukába!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

PaNel95

2017. április 10.

A kozmetikusom még tavaly ilyennel gyantázza le a lábam, mert hogy "úú olyan jó csokis!" Számomra ezzel véget is ért minden pozitívuma.
Nagyon soká melegedett fel, így kínszenvedés volt, mikor felkente a lábamra. Húzta a bőrömet, a szőrömet, mert haladni is kellett, hiszen idő van. Többször is át kellett mennie a lábamon, mert volt olyan hely, ahol kétszeri lehúzásra sem csinált semmit a szőrömmel. És iszonyatosan fogyott! Másfél patronnal használt el a két lábamon... Hagyományos gyantával kb fél patronnal fogy el (sok és erős szőrzetem van sajnos), de ezzel tripla annyi... Azért ennyire még én se vagyok szőrös.
Arról nem is beszélve, hogy nem voltak szőrbenövéseim egészen addig, ameddig ezzel le nem lett gyantázza a lábam. Lassan egy év eltelt, de még mindig küzdök a benövéseimmel. Legszívesebben a lábam vágnám le, mert olyan mélyen van, hogy ne lehessen kiszedni, de még látszódik simán, mert hófehér bőröm van, fekete szőrrel...
És profi kozmetikus csinálta, nem én bénáztam vele otthon.
Nem ajánlom senkinek sem! :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

És profi kozmetikus csinálta, nem én bénáztam vele otthon.
Nem ajánlom senkinek sem! :((

betty23

2016. július 14.

Szokásos Alveola minőség, nem különbözik pl. a titándioxidostól. Az illata számomra olyan, mint a többié, de tetszik, hogy ilyen sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Lacurvaes

2016. május 26.

Az alveolás termékekben eddig nem csalódtam, de a csokis gyantája nagyon gyengére sikerült. Nagyon nyúlós és ragadós és csak miniális csoki illata van. (Persze, nyilván nem azt várom, hogy mesés csoki illata legyen, de azért na :P) A szőröket sem szedi le teljesen. Egyébként használható, szóval ha valaki megvette, ne dobja ki egyből a kukába. :D Annyi előnye van, hogy a gyantamaradék jól látszik a bőrön. Én többet nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

Szasszaa94

2015. május 19.

A csokoládé ígérete csábító, de ez a gyanta szörnyű. Nyúlik, ragacsos, iszonyat sok folyik ki egyszerre a patronból ezért nem is gazdaságos és lehúzni se lehet. A normál sárga gyantával 2 csík elég 1 teljes lábra, ez lazán megeszik 1 lábra 5-7 csíkot. A szőrszedési funkciója se tökéletes. A kis csokoládéért cserébe használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

loju

2015. május 14.

Jó az illata és teszi a dolgát. Viszont tényleg több idő kell neki, hogy felmelegedjen. Amit viszont nagyon szeretek ezekben a színes gyantákban (normált pont ezért utálom), hogy nem hagyok ott foltokat, mindig észreveszem, ha valahová felkentem, de le nem szedtem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Picieri

2014. április 28.

Még régebben vettem, mert hatással volt rám minden amiben van csoki :) Igazából csalódás volt, mert nem volt olyan könnyen kezelhető, mint a sima classic. Sokkal nyúlósabb, ragacsosabb volt, pedig sokáig hagytam a melegítőgépben, szóval nem az volt a baja, hogy nem volt elég meleg. Egyszerűen kezelhetetlen volt. Az illatán éreztem a csokit, de semmi több. Többet ilyen extrákkal teli cucclit nem veszek, maradok a jól bevált classic gyantánál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

jns.melinda

2014. február 5.

A titánoxidos nem volt, így most ilyet vettem. Először fura volt, ennek több idő kellett, hogy felmelegedjen, már majdnem rámondtam, hogy ez rossz, mikor kiderült, hogy csak nem elég meleg. A csokit én illatban nem éreztem, bár nem is baj, mert úgy néz ki, mint a nutella. Így tuti nem kóstolom meg. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Dóry

2013. január 3.

Nagyon finom csoki illata van, bár nekem kicsit jobban ragad és nyúlik szerte szét, de a dolgát "elvégzi" és tényleg jó az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Antioxidánsok: BHT