Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Sminkek szájra

Krémpirosító és színezett ajakbalzsam egyben

10 Candy Rose, 20 Pretty Pink, 30 Light Apricot

orybea

2016. január 2.

Fel kell előbb melengetni kézzel, hogy ki tudjak venni a tégelyből. Nem olyan könnyű a kezelése, mint más, tubusos pirosító krémnek. Arcpirosítónak használom a pinket. Tetszik, hogy kék tónusos, hideg szín. Nem tart egész nap, pedig átlátszó púderrel is fixálom, de addig is kényelmes viselet. A szájra kenésről hamar lejöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

magichand

2015. november 19.

Jól pigmentált, a felvitellel meg küzdök. Egyelőre tetszik, ha változik a helyzet majd jövök módosítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

thalion3

2015. március 17.

Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Csalódás.

timeatimea

2014. június 4.

Szep a szine, de nekem az allaga picit surunek tunik, zavar az arcomon, de ez valoszinuleg az en bajom csak. A szamon szeretem a szint csak szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

elve

2014. május 19.

Az egyik kedvencem mostanában. Szeretem pirosítóként és balzsamként is. Tökéletes,ha gyors és természetes sminket szeretnék készíteni. Nagyon picit szoktam tenni a szemhéjamra is,így tökéletes keretet ad az arcnak szerintem. Szerintem betárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

GossipGirl

2014. május 15.

Light Apricot színben vettem meg, elsősorban pirosító céljából, de aztán végül is ajakbalzsamként használom. Igaz, nem hidratál, de nem is szárít, a színe miatt használom, olyan természetes rózsaszín, nagyon tetszik. :) Az ára is megfelelő, még olcsó is szerintem, főleg, hogy natúr kozmetikum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 15.

candus

2014. május 13.

Ez az első krémpirosítóm, a Light Apricot árnyalatot választottam, mert leginkább ezt találtam használhatónak a hétköznapokon. A számra eddig nem használtam, de nem is ezért lett véve :) Szerintem nagyon jól teljesít, egy iskolaidőt simán kibír rajtam, és egyenletesen kopik. Könnyű vele dolgozni, nem lehet túlzásba vinni, szép, egészséges kinézetet ad az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 13.

kata12

2014. május 12.

Én a rúzs és a pirosító funkciójával is megvagyok elégedve, nekem működik mindenhogyan. Természetes, tartós és ha úgy vesszük két terméket kapunk 1000ft-ért ami szerintem baromi jó ár, hozzátéve, hogy natúr kozmetikumról beszélünk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 12.

angeltear

2014. május 11.

Az első krémes állagú pirosítóm és abszolút meg vagyok vele elégedve. A Pretty Pink árnyalatban van meg, ilyen színű pirosítóm még nem volt, gondoltam kipróbálom. Az itteni vélemények alapján én sem vártam, hogy az ajakbalzsam funkciója tökéletesen működjön de az arcomon szerencsére működik. :)) Ez a szín baromi pigmentált, eleinte gondban is voltam, hogy ne vigyek fel belőle túl sokat, bele kellett tanulnom. Elég tartós, egy húzós munkanapot is simán kibír. Az ajkaimra is szoktam belőle kenni, amikor nincs kedvem rúzst feltenni. Mire beérek már le is kopik az már más tészta... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

2014. április 11.

30-as light apricot van meg nekem, arcpírként nagyon jó, szépen építhető, ujjal is jól el lehet dolgozni, de alapozóecsettel az igazi. Ajkakra viszont szerintem nem alkalmas. Mondjuk az én számon ez a szín nem is mutatna jól, én eleve csak pirosítónak vettem, úgyhogy megadom az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.