Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lou, Módosítva: 2021. május 20.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az alverde 5 in 1 szájvíz összetevői révén

1. Hatékonyan véd a fogszuvasodás ellen.
  2. Védi és ápolja a fogínyt.
  3. A nehezen hozzáférhető fogközökben is hatékonyan fejti ki hatását.
  4. Erősíti a fogzománcot.
  5. Gondoskodik a friss leheletről és a kellemes szájérzetről.

Az alverde 5 in 1 szájvíz hatékony kiegészítője a mindennapi száj- és fogápolásnak. Véd a fogszuvasodás ellen ott is, ahová a fogkefe nem ér el. Az értékes kamilla- és körömvirág-kivonat gondoskodik az egészséges fogínyről. A nanamentaolaj hosszan tartó friss leheletetről gondoskodik. Nem tartalmaz tenzideket. 6 éves kor feletti gyermekek is használhatják, amennyiben már tudnak szájat öblögetni. Ideális száj- és fogápolásra fogszabályzó esetén is.

Almera

2021. február 5.

Update 2021.02.05: Kíváncsiságból vettem újra. Már a második flakont használom. Szerencsére valószínűleg egy rossz széria lehetett, mert most már ugyanazt a minőséget kapom,mint korábban. Ajánlom! 5*

2020.01. Már több mint egy éve használom, eddig nagyon elégedett voltam vele minden téren. Pár napja vásároltam egyet és észrevettem, hogy változtattak az összetételén. A linaloolt például kihagyták belőle, ami amúgy nem zavarna, de valamitől borzalmas "fémes" tömény szagú, vegyszer ízű lötty lett. Nagyon csalódott lettem, egyetlen alkalommal sem tudtam használni a szaga és az íze miatt. Azonnal a kukában landolt. Szerencsére még sikerült vennem a DM-ben egy korábbi gyártásút, amit most használok. Még felkutatok egy két régebbi flakont, aztán áttérek más szájvízre. A régi 5☆-ot érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

ZANNAH

2019. december 18.

Nem vagyok nagy szájvíz használó ,de muszáj volt az ínyem miatt beszerezni a rengeteg féléből.melo flori youte csatornáján ajánlotta és dicsérte .
Megvetten használom és nagyon jó tetszik és kellemes .Ajánlom mindenkinek .Árbarát vegan,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

tomkogy

2019. október 23.

Nem használok rendszeresen szájvizet, ezért úgy gondoltam, hogy egy enyhe ízű, natúr termék jó választás lehet. Megkedveltem, kellemes, és mivel fogkrémben sem szeretem a maróan erős mentolosakat, ezt szívesen használom. Nem tudom, hogy milyen hatás tapasztalható meg egy flakon használata alatt azon kívül, hogy kellemesen frissítő, ezért számomra egyelőre 5 csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

Györgyusz

2019. október 23.

Tettem egy próbát vele és nagyon jól tettem! Az íze nem erős és nem mar mint a listerine. Ajánlom tényleg! Rendszeresen fogok venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Több szájvizet kipróbáltam már, de ez jött be a legjobban. Kellemes az íze, és úgy érzem, hogy az ínyemre is jó hatása van, megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Naftalin

2019. május 22.

Első szájvizem, nem akartam sem alkoholosat, sem valami dögerős "sterilizálósat", így nekem pont megfelel, most fogy el az első flakon. Kellemes mentholos az íze és pont jó az erőssége, használat után nem marad meg sokáig. Bár nem ilyen célra vettem, de néha hajlamos begyulladni az ínyem, ezt szinte teljesen megszüntette, biztosan újra fogom venni.
(Nem mellesleg, aki hozzám hasonlóan imádja a hagymát, annak nagyon jól jöhet, mert amit még az alapos fogmosás nem tud eltüntetni, azt ez nagyrészt semlegesíti :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Japcsika

2019. április 24.

Nekem nem elég mentolos és nem hatékony.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

Nekem nem elég mentolos és nem hatékony.

Mona29

2018. május 4.

Nem rossz, nem rossz, de ennyi pénzért egy kicsit többet vártam volna. Az íze kellemes, nem marad kellemetlen utóíze. A fogproblémákat nem különösebben orvosolta. Ennyit szerintem egy olcsóbb saját márkás szájvíz is tud. Akciósan, kuponos napokon lehet, hogy újraveszem, de teljes áron biztos, hogy nem. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

DianaS

2018. május 3.

Nagyon megszerettem! Enyhébb fajta de mégis érzem a hatását, pont megfelelő frissességet nyújt, bár aki Listerine párti nem valószínű, hogy odalesz érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Morgen

2017. december 30.

Kellemes illat, jó összetevők. A hatásával elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Kellemes illat, jó összetevők. A hatásával elégedett vagyok.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Sorbitol, Betaine, Glycerin