Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lou, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az alverde 5 in 1 szájvíz összetevői révén

1. Hatékonyan véd a fogszuvasodás ellen.
  2. Védi és ápolja a fogínyt.
  3. A nehezen hozzáférhető fogközökben is hatékonyan fejti ki hatását.
  4. Erősíti a fogzománcot.
  5. Gondoskodik a friss leheletről és a kellemes szájérzetről.

Az alverde 5 in 1 szájvíz hatékony kiegészítője a mindennapi száj- és fogápolásnak. Véd a fogszuvasodás ellen ott is, ahová a fogkefe nem ér el. Az értékes kamilla- és körömvirág-kivonat gondoskodik az egészséges fogínyről. A nanamentaolaj hosszan tartó friss leheletetről gondoskodik. Nem tartalmaz tenzideket. 6 éves kor feletti gyermekek is használhatják, amennyiben már tudnak szájat öblögetni. Ideális száj- és fogápolásra fogszabályzó esetén is.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Több szájvizet kipróbáltam már, de ez jött be a legjobban. Kellemes az íze, és úgy érzem, hogy az ínyemre is jó hatása van, megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Naftalin

2019. május 22.

Első szájvizem, nem akartam sem alkoholosat, sem valami dögerős "sterilizálósat", így nekem pont megfelel, most fogy el az első flakon. Kellemes mentholos az íze és pont jó az erőssége, használat után nem marad meg sokáig. Bár nem ilyen célra vettem, de néha hajlamos begyulladni az ínyem, ezt szinte teljesen megszüntette, biztosan újra fogom venni.
(Nem mellesleg, aki hozzám hasonlóan imádja a hagymát, annak nagyon jól jöhet, mert amit még az alapos fogmosás nem tud eltüntetni, azt ez nagyrészt semlegesíti :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Japcsika

2019. április 24.

Nekem nem elég mentolos és nem hatékony.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

Nekem nem elég mentolos és nem hatékony.

Mona29

2018. május 4.

Nem rossz, nem rossz, de ennyi pénzért egy kicsit többet vártam volna. Az íze kellemes, nem marad kellemetlen utóíze. A fogproblémákat nem különösebben orvosolta. Ennyit szerintem egy olcsóbb saját márkás szájvíz is tud. Akciósan, kuponos napokon lehet, hogy újraveszem, de teljes áron biztos, hogy nem. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

DianaS

2018. május 3.

Nagyon megszerettem! Enyhébb fajta de mégis érzem a hatását, pont megfelelő frissességet nyújt, bár aki Listerine párti nem valószínű, hogy odalesz érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

Morgen

2017. december 30.

Kellemes illat, jó összetevők. A hatásával elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Kellemes illat, jó összetevők. A hatásával elégedett vagyok.

Alex0920

2017. december 30.

Mindig Dontodent szájvizet használtam, gondoltam nem árt néha a változatosság így kipróbáltam ezt. Nem igazán voltam tőle elájulva, kicsit víz ízű, így nem volt meg utána ez a friss érzet, illetve majdnem háromszor annyiba kerül mint a Dontodent és ugyanolyan gyorsan elfogy. A másik olcsóbb terméknek is jó az INCI-je így valószínűleg ezt az Alverdés terméket nem fogom újravenni, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Csirip74

2017. szeptember 27.

Tényleg semmi mellékíze nincs, enyhe mentolos, igaz lehetne erősebb. Célnak tökéletesen megfelel, jó árban van, szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Ascyra

2017. március 6.

Én próbáltam nagyon olcsó (Aldis) és drágább, Listerine terméket is, de eddig ez győzött meg a legjobban. Nagyon finom, természetes íze van, alig várom, hogy öblögessek vele. Más szájvizek felkavarták a gyomromat és nagyon martak, ez viszont finoman végzi a dolgát. Nem vennék mást helyette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Black Fairy

2017. január 26.

Jól tisztít, bár a frissessége nekem se elég "tartós", az ízét se igazán kedvelem, viszont nagyon szimpatikus, hogy vegán, és hogy mikor leejtettem, még csak be se horpadt a csomagolás (a jó minőségű csomagolás valamennyi kozmetikumomnál alapfeltétel, mert mindig mindent elejtek és leverek).
Az ár-kiszerelés aránya remek, és igazából a minőségével sincs semmi baj. A közepesnél kicsit jobb, de négyest nem éri még el...olyan 3,5-öt mondanék...De mivel ilyen nincs, megkapja a négyest biztatásul. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Sorbitol, Betaine, Glycerin