Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az alverde 5 in 1 szájvíz összetevői révén

1. Hatékonyan véd a fogszuvasodás ellen.
  2. Védi és ápolja a fogínyt.
  3. A nehezen hozzáférhető fogközökben is hatékonyan fejti ki hatását.
  4. Erősíti a fogzománcot.
  5. Gondoskodik a friss leheletről és a kellemes szájérzetről.

Az alverde 5 in 1 szájvíz hatékony kiegészítője a mindennapi száj- és fogápolásnak. Véd a fogszuvasodás ellen ott is, ahová a fogkefe nem ér el. Az értékes kamilla- és körömvirág-kivonat gondoskodik az egészséges fogínyről. A nanamentaolaj hosszan tartó friss leheletetről gondoskodik. Nem tartalmaz tenzideket. 6 éves kor feletti gyermekek is használhatják, amennyiben már tudnak szájat öblögetni. Ideális száj- és fogápolásra fogszabályzó esetén is.

CamomilleRose

2016. július 14.

A hagyományos szájvizeket messze kerüljük, az okokról ezer cikk van a neten. Ennek a szájvíznek kellemes az íze, jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

nashko77

2016. június 26.

Nagyon szeretem, jó az illata, fincsi az íze, frissít, de nem teszi érzékennyé az ínyemet vagy a fogaimat. Az ára a mennyiséghez, és a szép összetevőkhöz képest szerintem elfogadható. Nem nagyon találtam más, nagyrészt természetes összetevőkkel rendelkező szájvizet ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

THIERRY

2016. május 7.

Minden tekintetben egy jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Minden tekintetben egy jó termék.

Kingácska0807

2016. március 26.

Sikerült jó árban hozzájutnom. Tulajdonképpen nem miatta mentem a Dm-be,csak megláttam. Aztán gondoltam úgy sincs most szájvizünk Párommal, és megvettem. Nagyon bevált nekünk. Kevésbé érzékeny azóta az ínyünk. Szeretjük!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Endymion

2016. február 20.

Csak szólok, hogy nagy bánatomra megváltoztatták az összetételét és most már sem körömvirág kivonat (ami a legjobb volt az egészben!!!), sem kamillakivonat (ami szintén nagyon jó gyulladáscsökkentő volt a körömvirág mellett) nincs már benne. Csak aloe vera és menta kivonat.
Úgyhogy baromi jó, hogy létezett egy igazán jó körömvirágos, kamillás és aloe verás alkoholmentes szájöblítő, amit most sikerült is megszüntetni. Köszönöm!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Leti01

2015. november 15.

Nem minden nap használom, de mindig van itthon. Összetevőknek öt csillag, de lehetne kicsit mentolosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Anyeze

2015. augusztus 17.

Már kb. 2 éve használom. A napokban anélkül, hogy jobban megnéztem volna betettem a kosaramba. Itthon használat közben vettem észre, hogy nagyon más az íze, először azt hittem, hogy megromlott a boltban, de megláttam, hogy "új recept"... :( nagyon nem jött be az új íz, azt hiszem új kedvencet kell keresnem... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

asztromélia

2015. július 29.

Csak az utóízébe tudok belekötni nekem picit keserű, ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Csak az utóízébe tudok belekötni nekem picit keserű, ezért nem vettem újra.

tinacica0328

2015. július 29.

Nagyon jóóó!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Nagyon jóóó!!!

monika.t

2015. április 27.

A lejgobb!!! Semmi negatívum nem jut róla eszembe. Enyhén mentás,nem csíp-mar bántóan, Kellemes friss-üde érzetet biztosít, ami elég sokáig meg is marad. Ráadásul az ára a mennyiséghez képest nagyon baráti. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Ascorbic Acid