Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: CatLynn, Módosítva: 2014. március 25.

Limitált kiadás

Az új, limitált kiadású African Soul Alverde család préselt bronzosítója. 2 fényes, 1 matt szín. Vegán termék.

3 színben:
10 Sunset Glow
20 Rising Sun
10 African Earth

D.Bianka

2014. november 17.

Sokat gondolkodtam hogy értékeljem, illetve hány csillagot adjak azért a termékért.... A 10. African earth birtoklom....az én bőrtónusommal szinte egybeolvad, így mostanában, meg télen tudom kihasználni mikor kicsit fakóbb a bőröm. Az biztos hogy szép természetes, matt színe van, nem narancsos-pirosas hanem az az igazi barna. Viszont !!! nagyon porzik, és az illata...hm...nagyon nem jött be. az 5 pont nálam máshol kezdődik. Egyébként elhasználom mert azért annyira nem szörnyű hogy kidobjam,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Dorka93

2014. július 15.

10 African Earth- szép matt barna árnyalat semmi csillogás ezt nagyra értékelem... valahogy manapság nehezen találok matt színeket nagyon szeretnek a gyártók csillogósítani... 9g... :) Shea vajjal lett készítve, bár nem értem miért írták rá a csomagjára, hogy arcpirosító... nem az.. :D ennyit a magyar fordítókról.. DM "turi"dobozból van.. 520 Ft volt. Megérte! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Natalka

2014. március 10.

Na persze, h a matt változata érdekelt, leárazáskor meg is kaparintottam az African Earth árnyalatot (épp mikor már teljesen lemondtam róla). A csomagolása borzadály, mintha egy gyerek-játék-sminkkészletből csórtam volna. Kíváncsi vagyok mikor törik el a műanyag, de még bírja.
Szép színe van, tetszik, nem narancsos, nem sárgás, bár néha átfutok felette egy rózsaszínes pirosítóval, úgy is szuper.
Ami miatt annyira nem szeretem, h kicsit halvány, eléggé porzik, és nekem vhogy nehéz úgy feltenni elsőre, h ne legyen foltos. Többször pamacsolok, mire úgy érzem, h vállalható, de azért ezt nem mondanám fáradtságosnak :)
Mivel jó a bőrtónusomhoz a színe, olcsó is volt, natúr is, megérdemel 4 csillagot. Csodaszernek eddig csak az Estée Lauder bronzosítóját hívtam, ez azért nem ér a nyomába, de a maga kategóriájában szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

bogcsilike

2013. december 30.

Szép, sötét színű a bőröm, és általában barnát és feketét szoktam kombinálni, nekem ezek állnak jól. Bár sokszor mondtam, hogyha Alverde terméket látnak a kosaramba, akkor csapjanak a kezemre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

hila

2013. szeptember 25.

Imádom, vagy 2-3 hete használom, kb napi szinten. Nagyon tetszik az illata, olyan friss és tiszta illat, szerintem eltalálták. :)
A csillogása nagyon tartós, még 10-12 órát is simán kibír, a bronzos színe azért ennyit már nem bír, de nem porzik, könnyű eldolgozni. Szeretem. Nagyon megérte az árát, nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

azursatellite

2013. szeptember 12.

Az első reakciómból - túl fényes - feleszmélve azon kaptam magam, hogy nekem ez kell (rising sun). Gyönyörűséges, selymesen aranyló, leheletnyi bronzos beütéssel. Az illata nagyon kellemes, édes, kissé virágos. Eddig egy alverde sminkemnek sem volt ilyen fincsi illata. Bronzosítót nem használok, mert mind túl sárga és/vagy túl csillámos. Ő is inkább szemhéjfestékként és highlighterként fog funkcionálni, mert ha vele akarnék színt csalni az arcomra, akkor úgy festenék mint egy discógömb. :) Így, hogy csak egy leheletnyi kell belőle kb. örökké fog tartani, megérte az árát. A matt tesóját meg úgy döntöttem akkor szerzem be, ha marad kiárusításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate