Alverde

Ár:   419 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2022. február 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Sheavajjal, jojabaollajal, argánolajjal és avokádóolajjal, valamint vaníliakivonattal intenzíven ápolja az ajkat és védi a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

karli

2022. május 24.

Sajnálattal láttam, hogy a barackosat már nem lehet kapni, ezért választottam ezt, az avokádót szeretem, gondoltam ez is jó lehet.
Felkenni sem volt kellemes, nagyon kemény, van egy elég erős mellékíze, beazonosítani nem tudom, de ha ezzel a számon ettem, olyan volt, mintha penészes lenne az étel. Komolyan megijedtem, még vagy kétszer rápróbáltam, de utána már magában is a penész szaga jutott eszembe róla, sajnos nekem ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

GIN

2022. március 20.

Megtaláltam az új kedvencemet!
Régóta keresem azt ami minden szempontból szuper, és ez pont ilyen! Selymesen szép fényt ad, az állaga, kenhetősége, a kis enyhe semleges illata, a hidratáló hatása, és kimondottan olcsó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Megtaláltam az új kedvencemet!

tonic

2022. március 14.

Remek összetevők, jó és hosszan tartó hatás, egész jó és nem mű illat, nekem kifejezetten jó, bár én a fügés-mézeset is szerettem, az egy kicsit sikamlósabb volt,már csak azt nem értem,hogy a jó összetevős dolgok miért limitáltak mindig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 14.

LadyDeath

2022. március 13.

Kicsit a Carmexre emlékeztet, valószínűleg a vanília kivonat miatt. Hatásában vetekszik a körömvirágossal, sőt, mintha egy kicsit még jobb is lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 13.

lolkabolka

2022. március 8.

Járt utat járatlanért el ne hagyj..... ugye tartja a mondás. Mindenféle Alverde újításra nyitott vagyok, így megvettem ezt az ajakápolót. Az állaga, az illata megfelelő, sőt a hatása is nagyon rendben van, mert nagy rövid idő alatt megpuhította a számat. Sajnos az első használatnál már mellékízét éreztem, így nekem nem kellemes használni. Nekem ebből a szempontból csalódás, mert a körömvirágos TOP számomra. Kettő csillagot kap csak azért, mert szépek az összetevői és jól puhít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 8.

Rommie77

2022. február 28.

Csodás az illata! A vanília egyértelműen érezhető benne - hatalmas pluszpont, hogy nem "mű szag", hanem valód vanília kivonat.
Ár-érték arányt tekintve remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 28.

Ár-érték arányt tekintve remek termék.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil