Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. május 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

CRK

2016. október 11.

Finomabb az illata, mint a körömvirágosnak, meg klasz az a kis enyhe szín, amit ad.
A hidratáló hatása viszont nekem kicsit kevés. Nyárra pont jó, de hidegebb, szelesebb időben a körömvirágos változatot használom inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

kibo805

2016. január 12.

Régóta használom, elégedett vagyok vele, gyorsan rendbe teszi a kiszáradt ajkakat és az illata is jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

kati7891

2015. december 27.

Először csalódás volt, hát kicsit gagyinak tűnt. Labello-t akartam vásárolni, de az kifogyott a boltban. DE aztán mindennapi használat során tette a dolgát, hidratált, meg igényelte az ajkam az ápolást. A színe az épphogy csak rózsaszínes, a Labello cherry az pigmentáltabb. Viszont most a Labello-val egyszerre használom, és előbb nyúlok az Alverde-s szőlőzsírhoz, mint a Labello-hoz. (Főleg, ha a hidratálás a cél.) Egyszóval hidratálásban verhetetlen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

rozsaanita

2015. december 10.

Lassan fogy, nem kell mindig kenegetni a számat, jól hidratál, de az illatát nem szeretem, nekem valahogy túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Ptr

2015. november 7.

Én szeretem. Előtte Labello-t használtam, akkor ha nem volt nálam 1-2 napig, a szám borzasztóan kiszáradt. Ennél ez nem áll fenn, ha kiszárad, bekenem a szám, és ha valamikor megint problémám van, előveszem.
Emellett szerintem kiemelten fontos, hogy natúr kozmetikum, így nem a "mérget" nyalogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Diana82

2015. október 14.

Nekem nagyon bevált ez az ajakápoló! Jól és tartósan hidratál, diszkrét színt ad, nagyon finom az illata. Lesz egy kis fénye, enyhén rózsás árnyalata a számnak, de a csillámok egyáltalán nem látszodnak (szerencsére). Reggel mindig ezt használom indulás előtt. Az egyetlen bajom, hogy mostanában nem láttam a polcokon, pedig lassan kifogy és biztosan újra vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

galberki.reka

2015. július 12.

Nem rossz termék.Az állaga jó,és az illata is.Enyhén színezi is az ajkakat,de elég sűrűn kell kenni a szánkat ahhoz,hogy ne legyen kiszáradva.Elhasználgatom,de biztos ,hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

bonivagyok

2015. május 15.

Hasonlóan jó, mint a körömvirágos testvére, csak ennek valamivel jobb az illata.
10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

10/10

Nicu

2015. április 6.

Nekem nagyon bevált, a hideg tiroli időben is jól ápolta az ajkam. Nálam nem okoz gondot, naponta 2-3x kenem csak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

majtika32

2015. február 22.

nekem tetszik, jobb, mint a baleas. Hidratál, picit színez, h legyen egy kis éltető pirosság az ajkakon, és az illata is jó

Update: Hosszú távon azt vettem észre, hogy folyamatosan kenni kell vele a számat, mert mindig száraznak érzem, pedig még a napi 2 litert is megiszom, ezért 2 csillagot veszít :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil