Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LadyDeath, Módosítva: 2023. január 24.

Kategória:   Testápolók

Az ápoló olaj gazdag formulája értékes bio kókusz-, bio mandula- és napraforgóolajjal intenzív ápolást nyújt a bőrnek és a hajnak. Gyorsan beszívódó receptúrája bársonyos bőrről gondoskodik, de ideális az igénybe vett hajvégek ápolására is, ugyanis a száraz, porózus haj új fényt kap általa. A praktikus pipettás kiszerelésnek köszönhetően pedig könnyedén adagolható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sugarplum2

2024. április 7.

Nagyon megszerettem ezt az olajat.
Télen éjszakára arcra kentem, nekem teljesen beszívódott, illetve manikűr után körömágyra is szuper volt. Hajra is rendszeresen használom úgy, hogy a tenyerembe cseppentek, jól összedörzsölöm a két kezem, és így olajos kézzel fésülöm át a hajam. Nekem így egyáltalán nem nehezítette el a hajam, kifejezetten szépre simiítja. (száraz, pelyhes hajam van) Szerintem az illata is finom.

A kiszerelése megtévesztő, a pipetta oldaláról is csöpög az olaj, nem csak belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 7.

Nagyon megszerettem ezt az olajat.

Greeka

2024. március 6.

A kiszerelése nagyon praktikus és a mennyisége is kedvező. Viszont a leírással ellentétben (beszívódó) hajápolóként semmiképpen NEM ajánlom.
Egy éve használom. Minden hajmosás előtt alapos pakolást teszek fel belőle. A fejbőrbe is belemaszírozom 3-4 órát hagyom ezután megmosom samponnal a hajam. Nem gondoltam, hogy ennyi idősen rátalálok egy szerre vagy módszerre , ami csodát tett a hajammal. Gyönyörű, puha fényes és életemben először észrevehetően nő a hajam. Körmökre, lábápolónak is kitűnő szer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 6.

Mokucy

2023. december 16.

Hajmosás előtti hajpakolásként, száraz bőrre testápoló helyett és körömágy ápolóként használom, nagyon bevált.
Szerintem jó az illata is, az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 16.

Szerintem jó az illata is, az ára pedig verhetetlen.

SerentyNight

2023. július 6.

Többféle használatra vettem. Hajvégápolónak is használom, de most olvasom, hogy másnak is megül rajta, úgyhogy le fogom váltani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 6.

Mila85

2023. március 11.

2 hete vettem, mert 10ed annyiba kerül mint az előző olajom, amit a mama pocakomra használtam. Igazából kellemes csalódás, locsolom ezerrel, jól beszívódik, vszínű maradok ennél, egyedül a kókuszos naptej illata nem jön be, de nem túl erős és nem is marad meg, de jobb lett volna ha nem ezt az illatot teszik bele, ennyi pénzért megbocsájtom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 11.

natasa

2023. február 5.

Nagyon jó kis olaj, szépen ápolja a bőrt: nemcsak testre kenem, hanem arcra is néha esténként a szokásos ápoló készítmények után. Nagyon szép lesz tőle a bőr, kis fényt ad (nyilván az olaj), de nem marad olajos-zsíros érzet, gyorsan beszippantja a bőröm. Jó érzés kenegetni is, kicsit selymes érzés, tényleg megvan az ápoló érzés...Hajvégekre is szoktam kenni, illetve ha nagyon száraz vagy szálldosó szárítás után, akkor kicsit felviszek még rá. Nem nehezíti el, bár tényleg figyelek, hogy ne menjen sok rá. Kellemes illata van, visszafogott. Nincs túlbonyolítva, de nem is baj, jó kis ápoló-tápláló olajokat tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 5.

LadyDeath

2023. január 25.

Testápolóként használom, elsősorban borotválkozás utáni extra ápolásnak, illetve manikűr utáni körömágybőr ápolóként is bevált. Van egy enyhe, kellemes illata, de semmi tolakodó. Nem hagy maga után nagyon olajos érzést, könnyű eloszlatni. Hamar beszívja a bőröm és érezhetően szebb, puhább a használata mellett, kellemes érzetet nyújt, viszont rendszeres használat mellett viszonylag gyorsan fogy. Hajvégápolóként is kipróbáltam egyszer, arra nem jött be, elnehezítette a hajamat (pedig csak nagyon keveset használtam) és kicsit sprőd hatásúvá tette, viszont emiatt csillagot nem vonok le, mert nem ez az elsődleges funkciója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol