KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 950 ft , Eladó: babettgathy
Állapot: Haromnegyedig van, többször használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Postázás banki utalást követően
Ár: 1000 Ft , Eladó: concoka
Állapot: 3-szor egy cseppet használtam, Helyszín: Veszprém, fizetés: Fizetés banki átutalással,postával küldöm,vagy személyes átvétel

Chrissy

2017. november 20.

Lehet, hogy az itteni vélemények miatt vártam túl sokat a terméktől, de nem tartom csodaszernek. Cuki a kis pipettás kiszerelése, kevés is elég belőle, ezért a 15ml végül is nem is olyan kis mennyiség. Virágos illata van, elmegy...mondjuk, ha már tesznek bele illatot, akkor kereshettek volna valami jobbat is. Maga az olaj aranysárga színű, kellemes érzetű, elég híg, nem ragad, de olajos érzet marad utána, nekem nem szívódik fel, filmréteget hagy az arcomon, ezért semmiképpen nem használnám nappalra, csak, ha az egy otthon maradós nappal. Ám este se nagyon tudtam vele mit kezdeni, mert rétegezős rutinom van, hámlasztó, szérum, krém meg minden és nem nagyon fért bele a VIP arcrakenős listámba. Mert amúgy olyan semmi extra, de tényleg. Valóban puhítja a bőrt és selymessé teszi, de reggelig sorolhatnám mennyi olyan kence van, ami ugyanerre képes. Viszont mivel szeretem az olajakat és ebben benne van a kedvencem, a vadrózsa is, akartam neki helyet találni. Így végül az esti fürdés után, tévézés közben, nassolás helyett arcmasszázst végzek és ezt a terméket használom hozzá. Jól csúszik és mivel nem szívódik be kis mennyiséggel is nagyon sokáig tudom simítgatni az arcom. A végén micellás vízzel átitatott vattakoronggal törlöm le, ez elég, nem is kell lemosni. Nagyon elégedett vagyok a hatásával így, selymesen puha és kisimult lesz tőle a bőröm. És ezután még a szokásos rutinomat is alkalmazom. Idő hiányában persze (sajnos) nem minden nap tudom elvégezni ezt az esti szertartást a masszázzsal együtt, de amikor csak tehetem megteszem.
Nem tudok rá 5 csillagot adni, mert nem csodaszer, de az illata miatt sem adnék.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

sttramara

2017. november 17.

Csúcsszuper 🤩 Tényleg nagyon jó termék,az itteni értékelések miatt vettem meg.Akartam már nagyon régóta egy terméket,melyet sminkelés előtti hidratáláshoz alkalmazhatok.Nagyon jól szuperál 🙂 Bekenem vele az arcom,hagyom beszívódni,majd jöhet a nappali arckrém és arra a smink.Nagyon szép,nagyon tartós 🤩 Nekem mondjuk a “praktikus pipettás kiszerelés” annyira nem praktikus,de a pipettás termékekkel én amúgy is hadilábon állok 😂

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

saaaallii

2017. november 16.

Imádom, minden este használom fürdés után, de reggel is szoktam korrektor alá, nekem nagyon amar beszívódik és igényli a bőröm. Szuper lenne ha létezne más illatokban is, de így is tökéletes.

saaaallii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Beckyanna

2017. november 14.

Eddig nem voltam nagy Alverda rajongó, de mostanában hűűű....több termékükbe is beleszerettem, ahogy ebbe az olajba is. A hónap terrmékeinél láttam itt a krémmánián és mivel akciós volt, gondoltam kipróbálom. Nagyon puha és kisimult lesz tőle a böröm, és miután beszívódott nem lesz zsíros és olajos tapintású. Naponta többször is használom, és imádom! Csak ajánlani tudom mindenkiek.

Beckyanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 14.

Liryo

2017. november 11.

Régóta szerettem volna egy arcolajat és erre esett a választás. Illata nagyon erős, de számomra nem irritáló vagy hányingerkeltő viszont olyan réteget hagy az arcomon ami fullasztó érzetű. Nem is nagyon tudom kifejezni magam, de igen kellemetlen. Kis időre azonban félretettem és mikor újból használtam kipattogzottam tőle amit ma is nyögök. Minden esetre beszáradt szempillaspirál és gél szemhéjtus újból krémessé varázsolására tökéletes.

Liryo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

b0rzi

2017. november 3.

Nyáron vettem, viszont akkor borzasztóan undorítónak találtam a réteget a fejemen amit hagy és azt is, hogy lassan szívódik. Félre is tettem, meg meg is akartam tőle szabadulni.
Aztán most ahogy hidegebb/szelesebb az idő elővettem, de most is csak úgy használom, hogy előtte benedvesítem az arcom (mülleres travel size fújós üvegbe öntöttem ásványvizet, azzal gyerekjáték). Így már sokkal jobb, bár nem szívódik be gyorsan, éjszakára így is szuper, és például amikor láttam, hogy a ciklusom kezdetével kezd csúnya lenni a bőröm, ezt használva reggelre megint szép lett.
Még nem tudom, hogy újra venném-e, ezért kap csak 4 csillagot.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Még nem tudom, hogy újra venném-e, ezért kap csak 4 csillagot.

nayao

2017. október 30.

Nem jött be a bőrömnek. Eltömíti a pórusaim, nem szívódik be rendesen. Bánom, mert ebből a termékcsaládból az arcápoló krémet imádta a bőröm, lehet maradok annál.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

sziszoka

2017. október 27.

Nagyon nem vált be.Elsősorban a nagyon tömény rózsaillat miatt,engem a hányinger kerülget tőle.Nagyon nehezen szívja be a bőr,pedig nekem télen nagyon vízhiányos.Nagy csalódás.

sziszoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

UnicornsOfLove

2017. október 27.

Sosem használtam még arcra olajat, valahogy furcsa, és soknak érzem, de ennek a nappali hidratálóját szerettem, ezért kipróbáltam. A bőröm amint beköszönt az ősz, és egy kis hidegebb 15fok, elkezd száradni. De nagyon. Szóval lényeg a lényeg, először úgy használtam, hogy csak simán felkentem a bőrömre, de kipróbáltam úgy is, ahogy a dobozon javasolják: megtisztított (esetemben leradírozott), még enyhén nedves bőrre. Csodálatos!!! Nagyon jól hidratál, olyan lett az arcom tőle mint egy... mint egy mint egy... nem is tudom! Ide képzelje mindenki a legpuhább dolgot, amit csak tud!
Nagyon tetszik, nagyon olcsó és nagyon hatásos. Csupa jó dolgok vannak benne, az illatanyag engem nem érdekel. Ezt örökre venni fogom szerintem!

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

elvanui

2017. október 24.

Arcra nem szeretek olajokat kenni, ez valami tinikori becsípődés nálam. Nyakra-dekoltázsra használom, minden este egy fél pipettányit nedves bőrre, és egy csoda!!! Selymes textúrájú, megnyugtató illatú, bőségesen hidratáló olaj. És még valami: a kilabellósodott (szerintem értitek), nehezen javuló ajkakat egyetlen éjszaka alatt rendbe teszi! Imádom, csodafegyver. Főleg ennyiért és ilyen összetevőkkel.

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!