KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 950 ft , Eladó: babettgathy
Állapot: Haromnegyedig van, többször használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Postázás banki utalást követően

KubDor

2018. február 20.

Nagyon bevált, szuper ár, mindenképp újraveszem! Heti egyszer használom, rögtön beissza a száraz bőröm. Gyorsítja az egészet, hogy nem vizes arcra teszem, hanem rögtön miután a Garnier micellás vizet használom és még nedves a bőröm 1-1 csepp a szemek alá, és 1 a homlokomra, könnyen elolszik és pár perc múlva már nem ragadós. Másnap puha és sima a bőröm, a szemkörnyékem hidratált.

KubDor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Verus1970

2018. február 19.

Szem környékére és nyakra+dekoltázsra használom. Szerintem nagyon jó, a szemem körül szépen kisimította a bőrt, csak az illatával nem vagyok elégedett.

Verus1970
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Abidel

2018. február 18.

Vártam, hogy kipróbáljam. Megtörtént. Piros kis pattanások lettek reggelre az arcomon. :( Tinédzserként nem voltak! De ettől kettő is kijött már másnap.

Abidel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Doorikad

2018. február 18.

Én főleg a szemem alá használom - az arcom néha zsírosabb, olajosabb lesz tőle, főleg a homlokomon.. Jó az illata, a textúrája is. Viszonylag gyorsan felszívódik. Hidratálós krémmel felváltva tökéletes arcápoló.

Doorikad
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

bodri95

2018. február 18.

Én dekoltázsra és mellre használom. Az arcomra nem merném, eléggé könnyen irritálódik, kb mindegy mit csinálok. De szerintem finom illata van, néha elvétve 1-1 piros pötyit csinál a dekoltázsomon, de pár nap alatt megszűnik, nem használom minden nap.

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

eprecs

2018. február 18.

A tonikjával együtt használom, télre tökéletes, Nincs olyan tulajdonsága ami miatt pontot kéne levonjak, 5*.

eprecs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Petravagyok

2018. február 16.

Hát nem tudok elmenni mellette szó nélkül, muszáj írnom valamit erről a kis kedvesről.
Idén télen kezdtem el foglalkozni ar arcápoló olajokkal, eddig nem izgattak valahogy. Szuper jókat hallottam, és itt olvastam is a Dr Organic rózsás arcolajáról, így gondoltam na! ha ez a csodaszer akkor hajrá! Elég drágának tűnik, boltban nem is találtam, így olcsóbban (4500.- körül) megrendeltem neten. Nade! Amíg izgatottan várakoztam, rátaláltam erre az alverde polcán. Mint hűséges krémmániázó gyorsan előcsaptam a telefonom és rákerestem a véleményekre (semmit se veszek már "Nélületek" :) És láttam, hogy csupa csupa jókat írnak. Így leárazva 1099ft-ért hazavittem és egyből magamra is kentem. Azóta eltelt egy hét, kenegetem este az arcom (1 csepp homlok + 1-1 csepp arcocskák) és imádom!! 5-10 perc után beissza a bőröm, szinte érzem, ahogy hat. Próbáltam kétszer rámenni még a sok-sok vitaminnal dúsított arckrémemmel (Ilcsi sárgabarack habkrém) is, hogy még jobb legyen, de azt nem viselte az érzékeny bőröm és egy-két piros pattanás jelent meg, így elhagytam és el is tűntek persze. Szóval egy hete tart a szerelem és ajánlgatom mindenkinek.(dr. organic rendelését persze gyorsan vissza is mondtam) Napi 2szer bemasszírozom, reggel is teljesen jó smink alá, ha van pár plusz percem megvárni míg beszívódik.
Egy kis érdekesség: Vessetek meg, de én a melleimet is bemasszírozom vele, valamint a mellkasomat. Sajnos elég problémás a mellkasomon a bőr így télen, sok mindent próbálgattam már rá. Ez a kis olajka úgy tűnik, szépen kezdi helyrehozni. Hát ez már csak a hab a tortán. Egy kis negatív az a fránya parfüm... De elengedem.

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

RarityRose

2018. február 15.

A teafaolaj csúnyan kiszáritotta a bőröm. Hámlott a bőröm tőle és még ráncokat is okozott.
De ez az olaj 2 nap után teljesen rendbeszedte! Imadom a kiszerelését! Az illata pedig egyszerűen isteni! Ennél több nem kell. Abszolút 5*

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

dezsixeniiia

2018. február 12.

Miután megvásároltam csak pár napig használtam, az olaj nagyon tetszett, az arckrém pedig nagyon zsíros arról hamar leis mondtam, a tonic az fogjuk rá, a tej az viszont jó volt.
Elkezdtem kísérletezni drága és nem drága krémmel és a hozzá tartozókkal, addig amíg az arcom nagyon kiszáradt, foltokban hámlani kezdett, hiába raktam kremet, bármit csúnya száraz foltos volt, ha nem tettem semmit az még annyira sem jó, gyógyszertári dolgok se nagyon akartak segíteni neki.
Eszembe jutott vásároltam volt vadrózsás terméket gondoltam megpróbálom vele amíg valami drágábbat vennék és netalán nem lesz jó.
Reggel és este hasznalom a tejet, reggel a tonikot, az olajat este és reggel egy nagyon picit keverve az arckrémbe.
3 hét után az arcom helyreállt!
Nagyon pihe puha, szerencse nincs pattanás és ápolt.
Nekem eddig nagyon bevált, dicsérni tudom , egy ideig biztos a polcon marad.
Nekem ez is bizonyítja valami nem kell föltétlenül drága legyen , hogy hatásos legyen!
Az illatát viszont meglehet szeretni :).

dezsixeniiia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

3 hét után az arcom helyreállt!
Nagyon pihe puha, szerencse nincs pattanás és ápolt.
Nekem eddig nagyon bevált, dicsérni tudom , egy ideig biztos a polcon marad.
Az illatát viszont meglehet szeretni :).

Rebuska

2018. január 31.

Az illata valami mesés, igazi rózsa. Nekem sokáig meg marad az illata, de mivel alapbol kombinált a borom, kicsit nehéz neki, ezert sem használom minden nap. Viszonylag hamar beszívodik, nem hagy semmilyen ragacsoos érzetet, puha es sima utánna a borom. Csodás. Drágáltam, de igazán meg éri, es én hajvégápoló-ként is használom, ennek ellenére még mindig nem fogyott el. (8honap alatt) Ja, és imádom ezt a pipettás megoldást, éppen azon agyalok, hogy valami ilyes-féle alapozót is be kéne szerezni.

Rebuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!