KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 900 , Eladó: fleonora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

niki526

2018. június 19.

Alapvetően egy szérumot kerestem, amit este elkenhetek az arcomon, kicsit "home spa" érzést keltve, és ezt a terméket választottam. Az illata megnyugtató, a kiszerelése is teljesen praktikus. Heti 1-2x használom arcápolás lezárásaként, pár cseppet eloszlatva az arcomon. Nem rögtön szívódik be, de kis idő elteltével puha és ápolt lesz a bőröm. Csodát nem tett, de alapvetően teszi a dolgát.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

zsoficc

2018. június 18.

Már a 3. üveget használtam el. Igazából nem tudok sokkal többet hozzáfűzni, mint amit előttem már sokan leírtak. Szerintem is tökéletesen teljesít ár-érték arányban, rengeteg ideig elég, isteni illata van, naturkozmetikum, és nálam reggelre garantált a puha bőr. Én azoknak akik még nem ismerik azt ajánlom, hogy vegyenek egyet hiszen nagyon olcsó és ahogy olvastam a kommenteket ártani senkinek se ártott , nincs mit veszíteni és lehet te is annyira beleszeretsz mint én. Nálam mindig van mostmár belőle itthon.

zsoficc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

andigina

2018. június 12.

Elhasználtam, de sok változást nem vettem észre. Benedvesített arcon használtam este, és néha nappalra is smink alá. Alapozó alá is tudtam használni, de csak 1-2 cseppet. Az bőrt hidratálta. Viszont én már nem használom, most olívaolajat kenek az arcomra, és hatásában nincs nagy különbség. Most a jojoba olajat szeretném kipróbálni.

andigina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Timi96

2018. június 5.

Hámlasztás után illetve a téli időszakban használom, ilyenkor szüksége van a bőrömnek az extra hidratálásra. Nem magában, hanem arckrémbe csepegtetve használom, mert magában túl sok lenne a bőrömnek.

Timi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Timea22

2018. június 4.

Mindenfele pakolasba szoktam belole cseppenteni, nagyon ritkan hasznalom magaban. Ar ertek aranyban megfelel, keves kell belole igy sokaig kitart. Hajra, borre szerintem nagyon jo kiegeszito olaj egy kokuszolajos, tojasos, vagy joghurtos pakolashoz. Arckrembe csepegtetve is szeretem. Olcso es jo!

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

babuu

2018. június 1.

A pozitív vélemények hatására vásároltam meg, és milyen jól tettem! Este arctisztítás után, 5-6 csepp olajat használok, és egész éjjel rajtahagyom az arcbőrömön, reggel mikor felkelek pihe-puha lesz az arcbőröm. A fáradt bőr helyett egy kisimult bőrt kapok, HIHETETLEN. Nem csíp, nem irritál, nekem nem okozott pattanásokat, ráadásul natúrkozmetikum. Az illata, számomra pedig nagyon finom. Alig akar fogyni, de ha elfogy rohanok újravenni!

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

violetti

2018. május 31.

Extrém kevés kell belőle úgy tűnik, mert nekem elalvás előtt is csillog a fejem tőle, meg ébredés után is. Minden nap nem is bírnám használni. Meg a rózsaillatot sem szeretem, úgy néz ki, egyébként minden ok :D

violetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Annac1234

2018. május 30.

Nagyon kevés is elég belőle, általában este használom arckrém előtt. Tényleg puha lesz tőle a bőr.

Annac1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Orsolypapp

2018. május 20.

Nagyon puhává varázsolja az arcot!

Orsolypapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Nagyon puhává varázsolja az arcot!

jajanna

2018. május 20.

Az arcomra annyira nem vált be, mert kicsit nehezen akart beszívódni (próbáltam arckrémbe keverve is), de a könyökömön a száraz bőr ápolására tökéletes. Nem kell sok belőle így sokáig kitart.

jajanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!