KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

adi99

2018. december 17.

Már egy ideje használom, alapozóba szoktam keverni egy cseppet. Nagyon finom az illata, kicsit folyós és szebben mutat tőle az alapozóm.

adi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Thumpa84

2018. december 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagy reményeket fűztem hozzá és eddig nem is csalódtam.
Ez az első olaj amit arcra használok, ezért voltak félelmeim, de feleslegesen.
Nagyon kellemes bazsarózsa illata van. Az állaga folyósabb egy sima olajnál, erre érdemes figyelni felkenésnél. Heti két-három alkalommal használok 2 maximum 3 cseppet. Ügyesen kell eloszlatni és akkor bőven elég lesz. Szereti a bőröm, viszonylag hamar be is szívja.
Használat után még felteszem az éjjeli krémemet is, de még így sem érzem soknak.
Reggelre szebb, életteltelibb a bőröm.
Pattanásokat nem okozott, ami szintén nagyon pozitív.
Én nyakamra/mellkasomra és a kezemre/körömágyamra is használom :)

Thumpa84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Ez az első olaj amit arcra használok, ezért voltak félelmeim, de feleslegesen.
Reggelre szebb, életteltelibb a bőröm.
Pattanásokat nem okozott, ami szintén nagyon pozitív.
Én nyakamra/mellkasomra és a kezemre/körömágyamra is használom :)

Kuro

2018. december 11.

az itteni vélemények miatt már régóta szemeztem vele, de nagyon féltem megvenni, tekintve, hogy nekem kombinált, könnyen problémássá váló bőröm van. végül előkarácsonyi ajándékként megkaphattam, és végre kipróbálhattam.
mit ne mondjak, gyors szerelem volt.
reggel és este is használom, este valamivel többet, de max 3-4 cseppet kér a bőröm. kisebb adagban hamar beszívódik, éjszakára fent merem hagyni kicsit vastagabb rétegben. féltem, hogy pattanásokat fog okozni, de nem. nagyon szépen rendbe tette a bőrszárazságot, mitesszereket. mindenképpen újraveszem majd, ha végre elfogy.
((az illata valóban erős kicsit, de kit érdekel ilyen hatás mellett))

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

mit ne mondjak, gyors szerelem volt.
((az illata valóban erős kicsit, de kit érdekel ilyen hatás mellett))

széva

2018. december 10.

Nagyon szeretem ezt a kis olajat. Illata se zavaró,arcápoló szérumomhoz cseppentem reggel,este az arckrémembe.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

borilona

2018. december 8.

Nagyon szeretem, 3-4 kis cseppet használok a helia-d tokajis kréme alá, nagyon szép lesz a bőröm utána. Én az illatát is szeretem, de lehet én vagyok a furcsa :D Olyan citrusos-rózsás. Nekem jobban működik, mint a sima jojoba olaj.

borilona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

avealena

2018. december 3.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg elsőként, mert próbálok minden estére bőrápoló rutint beiktatni. Általában bőrradírral kezdem, hogy eltávolítsam teljesen a sminket, majd ebből az olajból használok 2-3 cseppel, aztán hidratálókrémmel fejezem be, ha már beszívódott. Az illatát én se szeretem, nem mondanám erősnek de egyáltalán nem kellemes, de pár használat után teljesen hozzá szoktam, már nem zavar. Alapból nagyon száraz bőröm van, ezért én minden este használom, nem érzem hogy sok lenne. Puhítja a bőrt és érezhetően ápolja, nekem egy kicsit még a szemem alatti sötét karikákat is segít halványítani, és a gyulladt pattanásokra is hatásos. Hajlamos vagyok ekcémára, ha ezzel kenem be a bőröm kevesebb esély van rá hogy kijönnek. Mindenképp próbáljuk meg megtalálni a megfelelő arányt, ne vigyük túlzásba mert akkor nem tud beszívódni és zsíros érzetet hagy maga után. Az illatán kívül semmi negatívumot nem tudok mondani, ajánlom mindenkinek. :)

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

mazsolka

2018. december 2.

Nagyon szeretem:) minden este használom és másnapra pihe puha lesz az arcom és az ára is szuper

mazsolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

exhocmomento

2018. november 26.

Joy-napokon vettem, eredetileg azért, mert a normál-zsíros kombi bőrömön megjelent pár kis száraz folt, amit a BB krém/alapozó csúnyán kiemelt. Ezt a kis olajat választottam a kezelésükre. Egyetlen csepp elég erre a pár kicsi területre (még sok is, de egy cseppnél kevesebbet nem tudok adagolni). Hagyom olyan 20 percet dolgozni, aztán lemosom. Rajta sosem hagyom, mert nem tud rendesen beszívódni, lévén kombinált a bőröm: sok neki, még akkor is, ha néha száraz foltokat produkál. De ez a felteszem-kicsit hagyom-lemosom hármas tökéletesen bevált, a szárazságok szépen eltűntek.

A napokban azonban egy másik felhasználási módba is belekezdtem. Először is, a tényállást tisztáznom kell: problémás arcbőröm van. Vastag, ellenálló, nagyon hajlamos mitesszerre és zárt komedókra (whitehead), a homlok-arc-áll területen szeretnek pattanások élősködni, mindemellett T-vonalban erősen zsírosodó és tág pórusú. Augusztus óta tudatos bőrápolásra váltottam, és rengeteget, tényleg rengeteget javult a helyzet. Ugyanakkor az államról és legfőképpen az orromról lerobbanthatatlanok a mitik. A nózi a legkritikusabb terület, szemberöhögi az AHA-t, a BHA-t, a TO niacinamide+cink szérumát és csurig van mittyókkal. De úgy, hogy ha egyik este kinyomkodom, másnap estére megint ott dajdajoznak. Nem viccelek, nem túlzok, akár minden nap nyomkodhatnék. Genetika, apukámnak ugyanilyen.

Gondolom, sejtitek, mi fog következni: elkezdtem ezt a terméket az orromon használni. Történt ugyanis, hogy Judit az egyik Skinsmart csatornás videójában megemlítette, hogy az olaj oldja az olajat. Erre felkaptam a fejem, és utánaolvastam. Kiderült, hogy vannak olyan olajok, amiket kifejezetten ajánlanak pattanásokra-mitesszerekre. Tudom, ez szembemegy az ösztönökkel. Az enyémmel legalábbis szembement, hogy az arcom legolajosabb területére önszántamból kenjek fel egy olajat... de az a nagy helyzet, hogy működik.

A jojoba- és mandulaolajat kifejezetten ajánlják zsíros bőrre is. Sőt! Egy felületen azt olvastam, a jojobaolaj kifejezetten mitesszerellenes csodaszer. Ha megnézitek, ennél az Alverdés kis terméknél is a jojoba és a mandula az INCI két első összetevője, ezekből van benne a legtöbb. Szerintem ez a titok.

Ugyanolyan lemosós technikát alkalmazok az orromon is, mint a száraz részeknél tettem: felkenegetek egyetlen cseppet az egész nózira, kb. 20 percet ott hagyom, aztán lemosom. És láss csodát, nemcsak pihe-puhi és hidratált, de tisztább is. Az olaj ellentűzként lép fel a faggyúval szemben. Nya, nyilván ne azt képzeljétek el, hogy kiretusálódott az orrom. Még mindig mitis, de nem olyan látványosak a kis rohadékok, és ha megnyomom, kevesebb trutyi jön ki. Jóval kevesebb.

Folytatni fogom ezt a módszert, és ha az eddig leírtaknál nagyobb eredményt is sikerül elérnem, akkor jövök update-elni.

Magának a terméknek 4 csillagocskát tudok csak adni a meglepően sok illatanyag miatt. Nagyon-nagyon finom aroma, tényleg az, meg tudnék benne fürödni, de a parfüm nem tesz jót a bőrnek. Viszont pénztárcabarát, (tudtommal) cruelty-free és igen hatásos.

Mindenképp elhasználom, de a parfümössége miatt szerintem nem fogom újravenni, hanem beszerzek majd egy tiszta jojobaolajat. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

dustyrose

2018. november 26.

Update: Azóta hozzászoktam az erősebb illatú kozmetikumok használatához. Nagyon-nagyon jó termék, verhetetlen áron. Egy-két csepp elég belőle, így viszonylag hosszú időre elég. Én nappalra nem használom mert kicsit hosszú idő mire beszívódik, de esti szérumként szuper, másnapra puha és telt lesz a bőröm, sőt mintha a pattanásokat is lejjebb vinné egy kicsit.

Egyszerűen nem tudok túllendülni a termék illatán, pedig nagyon jó áron van és jó minőségű, nagyon nehezen szánom rá magam hogy az arcomra kenjem, ezért mostanában kéz/körömápolóként használtam, annak szuperül bevált.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

mismile

2018. november 23.

Csodaolaj. Pihe-puha az arcom tőle, nagyon kis fiatalos a bőröm, semmi pattanás, semmi szárazság. Nem minden nap kenem, inkább 2 naponta, nehogy sok legyen. Hamar beszívódik, este bekenem, reggel semmi nincs már ott. :) Én a hajamra is szoktam tenni hajmosás után, csodát művel.

mismile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!