Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

85eva

2019. április 15.

Szárított, és az illata sem a legkellemesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Szárított, és az illata sem a legkellemesebb.

SztanKlari

2019. április 12.

Most fogyott el az első üveggel, de rohantam is újravenni. Kombinált bőrömet nagyon szépen rendbe rakta. Éjszakára használom, gyorsan beszívódik az a pár csepp csak magában, reggelre szép kisimult arc fogad és még a pattanásokat is nagyon szépen lehúzza, gyorsan eltünteti. Az illata eleinte erős, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

vkata96

2019. április 6.

update: Kukában végezte, mert még a megfázástól kisebesedett, kiszáradt orrom se szívta be...

Eddig 3-4-szer használtam, de még nem tudom eldönteni, hányadán állok vele. Csak éjszakára használtam mindig, és nekem egyáltalán nem issza be a bőröm. Reggelre persze már nem érzem, de nem tudom eldönteni, hogy a bőröm szívta be vagy a párnahuzat... Pattanásaim mindig szoktak kijönni, de talán most picivel több, szerintem emiatt. Én erre már nem mertem éjszakai krémet kenni, mert így is tocsogott tőle az arcom fél óra után is, pedig csak 2 cseppet oszlattam el. Ezt azért furcsállom, mert most kifejezetten száraznak érzem a bőröm a nagy hidegben, szóval nem tudom. Lehet, hogy csak heti 1-2x kellene vele próbálkoznom. Egyébként az illata engem nem zavar, szerintem kellemes. Továbbra is kísérletezni fogok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Enci33

2019. március 26.

A drogériában az eladó ajánlotta érzékeny, száraz és kipirosodára hajlamos bőrömre.Gondoltam kipróbálom, mert a rozáceára használt krémemnek is egyik fő összetevője a vadrózsa kivonat. Az orrom nehezen szokta meg eleinte, annyira intenzív az illata, de azt gondolom ez nem is meglepő...Nem használom rendszeresen, mert nehezen szívódik fel,de ami ezen lényegesen segít, hogy mindig nedves arcbőrbe masszírozok be pár cseppet (általában rózsavízzel törlöm át az arcom előtte, ami nagyon jól hidratál) és utána száraz bőrtípusra használok krémet. Én csak éjszakára használom. Általában ajánlott mindig olaj használata után arckrémet használni, ami lényegesen segíti a felszívódását (legalábbis nálam ez a tapasztalat):) Nem fogom újravenni, mert mellette szereztem be jojoba olajat és e-vitamint (most ezzel kísérletezek).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Fe0ve0

2019. március 22.

Imádom ugy ahogy van. Az illatat, a hatasat, a texturajat. Tényleg par cseppet kell csak hasznalni, sokaig kitart. Smink elott szoktam felvinni, meglepoen hamar beszivodik olajhoz kepest, nagyon jol mukodik az alapozommal termeszetes ragyogast ad. Ujravevos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Brigi182

2019. március 16.

Megvettem az itteni vélemények miatt!!! Kár volt. Olyan büdös, hogy még ha hatásos lenne se tudnám rendszeresen használni.... Mint egy indiai boltos füstölő....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Blackey

2019. március 14.

Eddig sokszor nem használtam, de smink alá már tettem belőle (jól működött) és csak úgy naturban reggel/este is kipróbáltam.
Érzékeny bőröm van, de semmi problémát nem okozott.
Az illata kellemes, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Érzékeny bőröm van, de semmi problémát nem okozott.
Az illata kellemes, gyorsan felszívódik.

Nikkii0326

2019. március 12.

Zsiros borre olajat? Igen! Ejszakai krem helyett mar csak ezt hasznalom arcapolokent. Nagyon jol feltolti a boromet, a szarazabb reszeket helyreteszi. Reggelre teljesen beszivja a zsiros borom. Sokkal jobban mint sok mas zsiros/ kombinalt borre valo hidratalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

drdoe

2019. március 9.

Uj kedvenc! Nagyon megszerettem az olaj alapu arcapolasi termekeket, itteni ertekelesek alapjan esett erre a valasztasom! Gyorsan felszivodik, az illata eleg rozsas, de szerintem kellemes, nem fullaszto! Pattanasos borre is kimondottan jo, szep lesz tole az arcbor! Eleg belole egy par csepp, igy sokaig kitart! Mindenkepp ujraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

katagali92

2019. március 6.

Ahogy idősödök nekem sem elég már a vizes állagú arckrémek és ápolók használata, gondoltam kipróbálom ezt a kis olajat. Nehéz belőle eltalálni a megfelelő mennyiséget, de megéri vele kísérletezni. Nekem okozott néhány apróbb pattanást, de egyáltalán nem volt vészes, el is tűntek egy fél nap alatt. Smink alá szeretem igazán használni, mert az alapozó egyszerűen gyönyörű lesz tőle, mintha tényleg egy második bőrréteg lenne rajtam és nem lesz tőle élettelen matt hatású, se zsírosan csillogó sem.

Akinek nem issza be a bőre, próbálja meg esetleg a bőrét arcradírral vagy melegvizes törölközővel átdörzsölve előkészíteni, hátha segít.
Az illata felkenve, eldörzsölve jobbá válik, mint amire számítottam így az üvegbe beleszagolva; először nem tetszett.

Na szóval, mióta használom (kb 1 hete) azt vettem észre, hogy a bőröm egységesebb és simább, a miteszerek és pórusok mintha összehúzódtak volna, a kisebb ráncok sem látszódnak már annyira és a bőröm egészségesen fénylik azóta. Ennyi pénzért ez maga a csoda, én mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!