Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

990,- Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
Ár: 990 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta/foxpost
Fe0ve0

2019. március 22.

Imádom ugy ahogy van. Az illatat, a hatasat, a texturajat. Tényleg par cseppet kell csak hasznalni, sokaig kitart. Smink elott szoktam felvinni, meglepoen hamar beszivodik olajhoz kepest, nagyon jol mukodik az alapozommal termeszetes ragyogast ad. Ujravevos.

Fe0ve0
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Brigi182

2019. március 16.

Megvettem az itteni vélemények miatt!!! Kár volt. Olyan büdös, hogy még ha hatásos lenne se tudnám rendszeresen használni.... Mint egy indiai boltos füstölő....

Brigi182
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Blackey

2019. március 14.

Eddig sokszor nem használtam, de smink alá már tettem belőle (jól működött) és csak úgy naturban reggel/este is kipróbáltam.
Érzékeny bőröm van, de semmi problémát nem okozott.
Az illata kellemes, gyorsan felszívódik.

Blackey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Érzékeny bőröm van, de semmi problémát nem okozott.
Az illata kellemes, gyorsan felszívódik.

Nikkii0326

2019. március 12.

Zsiros borre olajat? Igen! Ejszakai krem helyett mar csak ezt hasznalom arcapolokent. Nagyon jol feltolti a boromet, a szarazabb reszeket helyreteszi. Reggelre teljesen beszivja a zsiros borom. Sokkal jobban mint sok mas zsiros/ kombinalt borre valo hidratalo.

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

drdoe

2019. március 9.

Uj kedvenc! Nagyon megszerettem az olaj alapu arcapolasi termekeket, itteni ertekelesek alapjan esett erre a valasztasom! Gyorsan felszivodik, az illata eleg rozsas, de szerintem kellemes, nem fullaszto! Pattanasos borre is kimondottan jo, szep lesz tole az arcbor! Eleg belole egy par csepp, igy sokaig kitart! Mindenkepp ujraveszem!

drdoe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

katagali92

2019. március 6.

Ahogy idősödök nekem sem elég már a vizes állagú arckrémek és ápolók használata, gondoltam kipróbálom ezt a kis olajat. Nehéz belőle eltalálni a megfelelő mennyiséget, de megéri vele kísérletezni. Nekem okozott néhány apróbb pattanást, de egyáltalán nem volt vészes, el is tűntek egy fél nap alatt. Smink alá szeretem igazán használni, mert az alapozó egyszerűen gyönyörű lesz tőle, mintha tényleg egy második bőrréteg lenne rajtam és nem lesz tőle élettelen matt hatású, se zsírosan csillogó sem.

Akinek nem issza be a bőre, próbálja meg esetleg a bőrét arcradírral vagy melegvizes törölközővel átdörzsölve előkészíteni, hátha segít.
Az illata felkenve, eldörzsölve jobbá válik, mint amire számítottam így az üvegbe beleszagolva; először nem tetszett.

Na szóval, mióta használom (kb 1 hete) azt vettem észre, hogy a bőröm egységesebb és simább, a miteszerek és pórusok mintha összehúzódtak volna, a kisebb ráncok sem látszódnak már annyira és a bőröm egészségesen fénylik azóta. Ennyi pénzért ez maga a csoda, én mindenkinek ajánlom! :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

széva

2019. március 4.

Nagyon szeretem ezt a kis olajat. Illata se zavaró,arcápoló szérumomhoz cseppentem reggel,este az arckrémembe.
Már 3x vettem újra. Nekem nagyon jó. smink után még picit a szemem alá tapogatok akkor a ráncok nem látszanak annyira.Smink alá is jó ha a szérumhoz cseppentek,az beviszi a bőrömbe.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

Nixe

2019. március 4.

Imádom. A bőröm beszippantja. Eddig nem találtam megfelelő hidratálókrémet, de ez a kis üvegcse csodákra képes. Éjszakára használom, mert az alapozó nem szereti. :) Mindenkinek jószívvel ajánlom.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

nikyptk

2019. február 12.

A napokban rájöttem, hogy ez a legtökéletesebb arcápoló a számomra. Sajnos mindig elcsábítanak az aktuálisan hype-olt termékek de mindig visszatérek ehhez a kis csodához, hogy rendbe hozza azt amit azok tönkretesznek. A legtöbb krémtől pattanásos leszek, emellett az orromon elég makacs mitesszerekkel is meg vagyok áldva. Szerencsére ez az olaj 1-2 nap alatt lehúzza a pattikat, megfelelően hidratálja a bőröm, a szemem alatti részt is szépen feltölti, illetve mintha a mitesszereimmel is kezdene valamit. Azt hiszem itt az idő, hogy örök hűséget fogadjak neki! :D

Up!Up!Up! Helyesbítek, nem mintha kezdene valamit a mitesszerekkel, hanem ki is nyírja őket. Most elhagytam minden más arcápolási terméket (kivéve heti 1 arcradír), és mostmár biztosan állítom, hogy ez a kis csoda tünteti el a makacs kis fekete pöttyöket. Hurrá! Végre nem küzdök se mitesszerekkel, se pattikkal. Köszi Alverde. :)

nikyptk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Honeyhair

2019. február 6.

Ahogy öregszem, egyre nagyobb barátságban vagyok az olajos textúrákkal, úgyhogy a száraz, vízhiányos, feszülésre hajlamos bőrömre tudatosan kerestem valami ilyesmit, amit télen kiegészítésként használhatok az arckrémek mellé. Az összetevőlista és a krémmániás vélemények alapján emellett döntöttem. A több mint két hónapos napi használat tapasztalatai nálam egyértelműen pozitívak. Elég nagy mennyiséget használok (alkalmanként úgy fél pipettával), mert az egy-két csepp nálam annyi, mint a semmi, több kell, hogy érezzem is a hatását. Hamar beszívódik, nem okoz pattanást, az éjszakai arckrémemmel is jó barátok, a hatása pedig nagyon is érezhető, látható. Eleinte reggel is használtam, nappali krém alá, de ezzel felhagytam, mert a smink tartósságának nem tett jót, így mostmár csak éjszakára alkalmazom. Nekem nagyon bevált, a bőröm sokkal szebb, puhább, nyugodtabb, mióta használom.

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!