Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fe0ve0

2021. július 18.

Szép hatása van a bőrön, de semmi extra. Nem venném újra a káros összetevők miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

ilovebeauty

2021. május 31.

Legolcsóbb kiskedvencem! Beleszoktam cseppenteni a hidratálómba és úgy viszem fel, így pikkpakk felszívódik, reggel is. Szerintem mindenkinél ott a helye!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

b.Rose57

2021. május 26.

Az egyetlen pozitívum az illata, nagyon száraz bőröm van, aminek nem esett nehezére az olajos állag, viszont annyira égett és viszketett az arcom, hogy nem tudtam tovább használni az első alkalomnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

delux2001

2021. május 18.

Seborrheás bőröm van és nyilvánvalóan nem vártam el tőle, hogy megküzdjön vele. Ettől eltekintve nagyon jó kis ápoló olaj, minden este használtam belőle. Az illata finom, a bőröm gyorsan beszívja. Nem tesz csodákat a bőrrel, de jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Dorika90

2021. május 7.

Egyszerűen imádom! Éjszakára szoktam használni, reggelre látványosan szebb tőle a bőröm
Az illata kicsit furcsa de ez számomra nem von le az értékéből! 5 csillag! Tényleg egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

rokarege

2021. május 3.

Számomra kellemes az illata a száraz bőröm nagyon szereti. Mindig van egy a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

rosiecheecks

2021. március 24.

nagyon eros rozsa illata van, es nem a termeszetes dewy hatas van utana. Hasznalata utan olyan az arcommintha disznozsirral lenne kenve...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

NagyBogi16

2021. február 20.

Az illata miatt vonok le egy csillagot, számomra zavaró. Összességében jó termék,nem biztos,hogy újra fogom vásárolni. Az érzékeny bőrömet nem irritálja,nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

kinga53315

2021. február 20.

2-3 éve használtam akkor nagyon tetszett viszont már a mostani tudásommal nem kenném magamra az összetevői miatt. Semmi olyat nem használok amiben parfüm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

veci

2021. február 18.

Nem szoktam ennyi idő után értékelni, de ez a termék már egy hét használat után nagyon meggyőzött. Eleve tudtam, hogy jót tesz a bőrömnek a natúr jojoba olaj, gondoltam egy "dúsított" változattal sem lőhetek nagyon mellé. Estére használom egy könnyebb hidratáló fölé, vizes kézzel masszírozok be egy pipettányi mennyiséget és másnapra elképesztően puha lesz az arcom. Az adagoló pedig meglepően jól van kialakítva. Az egyetlen dolog, ami nem annyira tetszik az az illata. Nem érzékeny rá a bőröm egyátalán, csak szerintem nem a legjobb illat és fölösleges is, hiszen az első 3 összetevőnek például natúran is kellemes illata van. Valószínűleg majd megszokom az illatot, és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum/Fragrance