Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2022. április 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

KisCsi

2022. július 10.

Véletlenül vettem meg ezt az olajat, a szemkörnyék ápolót akartam ugyanebből a termékcsaládból csak félrenyúltam :D
Próbálgatom az arcomon, de nem veszek észre számottevő változást. A tulasi arcradírját használom arcmosásra és abban van elég bergamott olaj, úgyhogy valószínűleg nincs szüksége az arcomnak plusz olajokra. Az illata finom, de ragacsos és kezeken is nehezen szívódik be. Talán testre elhasználom, de nem kihagyhatatlan cucc.

Update: végül mivel arcra túl soknak találtam, belekevertem a dove testápolómba. Így tökéletes, csodás illatú pont megfelelő hidratálást kap a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 10.

Tiriteri

2022. július 1.

Ezt a kis arcolajat pár éve használtam, télen és nagyon szerettem. Nagyon kis kiszerelés, csak 15 ml, ennek a dupláját találtam jobb ár-érték aránnyal, illatmentesen a TO-nál, ezért annál maradtam. Amíg ezt használtam, az illat ellenére csak jó tapasztalatom volt vele. Könnyen beszívódott, jól hidratált, reggelre puha bőrt eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 1.

eszti87

2022. május 26.

Az itteni rengeteg jó vélemény miatt vettem meg, még télre kerestem valami plusz hidratálást éjszakára a szokásos hidratálóm mellé. Nos, nekem ez abszolút nem vált be…az illata szörnyen erős (és számomra nem is kellemes, bár ez még a kisebbik gond lenne), felkenés után sem akar elmúlni. Beszívódni se nagyon akar, tocsog tőle az arcbőröm, pedig próbáltam nagyon kicsi mennyiséget használni, ill. próbáltam hidratálóba keverni is. Ezen kívül még pattanásokat és viszketést is okozott, pedig nem mondanam kifejezetten érzékeny bőrűnek magamat. Nagyon reménykedtem, hogy beválik, de sajnos csak 1 csillagot ér ez most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 26.

ciccenet

2022. április 12.

Annyira furcsa, hogy drogériás termék nekem ennyire beválik, és azt mondom rá h csodaszer! Nekem valamit ebből rajongásig szeret a bőröm (jojoba olaj) Vízhiányos, pattikra hajlamos bőröm szerelmes ebbe az olajba. Ára semmiség. Én van hogy magában ráteszem az arcomra, utolsó lépésként. Tény, hogy az összetevők lehetnének jobbak is :( de nekem valahogy akkor is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

agoca

2022. február 14.

Jó kis alap olaj, az illata engem nem zavar, de el tudom képzelni, hogy valakinek ez már sok . Éjszakára, utolsó lépésként használom, - elsősorban télen. Nem csodaszer, de kellemes használni, így rendszeresen nyúlok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 14.

Alexa89777

2021. december 9.

Gua Sha követ vettem. Nem tudtam mihez kellene használni ezt az olajat, amit anno megvettem, de nem használtam, mert rájöttem, annyira nem is igényli az extra olajos ápolási a bőröm. Gondolkoztam, hogy mivel kellene belubrikálni a bőröm a masszázs előtt, és eszembe jutott, hogy van ez a kis tégely Alverdés olajom. Felkentem egy vékony réteget majd elkezdtem masszírozni a kővel az arcom. Szuper kellemes élmény volt. Illatos rózsás, nem bántotta a bőröm az olaj illóanyag tartalma. Meglepően jó terméknek gondolom ebben az árkategóriában. Tonikom már volt ebből a termékcsaládból. Imádtam. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

kaptilusz

2021. december 9.

Alapvetően nem rossz kis olaj, krémhez keverve használtam, de olyan brutál erős rózsa illata volt, ami nekem már nem tetszett, emiatt ritkán is nyúltam érte, így a hatásáról sem tudok rendes ítéletet mondani... Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

Fe0ve0

2021. július 18.

Szép hatása van a bőrön, de semmi extra. Nem venném újra a káros összetevők miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

ilovebeauty

2021. május 31.

Legolcsóbb kiskedvencem! Beleszoktam cseppenteni a hidratálómba és úgy viszem fel, így pikkpakk felszívódik, reggel is. Szerintem mindenkinél ott a helye!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

b.Rose57

2021. május 26.

Az egyetlen pozitívum az illata, nagyon száraz bőröm van, aminek nem esett nehezére az olajos állag, viszont annyira égett és viszketett az arcom, hogy nem tudtam tovább használni az első alkalomnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum/Fragrance