Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

szzh01

2020. január 19.

Kb. 1 hónapja használom, nagyon-nagyon szeretem. Régóta szemezgettem vele, már bánom, hogy nem előbb vettem meg.
Sokoldalú darab, arcápoláson kívül még másra is használható.
Este az arckrémembe keverek belőle kb 3 cseppet, hogy gazdagítsam vele (nyáron lehet, hogy sok lenne, de most télen nagyon igényli a bőröm), vagy rózsavízzel permetezett arcra és dekoltázsra csak ezt viszem fel magában, akkor inkább 4-5 cseppet. Szemem alá is szoktam reggelente a krémek után 1 cseppet eloszlatni, nagyon szépen simít.
Nedves kézfejemet is elkezdtem ezzel kenni este lefekvés előtt, kézfejenként 2-2 cseppel, kitűnően ápol. Tusfürdőbe is cseppentettem belőle 10-20 cseppet, hogy ápolóbb legyen, valamint hajvég ápolóként is nagyon jól működik száraz hajra, mértékkel használva.

Az illata mennyei, megunhatatlan, nem mű, abszolút természetes, az a klasszikus fűszeres-rózsás illat.
Az üvege cuki, az adagolója steril és pontos.
Mivel ilyen nagyvonalúan használom, szinte már-már locsolom mindenhova :-), már majdnem az üvegcse felénél tartok 1 hónap alatt, de szerintem még így is iszonyú kedvező az ára, egy alapvető must have darab lesz nálam a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 19.

Sokoldalú darab, arcápoláson kívül még másra is használható.

Az üvege cuki, az adagolója steril és pontos.

Fannie

2020. január 17.

Néhány hete vettem, amikor nagyon hidegre, szelesre fordult az idő, hogy kis extra táplálást adjak az egyébként nagyon száraz bőrömnek. Reggel és este is felviszek egy kis mennyiséget az arcomra, miután tiszta vízzel megmostam, aztán belemasszírozom, és mire felteszek rá egy egészen kevés arckrémet, már szinte be is itta a bőröm. Szeretem az illatát, letisztult, és nekem a közel-kelet jut róla az eszembe. Szépen puhítja a bőrömet, nap közben nem hagyja, hogy kiszáradjon, éjszaka pedig feltölti, reggelente tényleg sokkal kisimultabb, frissebb lesz tőle az arcom. Én a szemem alá is viszek fel belőle egy keveset, illetve a nyakamra is, és az utóbbi időben egy keveset a hajam végén is eloszlatok esténként, hogy kevésbé töredezzen. Tényleg nagyon sokáig elég, akkor is használható, ha az embernek nem annyira száraz a bőre, hogy napi szinten bekenje vele, illetve testápolóba, balzsamba, vagy hajvégápolónak is tökéletes. Extra plusz pont, hogy amikor annyira kiszárad a hidegtől a kezem, hogy már semmilyen kézkrém nem segít rajta, akkor egy kevéssel bekenem a bőrömet, és reggelre szépen helyreteszi a kezeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Fruzsiii

2020. január 6.

Egy jó ideje használom,bár nem napi rendszerességgel,mert több szérumon is van.Valóban szuper a hatása,nem szabad belőle sokat tenni,mert csak úgy tud maradéktalanul felszívódni is kifejteni a hatásá.Néha ha véletlen sokat tettem,irritált,és nem szívódott be,mindenkinek megkell találnia a megfelelő mennyiséget.Szerintem nagyon jó gyulladáscsökkentő,és simán tud annyit mint több drágább társa,drága szemkörnyékápolókat is kitudok váltani,illetve száraz hajra is tökéletes,balzsamba szoktam csepegtetni belőle,ha száraz a hajam.Mindenkinek ajánlani tudom,mert ez tényleg megéri,és az ára is baráti,sokáig elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

BRebi

2019. december 13.

Update: Sajnos az olajokat nem bírja az arcbőröm, ‘fungal acne’ jelent meg miatta. Akinek nincs erre érzékeny bőre, azoknak ajánlom.

Az biztos, hogy ettől a terméktől sokkal egyenletesebb bőrképet kapunk, ez főleg a szem környékén észrevehető. Puhítja a bőrt, azonban nekem kisebb miteszereket okozott, ezért nem adhatok neki 5 csillagot. Szemkörnyék ápolónak megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

2019. december 7.

Téli szárazabb bőrömre kerestem olyan hidratáló terméket ami szilikonmentes és ez bevált.Eleinte viszketett tőle az arcom,mert piszkálták az illóolajok amég ki volt száradva.Néhány nap használat után elmúlt ez a probléma és nagyon szeretem :) Nincs szükségem arckrémre mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

szilvike13

2019. november 19.

Nagyon szeretem ezt az olajat! Zsíros a bőröm, de nem lett rosszabb, sőt.. nagyon jól hidratál! Éjszakára használom, reggelre kisimul a bőröm... ami nagyon jól jön egy 6 hónapos baba mellet 😅

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

marcsi1233

2019. november 18.

Nekem tetszett, volt egy arcolaj használó korszakom, és szerettem. Alapozóba kerestem kicsit, volt, hogy estére arckrém mellett ezt is raktam magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

zsofi20

2019. november 2.

Nemrég vettem, eddig esténként használtam, önmagában, mert nekem krémmel együtt már sok lenne. Az illatát meg kellett szoknom, leginkább a szőlő és köménymag intenzív keverékére emlékeztet. Eddig nagyon tetszik, reggelre puha arccal ébredek, nagyon tetszik, az árát pedig abszolut megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

lolkabolka

2019. november 1.

Még régebben próbáltam, de nem jött be. Hiába a szép összetevő lista, mire a kis üveg 1/3-hoz értem, elkezdtem pattanásosokni. Soha nem voltam pattanásos, na ez ennél a terméknél sem fordulhatott elő. Csak tárolgattam a maradék olajat, végül megavasodott, kidobtam. 2csillag csak a szép összetevők miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Lorena

2019. október 30.

Majdnem megszerettem, de.. Éjszakára használtam, és csodaszernek tűnt. Vizes bőrre használtam. Szinte kivasalta a bőrömet. Viszont néhány használat után pattanásokat okozott, olyan részeken is, ahol előtte soha nem volt. Próbáltam ritkítani a használatát, de úgy sem volt jó. Végül lemondta róla, de lehet, hogy szárazabb bőrrel jól működik együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!