Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Honeyhair

2020. szeptember 26.

Ahogy öregszem, egyre nagyobb barátságban vagyok az olajos textúrákkal. A bőröm száraz, vízhiányos, feszülésre, kipirosodásra hajlamos, így bármilyen jó arckrémeket használok is, szinte sírva könyörög olajos állagú, nedvesség-megtartó és vízvesztést megelőző termékekért is. Annak idején ez volt az első arcolaj, amit kipróbáltam, és bár azóta már máshol tartok, nem volna igazságos, ha az érdemeiről megfeledkeznék. Elég nagy mennyiséget használtam belőle (alkalmanként úgy fél pipettával), mert az egy-két csepp nálam annyi volt, mint a semmi, több kellett, hogy érezzem is a hatását. Hamar beszívódott, nem okozott pattanást, minden arckrémmel jól együttműködött, a hatása pedig nagyon is érezhető, látható volt. A bőröm sokkal szebb, puhább, nyugodtabb lett tőle. Ami miatt váltottam, az az, hogy nem igazán tetszett a hétféle (!) illatanyag az összetevőlista végén, illetve tudatosan elmentem az antioxidáns, öregedésgátló, illetve nyugtató hatású olajok irányába, de nem feledem, hogy mennyit segített, és hogy általa tanultam meg az arcolajok napi rutinba való beépítését.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

LillSkybour

2020. szeptember 20.

Arcradírozás után szoktam használni, egy két csepp elég belőle, ha kicsit többet raksz már nem is issza be. Puha lesz utána a bőröm, bár nem túl tartós a hidratáló hatása. Viszont rengeteg ideig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Frenki

2020. augusztus 8.

Ezért az árért ajándék, nagyon szépen hidratál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Ezért az árért ajándék, nagyon szépen hidratál :)

Cseresznye1006

2020. július 21.

Kb. fél éve folyamatosan használom, és fogom is. Teljes arcra nekem nem vált be, olajos marad a bőröm, nem szerettem. Dekoltázsra azonban nagyon jó, reggel/este pár cseppet oszlatok el, jó érzés, úgy érzem azóta szebb lett ott a bőröm. Néha szemkörnyék ápolóként is használom.
Illata elmegy, nem számítottam jobbra, rózsás, de nem túl erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Illata elmegy, nem számítottam jobbra, rózsás, de nem túl erős.

pzs14

2020. július 12.

Update: 1 éve folyamatos szerelem. Télen havonta fogy el 1 üvegcse, nyáron 2 havonta.
Sokaknál olvasom, hogy jajjj, borzalom, nem szívódik be, 1 pont.
Emberek! A totál vizes kezetekbe cseppentsetek - oszlassátok el az olajat a tenyeretekben lévő vízben - majd ezt masszírozzátok be az arcotokba / nyakatokba / dekoltázsotokba / kézfejetekbe! Töményen persze, hogy nem szívódik be - ez színtiszta olaj, nem csak egy olajos emulzió.
Először zavart az illata, régebben gyűlöltem a rózsaillatot. Mára megszoktam, kellemesnek érzem.

Telik az idő, és az egykor zsíros, pattanásokkal teli bőröm egyre szárazabb - mindig azon röhögtem, hogy majd eljön az idő, amikor egyszerre leszek ráncos és pattanásos... Hát elérkezett...
Nehezíti a helyzetet, hogy bár gyulladt pattanásokra már nem annyira (megesik azért néha...), de mitesszerekre (ipari mennyiségben..) még mindig hajlamos vagyok, ha mellényúlok az arcápolókban...

Ez az olaj azonban egy csoda.
Itteni ajánlások alapján vettem meg. Azóta, olvasgatva az olajokról, maga ez a mix is csodás - külön-külön beszerezni ennyiféle hatásos olajat nagyon macerás lenne, hát még kutyulgatni, és keresni a hatásos mixet.

Száraz bőrre nem kenném, úgy nem jó érzés (tapasztalatlanként kipróbáltam) - kivéve a legszárazabb részekre, célzottan egy-egy csepp (nekem ez a szemem alatt, az orcákon van).
Amúgy pedig bevizezem a kezemet, abba cseppentek nyáron 2-3 cseppet, télen akár egy egész pipettányit is, és ezzel kenem be az arcom, nyakam, dekoltázsom, de megy a szememre is. Korábban nem mertem a szememre tenni - de sok öko oldalon olajakat, shea vajat ajánlanak szemránckrémnek, akkor mondom, miért ne? :)
1-2 cseppel még nappali krémként is működik - bár még soha nem sminkeltem rá, erről nincs tapasztalatom - de nem csillog jobban a végeredmény, mint egy érett bőrre való, testesebb arckrém / szérum.
Többször is újravettem már.

Mivel nekem a szárazság és kezdődő ráncok ellenére tényleg nagyon hajlamosak a pórusaim eltömődni még így 45 évesen is, reggel-este Manna Elefántcsont szappannal tisztítom, és éjszakára először a Natury's Purificante Sebum-Balancig Serumot kenem fel a bőrömre. Ha ez jól beszívódott, akkor jön az olajos-vizes Alverde vadrózsás masszázs :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 12.

Sokaknál olvasom, hogy jajjj, borzalom, nem szívódik be, 1 pont.

Ez az olaj azonban egy csoda.

Többször is újravettem már.

wxy520

2020. július 2.

Nekem nem jött be, nem szívódott be, este használtam, tiszta olaj volt az arcom és több mitesszert, pattanást tapasztaltam magamon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

maggie80

2020. július 2.

Olvastam róla a véleményeket, ezért gondoltam kipróbálom. A leírásokból tudtam, hogy van illata, és először nem is zavart annyira, de így hogy egyébként sem a tökély ez a termék, ezért most már az illata is negatívba sorolja. Szóval nem lesz a bőröm pihe-puha tőle, mint ahogy más olajoktól. Nem csinál vele semmit. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Blaise

2020. június 21.

Én is az itteni vélemények miatt lettem figyelmes erre a termékre. Nem igazán szívta be a bőröm, ezért mindig hidratáló krémbe csepegtetve használtam az esti rutin utolsó lépéseként. Puhább lett tőle a bőröm, de más hatást nem érzékeltem. Az illata borzasztó erős, nem büdös, de számomra ez már a zavaró kategória. Lehet, hogy újra veszem, mert az ár-érték arány tényleg nagyon jó, de egyelőre más olajakat szeretnék kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Kriszta180222

2020. június 21.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, de arra senki sem készített fel, hogy ennek konkrétan szúnyogriasztó illata van :D Amikor először megszagoltam majdnem landolt is a kukában, de azért hajtott a kíváncsiság, így egy nagyon minimális adagot kentem az arckrém alá. Meglepően puha és mintha kicsit egységesebb is lenne tőle a bőröm, szóval még próbálkozom vele, de szigorúan csak diszkrét adagokkal és keverve. Aki meg ilyen illattal képes legyártani egy arcra való terméket, legyen az bármilyen hatékony, reggel este fürdetném benne, hogy élvezze az eszenciát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

TKataa

2020. május 24.

Nagyon erős illata van, és nekem a legkisebb mennyiséget sem szívja be a bőröm a szárazabb területeken sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum/Fragrance