Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Ár: 900 , Eladó: fleonora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

RekaDora

2018. szeptember 22.

Vizes borre szoktam felkenni, teljesen beszivja a borom, nem irrital, nem csip, fincsi az illata, vegan, termeszetes osszetevokbol van, megerdemli az 5 csillagot.

RekaDora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Cosza

2018. szeptember 14.

Puhít, hidratál, de nem zsírosít! Fürdés után éjszakára szoktam felkenni, így nekem nagyon bevált.

Cosza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

BRebi

2018. szeptember 14.

Az biztos, hogy ettől a terméktől sokkal egyenletesebb bőrképet kapunk, ez főleg a szem környékén észrevehető. Puhítja a bőrt, azonban nekem kisebb miteszereket okozott, ezért nem adhatok neki 5 csillagot. Szemkörnyék ápolónak megfelel!

BRebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 14.

evasimonyi

2018. augusztus 26.

Nagyon jol puhitja a borom, es eleg belole par csepp is. Az illata is finom, de nem szivja be a borom olyan gyorsan, kb 10 perc. Az arcomra hasznalom reggel smink elott 10 perccel hogy az alapozo felkenesekor mar puha legyen a borom.

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

beautyfanrb

2018. augusztus 24.

Az itteni vélemények buzdítottak a vásárlásra és nagyon nem bántam meg. Az illata isteni, nagyon szépen hidratál és a kiszerelése is 5*.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 14.

Nagyon jó kis olaj! Jó az illata és a hidratálása. Hajra és körömágyra is beválik. Az arcomra elkezdtem csak kevesebbet használni, mert ugyan nem gyulladt, de pici pattanásokat előhoz. Ezért nem nem vonok le neki mert nekem zsíros, érzékenyebb arcbőröm van. A pipetta nagy plusz!
Jó ár érték arány és nem fogy gyorsan!

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Jó ár érték arány és nem fogy gyorsan!

dundicat

2018. augusztus 6.

Nehéz a pattanásos bőrömre normális hidratálót találnom, ezúttal sikerült! Elég laza, vizes krémet használok csak az arcomra, ami nem bánik el a szárazabb részekkel, ilyenkor bevetem ezt az olajat. Egy csepp/alkalom, heti 2-3 nap kb. Szépen hidratál, az arcom beszívja, és pattanásos sem leszek tőle. Az illata nagyon erős, én személy szerint imádom, néha a csuklómra is kenek, és ott szaglászom, de nem kell tőle megijedni, mert nagyon hamar illan. Én beleszerettem, hatás+illat+finom kis csomagolás nálam 5*-ot érdemel:)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

Szerettem volna szeretni, de az arcom valamiért nem szerette és mintha pattikat okozott volna. Kipróbáltam az éjszakai krémet is, de vele is így jártam. Jó illata miatt és a hidratáló hatása miatt kap két csillagot. De nekem nem vált be.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

Pilence

2018. július 18.

Kivegeztem az elso uveget, megyek is venni egy masikat nagyon megszerettem. A szaraz arcborom szepen beszivja nem marad olajos erzes utanna finom tapintasu lesz a borom tole.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

b5bea

2018. július 14.

Erőteljes illata van, kis mennyiség is elegendő, egy pipetta az egész arcra elegendő, de könnyen adagolható, így nagyon gazdaságos.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!