Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

wxy520

2020. július 2.

Nekem nem jött be, nem szívódott be, este használtam, tiszta olaj volt az arcom és több mitesszert, pattanást tapasztaltam magamon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

maggie80

2020. július 2.

Olvastam róla a véleményeket, ezért gondoltam kipróbálom. A leírásokból tudtam, hogy van illata, és először nem is zavart annyira, de így hogy egyébként sem a tökély ez a termék, ezért most már az illata is negatívba sorolja. Szóval nem lesz a bőröm pihe-puha tőle, mint ahogy más olajoktól. Nem csinál vele semmit. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Blaise

2020. június 21.

Én is az itteni vélemények miatt lettem figyelmes erre a termékre. Nem igazán szívta be a bőröm, ezért mindig hidratáló krémbe csepegtetve használtam az esti rutin utolsó lépéseként. Puhább lett tőle a bőröm, de más hatást nem érzékeltem. Az illata borzasztó erős, nem büdös, de számomra ez már a zavaró kategória. Lehet, hogy újra veszem, mert az ár-érték arány tényleg nagyon jó, de egyelőre más olajakat szeretnék kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Kriszta180222

2020. június 21.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, de arra senki sem készített fel, hogy ennek konkrétan szúnyogriasztó illata van :D Amikor először megszagoltam majdnem landolt is a kukában, de azért hajtott a kíváncsiság, így egy nagyon minimális adagot kentem az arckrém alá. Meglepően puha és mintha kicsit egységesebb is lenne tőle a bőröm, szóval még próbálkozom vele, de szigorúan csak diszkrét adagokkal és keverve. Aki meg ilyen illattal képes legyártani egy arcra való terméket, legyen az bármilyen hatékony, reggel este fürdetném benne, hogy élvezze az eszenciát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

TKataa

2020. május 24.

Nagyon erős illata van, és nekem a legkisebb mennyiséget sem szívja be a bőröm a szárazabb területeken sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

FoDora

2020. május 21.

Alapvetően száraz a bőröm, ami időnként problémássá válik (pattanás és hámlás).
Ezt az olajat évek óta használom, télen és nyáron is. Ha esetleg elfelejtem újra vásárolni, azonnal érzem a hiányát...de szerencsére néhány nap alatt rendbe teszi az arcomat és ismét sokkal egységesebb képet mutat a bőröm.
Abszolút teljesíti amit a leírás alapján ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Alapvetően száraz a bőröm, ami időnként problémássá válik (pattanás és hámlás).
Abszolút teljesíti amit a leírás alapján ígér.

rtoth98

2020. május 7.

Ezelőtt nem használtam még semmilyen olajat/szérumot ezért nekem nagyon olajos állaga volt először. Gondoltam, na megint egy rossz tapasztalat, majd lepasszolom anyukámnak. DE NEM. Ez valami csoda, este lefekvés előtt az esti rutin utolsó részeként használom, nem használok mellé éjszakai krémet, mert ez a kicsike rendesen teszi a dolgát. Az én arcom 3 cseppet vesz fel, így lassan fogy és csodapuhává varázsolja az arcom. Az illata erős, de simán meg lehet szokni. Nappalra nekem sok, oda a TO arckrémjét használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

virumiru

2020. május 2.

önmagában nem tudom használni, mert a bőröm valahogy nem veszi fel, de 3 csepp az éjszakai krémembe, és reggel csodásan puha a bőröm 🥰 kicsit gyorsan fogy, de ár-érték arányban még ígyis nagyon megéri

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Bubus06

2020. április 28.

Amikor beváltottam a pontjaimat, gondoltam egye fene..Belerakom ezt is a kosaramba, hiszen már olyan règóta kiakartam próbálni, ès piszkált a kíváncsiság, hogy mit szerettek benne annyira. 😄
Nem hittem volna, hogy így megszeretem. Szinte már olyan viszonyban vagyok vele, hogy nem bírom ki, ha nem használhatom minden nap kètszer.
Arcradírozás ès uborkás szappanozás után használom reggel ès este, ès felèr egy terápiával a vele járó rituálè.
Isteni citrusos rózsás illata van, ès èn is nedves arcba masszírozom bele.
A kèt orcámra kèt cseppet szoktam felvinni (rögtön az arcomra csepegtetek az èdi pipettájával), az államra egyet, amit szètkenek a szám körül is, a homlokomra is egyet, az orromra is egyet ès a kèt szemem alá.
Hiába van pattanásra ès mitteszerre hajlamos bőröm, nekem ez a mennyisèg egyáltalán nem sok.
Egy arckrèm durván kisebesítette/szárította a szemkörnyèkemet annyira, hogy csípett minden ami a közelève èrt, de ettől az olajtól meggyógyult, ès nagyon puhivá varázsolta.
Nem okoz kis mitiket, pattikat, ès meg van a kozmetikusnál jártam èrzès utána. Viszont kell hidratáló krèm fölè szerintem..de èn nem mindig szoktam rá kenni így nyáron.
Boldog vagyok, hogy egymásra találtunk, ès ha az aromaxos jojobaolaj nem fog beválni, vissza tèrek majd hozzá..
Sokkal szebb ès egysègesebb az arcom, amióta használom. 😍❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

Isteni citrusos rózsás illata van, ès èn is nedves arcba masszírozom bele.
Sokkal szebb ès egysègesebb az arcom, amióta használom. 😍❤

Hathor14

2020. április 28.

Ha csak a száraz foltokra használom, akkor egész jó, de az egész arcomra nem használom többet. Én nem tudom elviselni az "illatát", borzasztóan erős és egyáltlalán nem szívja be a bőröm. Sajnálom, az itteni vélemények miatt vettem meg, de nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum/Fragrance