Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

2019. december 7.

Téli szárazabb bőrömre kerestem olyan hidratáló terméket ami szilikonmentes és ez bevált.Eleinte viszketett tőle az arcom,mert piszkálták az illóolajok amég ki volt száradva.Néhány nap használat után elmúlt ez a probléma és nagyon szeretem :) Nincs szükségem arckrémre mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

szilvike13

2019. november 19.

Nagyon szeretem ezt az olajat! Zsíros a bőröm, de nem lett rosszabb, sőt.. nagyon jól hidratál! Éjszakára használom, reggelre kisimul a bőröm... ami nagyon jól jön egy 6 hónapos baba mellet 😅

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

marcsi1233

2019. november 18.

Nekem tetszett, volt egy arcolaj használó korszakom, és szerettem. Alapozóba kerestem kicsit, volt, hogy estére arckrém mellett ezt is raktam magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

zsofi20

2019. november 2.

Nemrég vettem, eddig esténként használtam, önmagában, mert nekem krémmel együtt már sok lenne. Az illatát meg kellett szoknom, leginkább a szőlő és köménymag intenzív keverékére emlékeztet. Eddig nagyon tetszik, reggelre puha arccal ébredek, nagyon tetszik, az árát pedig abszolut megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

lolkabolka

2019. november 1.

Még régebben próbáltam, de nem jött be. Hiába a szép összetevő lista, mire a kis üveg 1/3-hoz értem, elkezdtem pattanásosokni. Soha nem voltam pattanásos, na ez ennél a terméknél sem fordulhatott elő. Csak tárolgattam a maradék olajat, végül megavasodott, kidobtam. 2csillag csak a szép összetevők miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Lorena

2019. október 30.

Majdnem megszerettem, de.. Éjszakára használtam, és csodaszernek tűnt. Vizes bőrre használtam. Szinte kivasalta a bőrömet. Viszont néhány használat után pattanásokat okozott, olyan részeken is, ahol előtte soha nem volt. Próbáltam ritkítani a használatát, de úgy sem volt jó. Végül lemondta róla, de lehet, hogy szárazabb bőrrel jól működik együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

blondie95

2019. október 24.

Update: mar a hajam vegere is ezt kenem, hajvegapolokent :D

2 honap hasznalat utan irom a velemenyem .: nagyon joo. Az itteni velemenyek hatasara vasaroltam, es nem bantam meg. Pozitiv tulajdonsagai:
-simitja az arcbort
-hidratal
-kis mennyisegben sminkalapnak is tokeletes
-sokaig eleg!
-sok termeket ki lehet vele valtani , (pl szemkornyekapolot, mert en oda is hasznalom, nem irrital!) igazi univerzilas cucc
-natur, bio, vegan
-nem tomiti a porusokat
-ha nem alapozom le az arcom, csak ez van rajta, akkor is elettel teli, feszes, enyhen fenyes effektet adva
-szereti a borom
-vicc az ara, 3x ennyit is adnek erte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Update: mar a hajam vegere is ezt kenem, hajvegapolokent :D

-szereti a borom
-vicc az ara, 3x ennyit is adnek erte

RachelNews

2019. október 24.

Használtam, használtam, imádtam kenegetni az arcom vele és egyszercsak elfogyott. Valamilyen okból kifolyólag nem vettem újra és nagyon éreztem a hiányát. Ad valami pluszt, amitől ragyogó lesz a bőröm és nem csillog mint Edward Cullen napfényben. Reggel-este jó választás. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

balankaa01

2019. október 23.

Két éve télen használtam ezt, és valószínűleg azért nem véleményeztem eddig, mert olyan semmilyen.
Akkor a Nivea normál bőrre való éjszakai krémjével kombináltam, nem éreztem, hogy zsírosabb lenne a bőröm, de igazából semmi pluszt nem adott. Végül a lábaimra használgattam testápolóba keverve. 😂
Nem zárom ki, hogy egyszer majd még leakciózva újraveszem, ha elkap a hév, de az tuti nem mostanában lesz.

Ja és engem kifejezetten zavar a szaga. Megtartottam a kis üvegcsét, és hiába mostam ki azóta már számtalanszor, még mindig érződik, utálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

lavender

2019. október 7.

Igazából nem is tudom, hányadán állok ezzel a termékkel. Pár hónapja vettem meg, sokáig csak porosodott a polcon, aztán elkezdtem használni, de lusta voltam mindig felkenni. Én esténként szoktam lemosni az arcomat és a még nedves bőrbe pár cseppet körkörösen a bőrömbe masszírozni.
Egy pontot azért vontam le, mert sajnos néha úgy látom, pattanást hoz ki nálam (hajlamos vagyok rá alapból), a másikat pedig azért, mert szúnyogriasztóra emlékeztet a szaga. Viszont tény, hogy reggelre pihepuha tőle az arcbőr, úgyhogy még adok neki egy esélyt. Kevés elég belőle egyszerre, úgyhogy sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!