Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

dorqaap

2019. október 5.

Nekem ár-érték arányban a legjobb olajkeverék,ami könnyen elérhető, és üvegbe van csomagolva, illetve a bőröm is nagyon szereti. Természetesen enyhén nedves bőrre kenem, és utána hidratálót, így gyorsan beszívja a bőröm. Nekem nagyon puhává teszi reggelre, de nem használom minden este, inkább, amikor érzem, hogy kicsit száraz és szüksége van valami extrára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

micujs66

2019. október 2.

Lehet, hogy buta megállapítás, de nekem túl zsíros, igaz mit is várhat az ember egy olajtól...Az illata kellemes, de nagyon fénylik, zsíros hatású tőle a bőröm...inkább majd mással próbálkozom legközelebb, nem olajjal...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Kuro

2019. szeptember 30.

update: nos, napra pontosan ma fogyott el (2018 decemberében kaptam, és most 2019.08.30. van), igaz, nyáron nem használtam, mert túl soknak éreztem.
lehet az idő elteltével az én bőröm változott, vagy csak télen kívánta ezt a fajta ápolást, de tavasszal/ősszel nem annyira jött be. annyira nem, hogy nem akarta beszívni a bőröm, pedig minimális mennyiséget próbáltam eloszlatni az arcomon.
nagyon próbáltam szeretni, már csak a jó összetevők miatt is, de emiatt a hatásvesztése miatt és az erős illata miatt levonok egy csillagot.

az itteni vélemények miatt már régóta szemeztem vele, de nagyon féltem megvenni, tekintve, hogy nekem kombinált, könnyen problémássá váló bőröm van. végül előkarácsonyi ajándékként megkaphattam, és végre kipróbálhattam.
mit ne mondjak, gyors szerelem volt.
reggel és este is használom, este valamivel többet, de max 3-4 cseppet kér a bőröm. kisebb adagban hamar beszívódik, éjszakára fent merem hagyni kicsit vastagabb rétegben. féltem, hogy pattanásokat fog okozni, de nem. nagyon szépen rendbe tette a bőrszárazságot, mitesszereket. mindenképpen újraveszem majd, ha végre elfogy.
((az illata valóban erős kicsit, de kit érdekel ilyen hatás mellett))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

mit ne mondjak, gyors szerelem volt.
((az illata valóban erős kicsit, de kit érdekel ilyen hatás mellett))

ngsrr

2019. szeptember 29.

Dejó, miért nem próbáltam ki eddig? megnéztem az összetevőlistát, és az összes benne lévő olaj 1 kivételével non-comedogen, az az egy is csak mérsékelten. Már az első használatnál éreztem, hogy szeretni fogjuk egymást. Azon túl hogy literszámra termelem az olajat, és ha rossz terméket használok, tele leszek pattanásokkal, szolizós fajta vagyok, és az arcom néha picit megpirul. Tökéletes lett az aknés rutinom, BHA tonik után kerül elő: Panthenol sprayt használok enyhe égésre, a tenyerembe fújok egy diónyi felhőcskét, ehhez borsónyi aloevera gél és 3 csepp ebből az olajból. Utána meg hyaluronos hidratálót. Reggelre eltűnik a pirosság, a bőröm puha és rugalmas, a pattanások is egyre ritkábbak, a hegeim is halványulni látszanak (bár nem tudom, hogy ez kifejezetten minek köszönhető, lehet az egésznek együtt). Minden esetre szuper termék! Bár az illatanyagot kihagyhatnák, mert irtó büdös és erős a szaga. Volt már olajom meg szérumom sokszoros áron, és nem voltak ilyen jók. Úgy gondolom, hogy jól összeválogatták az olajokat, és tény, hogy a használata mellett kevésbé fényesedek ki a nap végére. Hallottam korábban is, hogy a szárító cuccok helyett zsíros bőrre non-comedogen olajat kell használni, de eddig nem hittem benne. Alapozó alá is használom, a kukában landolt az összes porefilling meg szilikon primerem, 3 csepp ebből, plusz egykis könnyed hidratálókrém, és bármelyik alapozó szépen mutat! Sminkelésnél a bioderma sébium pore refinert használom alá T-zónán, így a sminkem egy loose fixálóval egésznap kitart. Ja, és a körmeim is jobban nőnek, mivel az ujjammal kenegetem naponta legalább 2-szer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

pzs14

2019. augusztus 24.

Telik az idő, és az egykor zsíros, pattanásokkal teli bőröm egyre szárazabb - mindig azon röhögtem, hogy majd eljön az idő, amikor egyszerre leszek ráncos és pattanásos... Hát elérkezett...
Nehezíti a helyzetet, hogy bár gyulladt pattanásokra már nem annyira (megesik azért néha...), de mitesszerekre (ipari mennyiségben..) még mindig hajlamos vagyok, ha mellényúlok az arcápolókban...

Ez az olaj azonban egy csoda.
Itteni ajánlások alapján vettem meg. Azóta, olvasgatva az olajokról, maga ez a mix is csodás - külön-külön beszerezni ennyiféle hatásos olajat nagyon macerás lenne, hát még kutyulgatni, és keresni a hatásos mixet.

Száraz bőrre nem kenném, úgy nem jó érzés (tapasztalatlanként kipróbáltam) - kivéve a legszárazabb részekre, célzottan egy-egy csepp (nekem ez a szemem alatt, az orcákon van).
Amúgy pedig bevizezem a kezemet, abba cseppentek nyáron 2-3 cseppet, télen akár egy egész pipettányit is, és ezzel kenem be az arcom, nyakam, dekoltázsom, de megy a szememre is. Korábban nem mertem a szememre tenni - de sok öko oldalon olajakat, shea vajat ajánlanak szemránckrémnek, akkor mondom, miért ne? :)
1-2 cseppel még nappali krémként is működik - bár még soha nem sminkeltem rá, erről nincs tapasztalatom - de nem csillog jobban a végeredmény, mint egy érett bőrre való, testesebb arckrém / szérum.
Többször is újravettem már.

Mivel nekem a szárazság és kezdődő ráncok ellenére tényleg nagyon hajlamosak a pórusaim eltömődni még így 45 évesen is, reggel-este Manna Elefántcsont szappannal tisztítom, és éjszakára először a Natury's Purificante Sebum-Balancig Serumot kenem fel a bőrömre. Ha ez jól beszívódott, akkor jön az olajos-vizes Alverde vadrózsás masszázs :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Ez az olaj azonban egy csoda.

Többször is újravettem már.

szilvida

2019. augusztus 15.

Az itteni vélemények miatt gondoltam, hogy kap egy esélyt nálam a termék. Hát nem bántam meg! Csodás illata van, nagyon jól hidratál és puhítja a bőrömet. Nem használom régóta, de kb. az első használat óta imádom. Nappali és éjszakai krémmel együtt viszem fel a bőrömre. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

PSM

2019. augusztus 10.

Már a második üveggel használom. Nem önmagában, hanem az éjszakai krémembe cseppentve két-három cseppet és nagyon elégedett vagyok! A bőr minőségét látványosan javítja, a gyulladt részeket szépen ápolja. Nem ragad, nem kényelmetlen, ha nem használom hiányzik... A nyak-dekoltázs részen is észrevehető az eredmény, szebb, simább, tápláltabb tőle a bőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Timcsoki

2019. július 24.

Télen és a hidegebb idők beálltával szoktam használni a rózsás nappali arckrémmel együtt! A száraz bőr minden tünetét meg tudom akadályozni/szüntetni vele! A pipettás megoldás miatt nagyon könnyű adagolni! Az arckrém felkenése előtt 3-5 perccel viszem fel! Pár cseppet rakok a kezemre, ezt felmelegítem az ujjaim között és mehet is! Vigyázni kell vele, mert ha túl sokat rak az ember lánya, akkor nehezebben szívódik fel az arckrém! Mivel ez mégiscsak egy olaj hajlamos tömíteni a pórusokat túlzott használat mellett! A titka abban rejlik, hogy ki kell tapasztalni a mennyiséget! Nyáron is szoktam használni, de inkább csak kúraszerűen alkalmazom ilyenkor a rózsás éjszakai arckrém alá egy erősebb strandolás után! Száraz bőrre erősen ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

QueenOfDisaster

2019. július 16.

Azért akartam kipróbálni, mert a bőröm se a vizesebb, se a zsírosabb krémeket nem szereti, gondoltam már csak az olajok vannak hátra. A bőröm egészségesebbnek néz ki, mint már hosszú ideje bármikor. Az illata engem valahogy nem zavar, pedig rettenetesen irritál a legtöbb rózsa illatúnak hirdetett dolog, legyen az bármi.

Update: tényleg okozhat kisebb pattanásokat, ha sokat használja az ember, viszont 2-3 napig nem használtam, hogy eltűnjenek; majd utána visszatértem a kb. 2 cseppnyi mennyiséghez és azóta nincs ilyen gondom. Érdemes vigyázni vele egy kicsit.

Update 2.0: nem használtam el teljesen a legutóbbi üveggel és azóta használgattam más krémeket. Gondoltam elhasználom a maradékot, mert a legutóbbi krémmel egyre kevésbé voltam jóban. Eltelt 3 nap mióta újra ezt használom és annyival szebb a bőröm, hogy el sem hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Julifoldvari

2019. július 14.

Csatlakozom kell néhány előttem szólóhoz, sajnos nekem is kis pattanások az okozott, de az állaga, illata szimpatikus...nem újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!