Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

ivor

2019. május 3.

Ez egy nagyon jó kis termék hatásában is, ár-érték arányban is. A kombinált bőröm miatt én éjszakára rakom fel, reggelre teljesen beszívódik és tök jól működik: míg más éjszakai krémek zsírosítottak T-vonalban, oldalt viszont szárazon hámlott az arcom tőlük, ettől teljesen jó állagban ébredek reggelente. Sokáig elég. Abszolút megéri invesztálni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

eeniko

2019. május 1.

Sziasztok. Én már lassan egy hónapja használom, nekem teljesen bevált, és még félig tele van az üvegcse. Éjszakára, sőt még nappalra is tudom használni. Reggel néha nappali arckrém helyett használom. Fontos, hogy használata előtt jól tisztítsuk meg az arcbőrt, így nagyobb valószínűséggel gyorsabban szívódik majd fel. Nekem is segített az orrom körüli mitesszerekkel, amit az első használat után észre is vettem. Kicsit halványabbak, tisztábbak tőle a pórusaim. Csodát azért ne várjunk tőle, de szerintem így is sokat segít. A pipettával nagyon egyszerű használni, én közvetlenül az arcomra rakok három-négy cseppet. Az illata is nagyon tetszik, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

oreganyo

2019. május 1.

Tökéletes arcápoló olaj. Puhít, ápol, nyugtatja a bőrt. Jó a pipettás megoldás. Az illata nekem nem zavaró. Este arctisztítás után használom. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Szandi0504

2019. április 29.

nagyon finom rózsa illata van, arcra és hajvégékre is használom inkább este lefekvés előtt érdemes használni, mert kell neki idő, hogy beszívódhasson - ha langyos vízzel még utána átmasszírozod az arcod jobban bele tudod dolgozni a bőrödbe az olajat

a pipettája tökéletes, könnyű vele adagolni, 1 alkalomra elég 4-5 csepp belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

a pipettája tökéletes, könnyű vele adagolni, 1 alkalomra elég 4-5 csepp belőle

Esther09

2019. április 28.

Kb. hat hete használom, egy gél hidratáló után szoktam 2 cseppet eloszlatni az arcomon, a kombinált bőröm ennyit be is szív, a nagy részét azonnal. Reggelre puha az arcom, segít lehúzni a pattanásokat is. A pórusaim is kisebbek, azt vettem észre. Lassan fogy, nagyon gazdaságos! Nem gondoltam volna, hogy így meg fogom szeretni. Az illata először fura volt, most már megszoktam, és amúgy sem tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

85eva

2019. április 15.

Szárított, és az illata sem a legkellemesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Szárított, és az illata sem a legkellemesebb.

SztanKlari

2019. április 12.

Most fogyott el az első üveggel, de rohantam is újravenni. Kombinált bőrömet nagyon szépen rendbe rakta. Éjszakára használom, gyorsan beszívódik az a pár csepp csak magában, reggelre szép kisimult arc fogad és még a pattanásokat is nagyon szépen lehúzza, gyorsan eltünteti. Az illata eleinte erős, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

vkata96

2019. április 6.

update: Kukában végezte, mert még a megfázástól kisebesedett, kiszáradt orrom se szívta be...

Eddig 3-4-szer használtam, de még nem tudom eldönteni, hányadán állok vele. Csak éjszakára használtam mindig, és nekem egyáltalán nem issza be a bőröm. Reggelre persze már nem érzem, de nem tudom eldönteni, hogy a bőröm szívta be vagy a párnahuzat... Pattanásaim mindig szoktak kijönni, de talán most picivel több, szerintem emiatt. Én erre már nem mertem éjszakai krémet kenni, mert így is tocsogott tőle az arcom fél óra után is, pedig csak 2 cseppet oszlattam el. Ezt azért furcsállom, mert most kifejezetten száraznak érzem a bőröm a nagy hidegben, szóval nem tudom. Lehet, hogy csak heti 1-2x kellene vele próbálkoznom. Egyébként az illata engem nem zavar, szerintem kellemes. Továbbra is kísérletezni fogok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Enci33

2019. március 26.

A drogériában az eladó ajánlotta érzékeny, száraz és kipirosodára hajlamos bőrömre.Gondoltam kipróbálom, mert a rozáceára használt krémemnek is egyik fő összetevője a vadrózsa kivonat. Az orrom nehezen szokta meg eleinte, annyira intenzív az illata, de azt gondolom ez nem is meglepő...Nem használom rendszeresen, mert nehezen szívódik fel,de ami ezen lényegesen segít, hogy mindig nedves arcbőrbe masszírozok be pár cseppet (általában rózsavízzel törlöm át az arcom előtte, ami nagyon jól hidratál) és utána száraz bőrtípusra használok krémet. Én csak éjszakára használom. Általában ajánlott mindig olaj használata után arckrémet használni, ami lényegesen segíti a felszívódását (legalábbis nálam ez a tapasztalat):) Nem fogom újravenni, mert mellette szereztem be jojoba olajat és e-vitamint (most ezzel kísérletezek).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Fe0ve0

2019. március 22.

Imádom ugy ahogy van. Az illatat, a hatasat, a texturajat. Tényleg par cseppet kell csak hasznalni, sokaig kitart. Smink elott szoktam felvinni, meglepoen hamar beszivodik olajhoz kepest, nagyon jol mukodik az alapozommal termeszetes ragyogast ad. Ujravevos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!