Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

Brigi182

2019. március 16.

Megvettem az itteni vélemények miatt!!! Kár volt. Olyan büdös, hogy még ha hatásos lenne se tudnám rendszeresen használni.... Mint egy indiai boltos füstölő....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Blackey

2019. március 14.

Eddig sokszor nem használtam, de smink alá már tettem belőle (jól működött) és csak úgy naturban reggel/este is kipróbáltam.
Érzékeny bőröm van, de semmi problémát nem okozott.
Az illata kellemes, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Érzékeny bőröm van, de semmi problémát nem okozott.
Az illata kellemes, gyorsan felszívódik.

Nikkii0326

2019. március 12.

Zsiros borre olajat? Igen! Ejszakai krem helyett mar csak ezt hasznalom arcapolokent. Nagyon jol feltolti a boromet, a szarazabb reszeket helyreteszi. Reggelre teljesen beszivja a zsiros borom. Sokkal jobban mint sok mas zsiros/ kombinalt borre valo hidratalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

drdoe

2019. március 9.

Uj kedvenc! Nagyon megszerettem az olaj alapu arcapolasi termekeket, itteni ertekelesek alapjan esett erre a valasztasom! Gyorsan felszivodik, az illata eleg rozsas, de szerintem kellemes, nem fullaszto! Pattanasos borre is kimondottan jo, szep lesz tole az arcbor! Eleg belole egy par csepp, igy sokaig kitart! Mindenkepp ujraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

katagali92

2019. március 6.

Ahogy idősödök nekem sem elég már a vizes állagú arckrémek és ápolók használata, gondoltam kipróbálom ezt a kis olajat. Nehéz belőle eltalálni a megfelelő mennyiséget, de megéri vele kísérletezni. Nekem okozott néhány apróbb pattanást, de egyáltalán nem volt vészes, el is tűntek egy fél nap alatt. Smink alá szeretem igazán használni, mert az alapozó egyszerűen gyönyörű lesz tőle, mintha tényleg egy második bőrréteg lenne rajtam és nem lesz tőle élettelen matt hatású, se zsírosan csillogó sem.

Akinek nem issza be a bőre, próbálja meg esetleg a bőrét arcradírral vagy melegvizes törölközővel átdörzsölve előkészíteni, hátha segít.
Az illata felkenve, eldörzsölve jobbá válik, mint amire számítottam így az üvegbe beleszagolva; először nem tetszett.

Na szóval, mióta használom (kb 1 hete) azt vettem észre, hogy a bőröm egységesebb és simább, a miteszerek és pórusok mintha összehúzódtak volna, a kisebb ráncok sem látszódnak már annyira és a bőröm egészségesen fénylik azóta. Ennyi pénzért ez maga a csoda, én mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

széva

2019. március 4.

Nagyon szeretem ezt a kis olajat. Illata se zavaró,arcápoló szérumomhoz cseppentem reggel,este az arckrémembe.
Már 3x vettem újra. Nekem nagyon jó. smink után még picit a szemem alá tapogatok akkor a ráncok nem látszanak annyira.Smink alá is jó ha a szérumhoz cseppentek,az beviszi a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

Nixe

2019. március 4.

Imádom. A bőröm beszippantja. Eddig nem találtam megfelelő hidratálókrémet, de ez a kis üvegcse csodákra képes. Éjszakára használom, mert az alapozó nem szereti. :) Mindenkinek jószívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

nikyptk

2019. február 12.

A napokban rájöttem, hogy ez a legtökéletesebb arcápoló a számomra. Sajnos mindig elcsábítanak az aktuálisan hype-olt termékek de mindig visszatérek ehhez a kis csodához, hogy rendbe hozza azt amit azok tönkretesznek. A legtöbb krémtől pattanásos leszek, emellett az orromon elég makacs mitesszerekkel is meg vagyok áldva. Szerencsére ez az olaj 1-2 nap alatt lehúzza a pattikat, megfelelően hidratálja a bőröm, a szemem alatti részt is szépen feltölti, illetve mintha a mitesszereimmel is kezdene valamit. Azt hiszem itt az idő, hogy örök hűséget fogadjak neki! :D

Up!Up!Up! Helyesbítek, nem mintha kezdene valamit a mitesszerekkel, hanem ki is nyírja őket. Most elhagytam minden más arcápolási terméket (kivéve heti 1 arcradír), és mostmár biztosan állítom, hogy ez a kis csoda tünteti el a makacs kis fekete pöttyöket. Hurrá! Végre nem küzdök se mitesszerekkel, se pattikkal. Köszi Alverde. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

dorakrem

2019. január 26.

Arcra nekem túl sok, valószínűleg a bőrömmel van probléma, kombinált de inkább zsírosba hajló időnként, ezért testre használtam el, nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

exhocmomento

2019. január 15.

Joy-napokon vettem, eredetileg azért, mert a normál-zsíros kombi bőrömön megjelent pár kis száraz folt, amit a BB krém/alapozó csúnyán kiemelt. Ezt a kis olajat választottam a kezelésükre. Egyetlen csepp elég erre a pár kicsi területre (még sok is, de egy cseppnél kevesebbet nem tudok adagolni). Hagyom olyan 20 percet dolgozni, aztán lemosom. Rajta sosem hagyom, mert nem tud rendesen beszívódni, lévén kombinált a bőröm: sok neki, még akkor is, ha néha száraz foltokat produkál. De ez a felteszem-kicsit hagyom-lemosom hármas tökéletesen bevált, a szárazságok szépen eltűntek.

A napokban azonban egy másik felhasználási módba is belekezdtem. Először is, a tényállást tisztáznom kell: problémás arcbőröm van. Vastag, ellenálló, nagyon hajlamos mitesszerre és zárt komedókra (whitehead), a homlok-arc-áll területen szeretnek pattanások élősködni, mindemellett T-vonalban erősen zsírosodó és tág pórusú. Augusztus óta tudatos bőrápolásra váltottam, és rengeteget, tényleg rengeteget javult a helyzet. Ugyanakkor az államról és legfőképpen az orromról lerobbanthatatlanok a mitik. A nózi a legkritikusabb terület, szemberöhögi az AHA-t, a BHA-t, a TO niacinamide+cink szérumát és csurig van mittyókkal. De úgy, hogy ha egyik este kinyomkodom, másnap estére megint ott dajdajoznak. Nem viccelek, nem túlzok, akár minden nap nyomkodhatnék. Genetika, apukámnak ugyanilyen.

Gondolom, sejtitek, mi fog következni: elkezdtem ezt a terméket az orromon használni. Történt ugyanis, hogy Judit az egyik Skinsmart csatornás videójában megemlítette, hogy az olaj oldja az olajat. Erre felkaptam a fejem, és utánaolvastam. Kiderült, hogy vannak olyan olajok, amiket kifejezetten ajánlanak pattanásokra-mitesszerekre. Tudom, ez szembemegy az ösztönökkel. Az enyémmel legalábbis szembement, hogy az arcom legolajosabb területére önszántamból kenjek fel egy olajat... de az a nagy helyzet, hogy működik.

A jojoba- és mandulaolajat kifejezetten ajánlják zsíros bőrre is. Sőt! Egy felületen azt olvastam, a jojobaolaj kifejezetten mitesszerellenes csodaszer. Ha megnézitek, ennél az Alverdés kis terméknél is a jojoba és a mandula az INCI két első összetevője, ezekből van benne a legtöbb. Szerintem ez a titok.

Ugyanolyan lemosós technikát alkalmazok az orromon is, mint a száraz részeknél tettem: felkenegetek egyetlen cseppet az egész nózira, kb. 20 percet ott hagyom, aztán lemosom. És láss csodát, nemcsak pihe-puhi és hidratált, de tisztább is. Az olaj ellentűzként lép fel a faggyúval szemben. Nya, nyilván ne azt képzeljétek el, hogy kiretusálódott az orrom. Még mindig mitis, de nem olyan látványosak a kis rohadékok, és ha megnyomom, kevesebb trutyi jön ki. Jóval kevesebb.

Folytatni fogom ezt a módszert, és ha az eddig leírtaknál nagyobb eredményt is sikerül elérnem, akkor jövök update-elni.

Magának a terméknek 4 csillagocskát tudok csak adni a meglepően sok illatanyag miatt. Nagyon-nagyon finom aroma, tényleg az, meg tudnék benne fürödni, de a parfüm nem tesz jót a bőrnek. Viszont pénztárcabarát, (tudtommal) cruelty-free és igen hatásos.

Mindenképp elhasználom, de a parfümössége miatt szerintem nem fogom újravenni, hanem beszerzek majd egy tiszta jojobaolajat. :)

Up-up-up: No hát mitesszer-ügyileg a helyzet változatlan: csúcs kis kiegészítő kezelés, ahogy fentebb részleteztem, de önmagában a csodát nem ettől kell várni. Viszont elkezdtem szemkörnyékápolónak is használni, és szuper. Extrapici mennyiséget viszek fel, fölé hidratálókrémmel, de anélkül is jó. Az illatanyagok ellenére sem irritál, és nagyon szépen feltölti a kis szembőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!