Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

anitah123

2019. január 9.

Nagyon szeretem hidratálóval keverni, amikor egy plusz ápolásra van szüksége a szárazabb állapotában lévő bőrömnek. Olcsó, az illatával sincs bajom, bár nem szeretek illatos dolgokat kenni az arcomra, de ez nem okozott gondot és pattanásokat. Kicsi is elég belőle, öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Dilibogyo

2019. január 8.

Most a téli időszakban hetente 2-3 alkalommal használom esténként. Önmagában nagyon nehezen szívódik be, viszont az arckrémemhez adok 1-2 cseppet és úgy viszont nagyon szépen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

tomkogy

2018. december 25.

Télen nagyon szeretem ezeket a tápláló, ápoló olajokat. Alá vizesebb esszenciákat kenek. Mivel nem sminkelek minden nap, reggel is használom, mire beérek dolgozni, felszívódik maradéktalanul. Smink alá is nagyon jó, de figyelnem kell rá, hogy a szem környékét lealapozzam, mert elkenődhet a szemsmink. Viszont ragyogóbbá teszi az alapozást, ez által a sminket, ami száraz bőr és bizonyos kor után előnyös. Érdekes, hogy többen panaszkodnak az illatára, amit alig érzek, pedig szívesen vennék kicsit intenzívebb rózsaillatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 25.

Györgyusz

2018. december 19.

Ha már ennyien használják, csak kipróbálom én is...
Nekem enyhén szólva sűrű olaj, nehezen tudom elosztani önmagában. 1-1 cseppet teszek a szárazabb részekre, aztán rákrémezek nem minden nap persze. Nem okozott pattanást.
Újra nem veszem, mert ehhez a művelethez én túl fáradt vagyok esténként. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Ha már ennyien használják, csak kipróbálom én is...
Újra nem veszem, mert ehhez a művelethez én túl fáradt vagyok esténként. :)

adi99

2018. december 17.

Már egy ideje használom, alapozóba szoktam keverni egy cseppet. Nagyon finom az illata, kicsit folyós és szebben mutat tőle az alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Thumpa84

2018. december 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagy reményeket fűztem hozzá és eddig nem is csalódtam.
Ez az első olaj amit arcra használok, ezért voltak félelmeim, de feleslegesen.
Nagyon kellemes bazsarózsa illata van. Az állaga folyósabb egy sima olajnál, erre érdemes figyelni felkenésnél. Heti két-három alkalommal használok 2 maximum 3 cseppet. Ügyesen kell eloszlatni és akkor bőven elég lesz. Szereti a bőröm, viszonylag hamar be is szívja.
Használat után még felteszem az éjjeli krémemet is, de még így sem érzem soknak.
Reggelre szebb, életteltelibb a bőröm.
Pattanásokat nem okozott, ami szintén nagyon pozitív.
Én nyakamra/mellkasomra és a kezemre/körömágyamra is használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Ez az első olaj amit arcra használok, ezért voltak félelmeim, de feleslegesen.
Reggelre szebb, életteltelibb a bőröm.
Pattanásokat nem okozott, ami szintén nagyon pozitív.
Én nyakamra/mellkasomra és a kezemre/körömágyamra is használom :)

borilona

2018. december 8.

Nagyon szeretem, 3-4 kis cseppet használok a helia-d tokajis kréme alá, nagyon szép lesz a bőröm utána. Én az illatát is szeretem, de lehet én vagyok a furcsa :D Olyan citrusos-rózsás. Nekem jobban működik, mint a sima jojoba olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

avealena

2018. december 3.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg elsőként, mert próbálok minden estére bőrápoló rutint beiktatni. Általában bőrradírral kezdem, hogy eltávolítsam teljesen a sminket, majd ebből az olajból használok 2-3 cseppel, aztán hidratálókrémmel fejezem be, ha már beszívódott. Az illatát én se szeretem, nem mondanám erősnek de egyáltalán nem kellemes, de pár használat után teljesen hozzá szoktam, már nem zavar. Alapból nagyon száraz bőröm van, ezért én minden este használom, nem érzem hogy sok lenne. Puhítja a bőrt és érezhetően ápolja, nekem egy kicsit még a szemem alatti sötét karikákat is segít halványítani, és a gyulladt pattanásokra is hatásos. Hajlamos vagyok ekcémára, ha ezzel kenem be a bőröm kevesebb esély van rá hogy kijönnek. Mindenképp próbáljuk meg megtalálni a megfelelő arányt, ne vigyük túlzásba mert akkor nem tud beszívódni és zsíros érzetet hagy maga után. Az illatán kívül semmi negatívumot nem tudok mondani, ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

mazsolka

2018. december 2.

Nagyon szeretem:) minden este használom és másnapra pihe puha lesz az arcom és az ára is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

dustyrose

2018. november 26.

Update: Azóta hozzászoktam az erősebb illatú kozmetikumok használatához. Nagyon-nagyon jó termék, verhetetlen áron. Egy-két csepp elég belőle, így viszonylag hosszú időre elég. Én nappalra nem használom mert kicsit hosszú idő mire beszívódik, de esti szérumként szuper, másnapra puha és telt lesz a bőröm, sőt mintha a pattanásokat is lejjebb vinné egy kicsit.

Egyszerűen nem tudok túllendülni a termék illatán, pedig nagyon jó áron van és jó minőségű, nagyon nehezen szánom rá magam hogy az arcomra kenjem, ezért mostanában kéz/körömápolóként használtam, annak szuperül bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!