Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes vadrózsa olajat, bőrsimító hatású almakivonatot, mandula-, jojoba-, és sárgabarackmag olajat tartalmazó arcápoló olaj vitalizálja az igénybevett, száraz arcbőrt. A könnyed textúra felfrissíti a bőrt és támogatja természetes regenerálódását. Az értékes hatóanyagok simává és bársonyosssá varázsolják a bőrt, valamint segítenek megőrizni az idő előtti öregedés folyamatait.

coffeeandme

2018. október 24.

Aranyos kis üvege van és praktikus ez a pipettás adagolás. Az illata csak enyhén rózsás, amit kicsit sajnálok, nekem inkább citrusos earl grey teára vagy bolti jeges teára hasonlít. Könnyű eloszlatni, könnyed, selymes olaj. Elég jól be is szívódik és puha marad utána az arcbőr. Ennek ellenére nem biztos, hogy újraveszem, mert inkább szeretném kipróbálni a sima jojoba- vagy argánolajat arcápolásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Pajzs

2018. október 17.

Főleg esténként használom, termálvizes spray-t fújok az arcomra, és amíg még egy kicsit nedves, addig kenem rá ezt. Lefekvés előtt olvasok, azalatt a zsíros érzet is elmúlik, amit az arcolaj hagy maga után. Ha szükségem van plusz hidratálásra, akkor cseppentek egy kicsit a szokásos arckrémemhez nappalra is (ilyenkor nem érzem olajosnak, de alaposan el is dolgozom), nem volt gondom utána a sminkeléssel sem. Szeretem. Finom tapintású, kisimult lesz tőle a bőröm. Almás-vadrózsás-barackos illata egy kis aromaterápiát szolgáltat a használatához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

andigina

2018. október 16.

Elhasználtam, de sok változást nem vettem észre. Benedvesített arcon használtam este, és néha nappalra is smink alá. Alapozó alá is tudtam használni, de csak 1-2 cseppet. Az bőrt hidratálta.

Ud.: Miután egy jó ideje nem használom, most látom a különbségeket. Az orromon keresztben volt egy ránc, amit szépen helyrehozott, de akkor más termékekkel kezdtem együtt használni. Így nem voltam benne biztos, hogy ettől javult-e a helyzet. Valószínűleg újra fogom venni, de csak a jojobaolaj kipróbálása után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

zorica85

2018. október 5.

Amint bejött a hideg elkezdett iszonyú tempóban kiszáradni az arcbőröm a hidratálókrém ellenére. Úgyhogy gyorsan megvettem ezt az olajat, mert már egyébként is régóta szemeztem vele. Az illata tartott vissza, de szerencsére nem rózsa, hanem inkább citrusos illata van. 3 csepp épp elég, este használom arcmosás után nedves bőrre, hamar beszívódik. Az 5 csepp már sok volt, egyszer kicsit túlzásba estem. :D Ezer évre elég lesz, így nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Szuper hogy egy ilyen szinte luxus szint terméket ilyen kevés összegért lehet beszerezni, ugyanis nagyon jó összetevői vannak, isteni az illata és az állaga, télre szinte kötelező. Nem csinál csodát, de helyesen alkalmazva (!!) nagyon jól fenntartható vele az ápolt, hidtratált bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Orchydea

2018. szeptember 26.

Nagyon szerettem volna megszeretni az itteni sok jó vélemény alapján, de nekem kis pattanásokat okoz és annyira az illata sem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

RekaDora

2018. szeptember 22.

Vizes borre szoktam felkenni, teljesen beszivja a borom, nem irrital, nem csip, fincsi az illata, vegan, termeszetes osszetevokbol van, megerdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Cosza

2018. szeptember 14.

Puhít, hidratál, de nem zsírosít! Fürdés után éjszakára szoktam felkenni, így nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

evasimonyi

2018. augusztus 26.

Nagyon jol puhitja a borom, es eleg belole par csepp is. Az illata is finom, de nem szivja be a borom olyan gyorsan, kb 10 perc. Az arcomra hasznalom reggel smink elott 10 perccel hogy az alapozo felkenesekor mar puha legyen a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

beautyfanrb

2018. augusztus 24.

Az itteni vélemények buzdítottak a vásárlásra és nagyon nem bántam meg. Az illata isteni, nagyon szépen hidratál és a kiszerelése is 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!